Do 500 zł za założenie konta osobistego + 5,5% na OKO od ING Banku Śląskiego

Zakończona

Ruszyła promocja ING z premią za założenie konta. Ponownie do zdobycia mamy dwukrotnie większą premię, niż była do tej pory, czyli aż 500 zł na start. A do tego 5,5% na koncie oszczędnościowym :)

500 zł premii od ING

Załóż konto i zyskaj 500 zł za otwarcie konta Direct

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w ING Banku od 31.12.2022 do 28.03.2024 (również jako współposiadacz lub pełnomocnik).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożym wniosek o konto za pomocą strony internetowej banku, otwierając przy tym konto oszczędnościowe i wybierając dowolną kartę debetową. Wnioski składane w oddziałach banku nie biorą udziału w promocji, tak samo jak wnioski złożone przez bankowość internetową Moje ING.

Warto natomiast dodać, że umowę o rachunek możemy podpisać przez kuriera albo przez przelew weryfikacyjny. Pamiętajmy jedynie, że przelew musimy wykonać z banku w którym nas uprzednio zweryfikowano (mają nasz wzór podpisu) i dane (nazwisko, adres) są takie same.

Istotne również, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych.

Na spełnienie wszystkich powyższych warunków mamy czas do 27.06.2024.

Warunki zdobycia 500 zł

Co dalej? Teraz wystarczy, że do 30.09.2024 w każdym z trzech dowolnych miesięcy kalendarzowych otrzymamy wpływy na min. 1000 zł oraz „wyrazimy zgodę na weryfikację behawioralną”. Dokonamy tego w bankowości elektronicznej, w swoim profilu w sekcji „Moje dane” -> „Zgody i oświadczenia”.

Pierwsze 150 zł nasze. Natomiast dodatkowe 200 zł (razem 350 zł) otrzymamy, jeśli założenia konta dokonaliśmy przez Moje ING mobile metodą na selfie (i spełniliśmy pozostałe warunki opisane powyżej).

A jak zdobyć pozostałe 150 zł? Wystarczy, że do 30.09.2024:

 • wykonamy płatności bezgotówkowe kartą lub BLIKiem na min. 1000 zł w sklepach i internecie
 • wykonamy min. 3 płatności bezgotówkowe BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych (mogą to być te same transakcje co powyżej)
 • założymy min. jeden Cel Oszczędnościowy na otwartym w promocji OKO
 • będziemy posiadać na dzień 30.09 na założonych celach (min. jednym) sumę sald min. 300 zł (np. wpłacając co miesiąc po 100 zł)

Wypłata nagrody nastąpi do 15.10.2024.

5,5% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym

Oprócz premii na start ING oferuje w tej chwili wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe. Nowi klienci zgarną 5,5% do 200 000 zł, a osoby przynoszące do banku nowe środki (obecni, ale też nowi klienci) zgarną kolejne 5,5% do 200 000 zł. Szczegóły obu promocji w osobnym prześwietleniu.

Ile kosztuje Konto Direct?

Konto Direct oraz Konto Mobi nie różnią się znacząco pod względem opłat. Prowadzenie obu z nich jest darmowe. Zapłacić możemy jednak za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Młodzi mają pewną zniżkę (przy koncie Direct) – wystarczy, że dokonają płatności na kwotę 200 zł. Ale wystarczy skorzystać z konta Mobi, aby mieć kartę za darmo – bez spełniania dodatkowych warunków (do 26. roku życia). Tu przy okazji warto przypomnieć, że okres rozliczeniowy w ING trwa od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca.

Co z bankomatami? Za darmo wypłacimy z urządzeń Planet Cash oraz własnych ING. Pozostałe to koszt 2,5 zł, choć pierwszą wypłatę w miesiącu otrzymujemy za darmo.

Nie przegap!

Komentarze

 • Wpływ 1000zł może być wykonany z własnego konta w innym banku?

  Warszawski Bankier Odpowiedz
 • Czy dobrze czytam regulamin że w tej promocji nie ma wykluczenia dla osób posiadających inny produkt banku, np kredyt hipoteczny?

  Anna389 Odpowiedz
 • Czy jak wpłacę 250 tys zł na Otwarte Konto Oszczędnościowe, ING policzy mi 5,5% dla 200 tys zł i niższe oprocentowanie dla 50tys zł czy od całej kwoty 250tys zł niższe oprocentowanie?

  Piotrek44 Odpowiedz
  • Do 200 tys. zł policzy 5,5%, a nadwyżkę 50 tys. zł policzy z standardowym oprocentowaniem.

   Łuki
 • Dlaczego kieruje mnie na spotkanie w oddziale? Nie dochodzę w aplikacji do wyboru selfie.

  isekala Odpowiedz
 • karta kosztuje teraz 10 pln, jezeli nie spelnimy warunkow

  ppdfgdfgd Odpowiedz
 • Czy doładowanie karta revoluta spełnia warunki darmowo sci karty?

  Slav Odpowiedz
 • Czy doładowanie w Play, albo zapłata prowizji Allegro Blikiem spełnia warunki transakcji Blikiem?

  Bjurgul Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy