Do 500 zł na Allegro za kartę kredytową mamBonus + rok bez opłat od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas przeznaczona dla nowych klientów karty kredytowej. W zamian za wyrobienie plastiku zgarniemy nawet 500 zł premii w formie kart podarunkowych Allegro oraz zwolnienie z opłat miesięcznych za kartę przez pierwszy rok!

500 zł za kartę kredytową od BNP Paribas

Do 500 zł do Allegro z kartą kredytową BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która w okresie od 1.12.2019 nie miała zawartej żadnej umowy o kartę kredytową BNP Paribas. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe. W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Jeśli karta zostanie przyznana, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji.

W jaki sposób? Bank przekaże nam kartę podarunkową Allegro o wartości 100 zł po wykonaniu transakcji kartą na łączną kwotę min. 1000 zł. Pierwszym miesiącem, w którym powinniśmy spełnić ten warunek (i zgarnąć 100 zł) jest pierwszy pełny miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy o kartę.

Łącznie do zdobycia mamy 5 kart podarunkowych za każdy z pierwszych 5 pełnych miesięcy kalendarzowych.

Przykładowo podpisując umowę w lipcu warunki spełniamy w sierpniu, wrześniu, październiku, listopadzie oraz grudniu.

Bank zastrzega również, że transakcje zaliczane do wydatków nie mogą być transakcjami:

polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków […] lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność […] lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów […]

Mówiąc wprost: odpadają wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki. Wszystkie „zwykłe” płatności kartą w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK.

I to tyle! Aby odebrać nagrody konieczna będzie rejestracja na stronie mambonus.pl. Zgodnie z regulaminem:

Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia warunków. Warunkiem odbioru Nagrody jest posiadanie obowiązującej Umowy o Kartę na dzień jej odbioru.

Karty podarunkowe Allegro będą ważne minimum do 31.12.2022.

Ile kosztuje karta kredytowa mamBONUS?

W pierwszym roku posiadania karty nie musimy się w ogóle przejmować opłatami. Jeśli zdecydujemy się zostawić ją na dłużej, to będzie nas kosztować 9 zł miesięcznie, jednak z opłaty można być zwolnionym po wydaniu 1000 zł miesięcznie. Jeśli wydamy mniej (ale ciągle min. 500 zł), to opłata zostanie zredukowana do 4,5 zł.

Dodam również, że rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje (według tabeli opłat) 25 zł.

Dodatkowe 5 200 punktów mamBonus na start

Na koniec dodam, że biorąc udział w promocji możemy zgarnąć dodatkowo 5 200 punktów mamBonus. Pierwsze 5000 punktów otrzymamy na start – pod warunkiem wykonania min. 4 transakcji na min. 50 zł każda w ciągu 60 dni od zawarcia umowy. A że w promocji z bonami Allegro i tak musimy wydać co miesiąc 1000 zł, to spełnienie tego warunki nie powinno być problemem.

200 punktów mamBonus otrzymamy za rejestrację w programie (co również zrobimy „przy okazji”).

Nie przegap!

Komentarze

 • hej.
  bonus za pazdziernik juz wpadł.
  A przy okazji chcialem zapytać czy ktokowiek otrzymał 5000 punktow i dodatkowe 200 punktow o ktorych jest info w opisie promocji?

  Michal1607 Odpowiedz
  • Tak, otrzymałem. Ale to było dawno temu. Chyba w sierpniu.

   Adam546
  • to widzę ze muszę reklamować, bo u mnie nic z tego nie wpadlo.

   Michal1607
  • jak juz kiedyś zarejestrowałeś sie w programie to 200 punktów nie dostaniesz ale te 5000 powinienes mieć, może nie zauwazyłeś, ja tez długo czekałem

   stalker
 • Czy ktoś robił obrót w ramach 1K za pomocą iM (dawne MU) i dostał voucher?

  Adam546 Odpowiedz
 • Bonus za listopad już jest

  Robben_11 Odpowiedz
 • A czy bon można wykorzystać za płatność za towar kupiony w licytacji czy tylko Kup Teraz ?

  Damian Odpowiedz
 • Piąty kodzik wczoraj wleciał. Można zamykać KK. Dziękuję za promkę :)

  Adam546 Odpowiedz
  • Potwierdzam. 5 voucher odebrany. Karta do zamknięcia.

   Robben_11
  • Pamiętajcie o karencji 6M od chwili otwarcia do zamknięcia, aby nie doliczyli opłaty za kartę, ale w tym przypadku aż 5 voucherow chyba rozwiązało ten problem :)

   Dzikus
 • Czy w lutym ktoś już dostał voucher?

  grzeg Odpowiedz
  • Jeszcze nie ale wcześniej niż 20tego nie wypłacają. Raz było nawet 29-tego.

   grelio
 • Kolejny voucher przyznany.

  grelio Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy