HIT! 500 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas z praktycznie najwyższą (historycznie) możliwą premią na start na zdobycia. W zamian za założenie i korzystanie z darmowego konta osobistego możemy zgarnąć aż 500 zł. Co istotne: całość wypłacana jest w gotówce (a nie np. w bonach czy nagrodach rzeczowych).

500 zł od BNP Paribas za konto osobiste

„Mega szansa” od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 30.04.2022 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 22.05.2022. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach bywa to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana – a z doświadczenia wiem, że przy tak wysokiej premii lepiej nie odkładać niczego na później!

Premia w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 150 zł w gotówce, otrzymamy za sam fakt założenie konta w promocji oraz w maju 2022:

 • wykonamy min. 1 przelew

Chodzi o najzwyklejszy przelew (typu Elixir) wykonany np. na swoje konto w innym banku za pomocą bankowości elektronicznej (internetowej lub mobilnej).

Kolejną nagrodę, czyli tym razem aż 200 zł w gotówce, zgarniemy za spełnienie powyższych warunków, a następnie w czerwcu 2022:

 • wykonamy min. 5 przelewów oraz
 • zapewnimy wpływ(y) na min. 1000 zł

Pierwszy warunek jest analogiczny jak ostatnio, natomiast jeśli chodzi o wpływy: akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Co z ostatnią nagrodą? Tu warunki będą nieco inne. Oczywiście konieczne jest spełnienie warunków w poprzednich miesiącach, a następnie płacenie kartą za zakupy :)

Bank zwróci nam bowiem 10% wartości zakupów z lipca, sierpnia i września – ale nie więcej, niż 50 zł miesięcznie. Oznacza to, że najlepiej wydawać koło 500 zł miesięcznie, aby zgarnąć maksymalną nagrodę 3×50 = 150 zł.

Dla formalności dodam, że chodzi o normalne płatności w sklepach lub internecie za realne towary czy usługi (wykluczone są ułatwiacze płatności z kodami MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829).

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas do 17.06, o drugiej – do 26.07, a o trzeciej – do 26. dnia danego miesiąca. Nagrody trafią do nas do końca danego miesiąca, natomiast w celu odbioru przelewu konieczne będzie uzupełnienie swoich danych na stronie promocji – instrukcję znajdziemy w pierwszym mailu, a czas na uzupełnienie danych będziemy mieć do 26.06.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Hej. Jak oni liczą te 12 miesiecy ? Zamknąłem konto w tamtym roku 9 kwietnia bodajże. Mogę nowe otwierać po 9 czy czekać do maja ?

  slav Odpowiedz
  • Możesz po 9.04 pod warunkiem, że konto zostało zamknięte 9.04 czyli minął miesięczny okres wypowiedzenia (czyli złożyłeś wypowiedzenie ok. 9.03.2021)

   Michał
 • Może to było wałkowane setki razy ale chciałbym sie upewnić, ta umowa ramowa o której piszą w regulaminie to dotyczy konta? jeśli posiadam dostęp do bankowości internetowej czy limit odnawialny a konto zamknąłem ponad 123 miesięcy temu to mogę bez przeszkód skorzystać z promocji??

  Clio Odpowiedz
  • Zgadza się, posiadanie produktów kredytowych nie wyklucza – tu przykład
   https://livesmarter.pl/420-zl-premii-konto-bnp-paribas-styczen-2022/comment-page-1/#comment-394706

   Michał
  • ok dzięki.
   Jeszcze o taka kwestię chciałbym dopytać bo coś mocą w tych promocjach Brat skorzystał z tej promocji 450 zł Super Okazja tej poprzedniej. Wypełnił formularz na stronie promocji 04.04.22 a wniosek złożył 05.04.21 z linku znajdującego się w e-mailu. W emailu napisali

   „złożyć wniosek o otwarcie Konta Osobistego z Kartą koniecznie używając w tym celu Linku promocyjnego (tzn. za pomocą przycisku „Otwórz konto” od razu po rejestracji lub korzystając z linku znajdującego się poniżej w przycisku „Kliknij tutaj”) do 4.04.2022 r.”

   podczas gdy w regulaminie jest napisane

   złożenie wniosku o otwarcie Konta Osobistego wraz z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej – w terminie od dnia 21 marca 2022 roku do dnia 7 kwietnia 2022 roku może nastąpić po Rejestracji na Stronie Promocji przejściu bezpośrednio za pomocą Linku promocyjnego na stronę Banku.

   Zapisy zamknęli z 04 na 05 kwietnia 22 czyli zgodnie z regulaminem mógł złożyć wniosek po zakończeniu zapisów? czyli miał czas do 7 kwienia?

   Clio
 • „) każdy Laureat wraz z informacją o zdobyciu Trzeciej nagrody, otrzyma od Organizatora z adresu e-mail
  megaszansa@bnpparibasplus.pl na podany podczas rejestracji w Formularzu rejestracyjnym adres e-mail wiadomość z
  linkiem oraz unikalnym kodem, które posłużą do zalogowania się na bezpiecznej stronie Organizatora, której dotyczy link”

  jaa Odpowiedz
 • A co z rachunkami optima? Mam konto stamtąd, czy to wyklucza udział w promocji?

  JakubAnderwald Odpowiedz
 • Moim zdaniem umowa ramowa jest chyba jedna do wszystkich produktów, a ramach niej zawiera się umowy na poszczególne elementy usług bankowych.
  Więc dlaczego regulamin wyklucza z promocji posiadanie umowy ramowej, w obrębie której zawierano umowę konta, a inne umowy ramowe (np. z umowami na produkty kredytowe, lokaty) są tolerowane?

  Fabian Odpowiedz
 • historycznie najwiecej bylo 650 zl rok temu za 7 miesiecy roboty
  organizator ten sam
  teraz mniej kasy ale szybciej mozna zamknac i odsiadywac kolejne 12 miesiecy

  aaaa Odpowiedz
 • W pierwszym niepełnym miesiącu też trzeba wyrobić limit 3 płatności kartą dla bezpłatności?
  Dla promocji są wykluczone MMC, ale dla bezpłatności nie?

  keram7m Odpowiedz
  • Też trzeba, ja nie pomyślałam i aktywowałam kartę ostatniego dnia miesiąca i opłatę miałam naliczoną

   Aaa
  • Nie trzeba, a jak komus pobrali to trzeba pisac reklamacje. Sprawdzcie umowe ramowa (mam nadzieje ze sie nie zmienila): Rozdział 11 Paragraf 58 Punkt 6. 2) pierwsza miesięczna opłata za obsługę Karty wydanej do Konta Osobistego pobierana jest po upływie pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym został złożony wniosek o wydanie Karty.

   aaaa
 • Wypełniłem wniosek i zostałem przekierowany na stronę pobierania aplikacji z instrukcją by po jej włączeniu „uruchomić wniosek”.
  Aplikację już miałem wcześniej z okazji karty kredytowej. Jak dotrzeć do tego uruchamiania wniosku?

  Tomasz Tybulewicz Odpowiedz
 • Jakiej firmy kurierzy?

  piotro Odpowiedz
 • Mam spełnić np wymóg płatności kartą 500 zł (by odzyskać 10% czyli 50 zł)
  Co jeśli owszem kupię np coś za 500 zł a potem następnego dnia to zwrócę…
  Czy zakup zostanie zaakceptowany do promocji?

  Bobby Cebularz Odpowiedz
 • Od kiedy konto jest aktywne po podpisaniu umowy i odbiorze karty?
  Bo ja próbując aktywować aplikacje banku dostaje komunikat: „Twoje konto nie jest jeszcze aktywne. Poinformujemy Cie, gdy aktywacjia GOmobile bedzie mozliwa.”

  Paweł Odpowiedz
 • Ta promocja już się skończyła, limit wniosków osiągnięty. Jest już następna promo, ale bonus tylko 400 zł. Ciekawe, czy w jeszcze następnej edycji będzie mniej/więcej ?

  Eliza Odpowiedz
 • Komuś jeszcze pociągnęli 6zł za wyciąg? Szukam w ustawieniach i nie widzę gdzie by się dało na przyszłość taką funkcję wyłączyć..

  Van Odpowiedz
  • Mnie też, chyba przez infolinię trzeba to odwołać.

   Paweł
  • Na czacie konsultant mi włączył zgody na wysyłanie informacji z banku drogą elektroniczną i powiedział, żeby po długim weekendzie napisać do nich znowu, to będzie można opłatę odzyskać. Widać, czegoś nie zaznaczyłem poprawnie przy zakładaniu konta.

   Van
  • Wyłączyć przez infolinię i złożyć reklamację. Mi oddali.

   Zdzihu
 • też to samo

  piotro Odpowiedz
 • Też tak mam i nie pierwszy raz się z tym spotykam, to ich notoryczna praktyka… Szukają jeleni co nie zobaczą

  jankos Odpowiedz
 • Jak składać można reklamacje? Można z aplikacji?

  Łukasz Odpowiedz
  • Można.

   Mnie rozpoznano reklamację pozytywnie.
   „NASZE USTALENIA
   W wyniku błędu technicznego podczas otwarcia konta w procesie online nie zatwierdziła się zgoda na e-korespondencję. Zgoda została włączona i kolejne opłaty nie powinny się już naliczać.”

   Paweł
 • Ktoś dostał już maila? Dajcie znać jak dostaniecie :)

  Paweł Odpowiedz
 • Jak coś to ja właśnie dostałem maila o nagrodzie.

  Paweł Odpowiedz
 • Coś chyba mi umknęło, gdzie się podaje uzupełnia numer konta? Nie mogę znaleźć nigdzie tego maila z informacją o tym

  ZICHI Odpowiedz
 • czy komuś wpłynęła nagroda za maj – dziś ostatni dzień miesiąca Nagrody trafią do nas do końca danego miesiąca,

  piotro Odpowiedz
  • Jeszcze nie. Z tego co pamiętam nagrody do tej pory w innych edycjach promocji wpływały z konta w innym banku, a pierwsze księgowanie w BNP jest chyba od 11:00. 🙂

   Paweł
  • Aktualizacja – wpłynęły

   piotro
  • Oczywiście nie mam, X3 😁 Reklamacje normalnie w systemie bankowym czy jakiś dedykowany majl ?

   JoX
  • Sam nie wiem właśnie o co chodzi. Meil o tym żeby się zalogować i podać numer konta był, wypełnione prawidłowo a kasa nie wpłynęła. Nie wiem jak zrobić reklamację

   Łukasz
  • Sam nie wiem właśnie o co chodzi. Mail o tym żeby się zalogować i podać numer konta był, wypełnione prawidłowo a kasa nie wpłynęła. Nie wiem jak zrobić reklamację

   Łukasz
 • Kurde dopiero uzupełniłem nr konta (niby było do 26-go) … myślicie, że przyjdzie przelew czy od razu pisać reklamację ? ;-)

  JoX Odpowiedz
 • Otrzymał ktoś z Was drugą nagrodę?

  yot84 Odpowiedz
 • Otrzymałem ostatnią nagrodę, ale zamiast 50zł dostałem 47,50zł. Dziwne. Ma ktoś tak?

  Dariusz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy