W końcu! 500 zł w gotówce za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Po kilku miesiącach standardowych promocji BNP Paribas wystartował z czymś, na co wielu z nas pewnie czekało. Do zdobycia jest aż 500 zł w gotówce – i to na banalnie prostych warunkach. Trzeba się jednak śpieszyć – oferta dostępna jest tylko do 28.05 lub do wyczerpania puli 2000 promocyjnych wniosków. Aktualizacja: prawdopodobnie maksymalnie przez 2-3 dni!

500 zł premii od BNP Paribas

Moja i twoja okazja z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 28.05.2023 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na złożenie wniosku mamy czas do 28.05, natomiast na podpisanie umowy oraz aktywację karty – do 9.06.2023. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez aktywowanie karty, czyli np. nadanie PINu do karty fizycznej, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru (ale nie później niż 30.06). Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć czasem bywa to problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

W promocji obowiązuje pula 2000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

Premia w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 70 zł w gotówce, otrzymamy za fakt założenia konta w promocji i aktywowanie go poprzez nadanie PINu – czyli to, co opisałem powyżej :)

Kolejną, czyli tym razem 215 zł, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w czerwcu:

 • zalogujemy się min. 3 razy (w 3 różnych dniach) przez aplikację mobilną oraz
 • otrzymamy min. 3 wpływy na min. 250 zł każdy

Akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas. Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Kolejną nagrodę, czyli ponownie 215 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w lipcu spełnimy je ponownie, tj.:

 • zalogujemy się min. 3 razy (w 3 różnych dniach) przez aplikację mobilną oraz
 • otrzymamy min. 3 wpływy na min. 250 zł każdy

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród trafią do nas do 20.06, 25.07 oraz 25.08. W pierwszym mailu znajdziemy instrukcję do uzupełnienia danych do odbioru premii gotówkowej – będziemy mieć na to czas do 26.06. Premia zostanie natomiast przekazana do końca danego miesiąca. Bony będą natomiast wysyłane do końca miesiąca SMSem.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 7 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie kosztowało 2 zł. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy karta kredytowa wyklucza w udziale w promocji?

  Łukasz Odpowiedz
 • Karta do konta może być bezpłatna, o czym mówi następujący warunek:
  w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty wykonał co najmniej trzy transakcje bezgotówkowe tą kartą oraz;
  • zalogował się (co najmniej 1 raz) do systemu bankowości internetowej GOonline lub aplikacji GOmobile w poprzednim miesiącu kalendarzowym oraz,
  • wyraził zgody na komunikację z nami w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej.

  Adam K. Odpowiedz
  • Nie wiem skąd to wziąłeś. W tabeli opłat i prowizji nie ma o tym mowa. Wygląda na to, że w tej promocji nie unikniemy opłaty 2 zł.

   Łukasz
  • Jest na stronie głównej z promocją pod wizerunkiem kart przypis 2, że karta może być za 0.

   Duris
  • Tak jest to opisane na stronie promocji.

   arturbrandys
  • Wysłałem do nich zapytanie, dam znać jak odpiszą. Możliwe, że to jakiś błędny zapis który został na zasadzie np. kopiuj-wklej

   Michał
  • W ramach promocji jest możliwość całkowitego uniknięcia opłaty za kartę, obowiązuje do końca roku. Szczegóły są dostępne w dokumencie REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ „OBNIŻKA ZA KARTĘ” W BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.

   Matryc
  • Za 2 zł miesięcznie trzeba w takiej sytuacji sprzedać dane osobowe do marketingu. Wg mnie nie warto. Przeboleję już stratę tych 10 zł w całym okresie promocji.

   pytanie
  • Miała być taka promocja za 0 zł do końca 2023 r., u mnie na pewno działała, regulamin nadal wisi na ich stronie w sekcji z kartami

   Ja123
 • Jak masz zawartą umowę ramową to wyklucza

  Dark Odpowiedz
 • Nie mogę przejść przez proces autoryzacji i potwierdzenia tożsamości przez aplikację. Robię a wszystko a na koniec za każdym razem niepowodzenie. Kiedyś miałem konto w BGŻ oraz aplikacje GoMobile. Może to przez to? I w grę wchodzi tylko kurier? Czy komuś kto był już klientem udało się założyć konto przez aplikację?

  Grzegorz Odpowiedz
  • Niezamknięta umowa ramowa? Możesz sie zalogowac starymi danymi?

   Ja123
  • Skoro masz problem z weryfikacją przez aplikację to nie zwlekaj, tylko wybierz kuriera. Jutro być może po tej promocji może pozostać już tylko wspomnienie, tak duże jest zainteresowanie.

   Michał
 • Karencja dotyczy 12 pełnych miesięcy czy co do dnia? Zamknąłem konto dokładnie 04.05.2022

  Michał Odpowiedz
 • Mam informację, że promocja najprawdopodobniej zniknie w ciągu max 2-3 dni – także polecam się śpieszyć!

  Michał Odpowiedz
  • Michał mam pytanie. Udało mi się zarejestrować w promocji natomiast z powodu wyjazdu proces otwarcia mogę zrobić dopiero 27 mają. Czy jak wtedy otworzę konto to będę brał udział w promocji?

   luic
 • Kiedy przychodzi ten „wygenerowany dla nas” link po zarejestrowaniu się na stronie banku?

  Dario Odpowiedz
 • Po wypełnieniu całego wniosku i przejściu do autoryzacji mam:

  Autoryzacja nie powiodła się
  Została wyczerpana liczba prób wpisania kodu autoryzacji lub Twoja sesja wygasła, możesz spróbować ponownie wypełnić wniosek lub udać się do oddziału banku.

  Ktoś ma podobnie? Robione z opcją przez kuriera

  edeanex Odpowiedz
 • Jak mogę sprawdzić czy łapię się na promocję? Konto zamknąłem 27.05.2022 r.
  Czy system odrzuci moją rejestrację na jakimś etapie czy dowiem się o nie spełnieniu warunku po otwarciu konta?

  Kacper Odpowiedz
  • „osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.”
   Na razie się nie łapiesz, a pewnie zaraz się skończy pula wniosków
   System nie odrzuci rejestracji po prostu nie dostaniesz premii

   Ja123
 • mam to samo co edeanex:
  Po wypełnieniu całego wniosku i przejściu do autoryzacji mam:

  Autoryzacja nie powiodła się
  Została wyczerpana liczba prób wpisania kodu autoryzacji lub Twoja sesja wygasła, możesz spróbować ponownie wypełnić wniosek lub udać się do oddziału banku.

  Ktoś ma podobnie? Robione z opcją przez kuriera

  Lipa :/

  Łukasz Odpowiedz
 • Ja mam z kolei inny błąd, wszystkie weryfikacje przeszły OK, nawet dwukrotnie, ale nastąpił błąd podczas podpisywania umowy :) – lipa

  „Twój wniosek o konto „Otwarte na Ciebie” został niestety odrzucony – wystąpił błąd podczas podpisywania umowy.”

  paqero Odpowiedz
 • Strasznie nieintuicyjny jest ten proces aktywacji apki przez aplikację na telefonie – wybieram ‚otwórz konto’ i mam do wyboru ‚konto osobiste’ albo ‚oferty specjalne’ – w specjalnych mam tylko promocję z Żabką oraz mamBILET. Ktoś z was wie co mam wybrać, zwykłe konto osobiste ?

  janek-asd Odpowiedz
 • Jak się zalogować jak nie dostałem loginu?

  xemi Odpowiedz
 • Wiecie może, czy sama rejestracja na stronie promocji już zajmuje nam miejsce w puli? Też mam niestety problem z podpisaniem :(

  Ann Odpowiedz
  • tak, tam jest odmierzane ile osób zarejestrowało się w promocji, natomiast wniosek o konto można złożyć spokojnie później (byle w regulaminowym czasie)

   Michał
 • Jak się zalogować jak nie dostałem loginu, a w aplikacji nie mam przycisku Kontynuuj.

  xemi Odpowiedz
  • Mam ten sam blad. Przyslali juz 2 maile, zebym kliknal ‚Kontynuuje’ i chyba po wniosku :/

   MateuszK
 • Ten bank to jest istna porażka. Pracują tam debila. Baba na czacie pisze głupoty. Finalnie odsyła na infolinie. Po co ona tam siedzi i obsługuje czat skoro NIC nie pomogła a jeszcze pisze pierdoły?!
  To jest kolejna promka z której nie udało mi się założyć konta. A korzystałem z wielu promek!
  PORAŻKA.

  xemi Odpowiedz
 • Podpisywanie przez Autenti juz działa. Dwa wnioski przeszły :)

  edeanex Odpowiedz
 • Generalnie zazwyczaj bronię banków, ale to jest żałosne że takiej prostej rzeczy jak promocji nie potrafią ogarnąć! Ja osobiście mam jeszcze karencję, u mnie zakładała dziewczyna i ona cierpliwości nie miała. To druga promka z tego banku której jej się nie udało zrobić. Mnie ostatnio VELO też coś poebau, musiałem telefonicznie wszystko załatwić. Tam przynajmniej była ogarnięta osoba.

  xemi Odpowiedz
 • Udało się zweryfikować dane z dowodu i twarz w aplikacji. Mimo tego na stronie była informacja, że przyjedzie kurier z kartą i zweryfikuje tożsamość. Czy to błąd na stronie czy faktycznie mimo pozytywnej weryfikacji kurier przyjedzie?

  wucash Odpowiedz
 • Podpisałem umowę. Logowanie do banku dopiero po przyjeździe kuriera? Dobrze rozumiem?

  Łukasz Odpowiedz
  • Raczej jak kurier odda papiery bankowi, ale o ile pamiętam dostaje się maila w stylu „Witamy w gronie klientów Paribasa”

   Ja123
 • Beznadzieja, nie poszło ani poprzez kuriera, ani przez aplikację…co za dziadostwo…szkoda nerwów, nadal tego nie poprawili, lecą sobie w kulki …

  villemo09 Odpowiedz
 • Jak w apce żeście zakładali:
  1.aktywuj aplikacje – login (ale go nie mam) lub inną metodą (PESEL)?, Czy
  2.otworz nowe konto- konto osobiste (konto otwarte na ciebie lub moje konto premium, w obu brak promocje Moje i twoje Okazję) lub ofert specjalne (jestem wygrywem Żadba lub mambilet z gimobile, w obu brak promocji Moje i twoje Okazje) ??

  Co za syf……

  villemo09 Odpowiedz
 • Zarejestrowałem się w promocji, ale nie dostałem żadnego linku promocyjnego. Drugi raz już nie mogę się zarejestrować. Skąd wziąć ten link promocyjny?

  Dario Odpowiedz
  • Nie przyszedł Ci mail po zarejestrowaniu ? Może max liczba już wyczerpana ?

   Duris
  • Nie wyczerpana – jeśli dobijemy do 2000 to po prostu nie będzie sie dalej można rejestrować w promocji (natomiast wszystkie poprzednie rejestracje jak najbardziej będą się liczyć i będzie można finalizować umowę)

   Michał
 • Umowa przez autenti sfinalizowana pomyślnie. Wniosek składałem bladym świtem.

  Adam K. Odpowiedz
 • Czesc,
  Pierwszy raz korzystam – czytam regularnie – mam pytanie – co z aktywacją konta, jeśli wybrano kartę „mobilną”?
  Jak jest wtedy rozumiane spełnienie 1-go warunku – przez nadanie pinu do konta?

  JAc Odpowiedz
  • Przy mobilnej może być inaczej (nie wiem, nie testowałem niestety) ale generalnie trzeba dokonać „Aktywacji Karty” czyli zgodnie z regulaminem:

   Aktywacja Karty – zgodnie z Umową ramową, posiadacz musi jej dokonać:
   a) w systemie bankowości internetowej lub Aplikacji Mobilnej lub
   b) poprzez Centrum Telefoniczne, Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta(opłata według cennika operatora), lub
   c) w dowolnym bankomacie z użyciem PIN-u, lub
   d) płacąc Kartą za zakupy z użyciem PIN-u (poza Transakcjami Zbliżeniowymi), lub
   e) w oddziale Banku.

   Także nie powinno być problemów, ważne żeby karta była gotowa do płatności :)

   Michał
 • Ciekawe po ilu dniach wyślą kartę. Oby tylko nie po tygodniach jak to dawniej bywało.

  pytanie Odpowiedz
  • Też mnie to zastanawia. Ostatnio mam złe doświadczenia z wysyłką kart. Z Velo szła równy miesiąc, z Alior na razie idzie 10 dni. Byle zdarzyła dojść do 9.06

   Duris
 • Koniec tej promocji
  Zgodnie z Regulaminem zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w promocji
  Zapraszamy do skorzystania z aktualnej promocji

  Ja123 Odpowiedz
 • Zarejestrowałem się i Złożyłem wniosek o konto przedwczoraj czekałem na weryfikację wniosku do rana po południu zakończyła się promocja ale zaryzykowalem i swój wniosek podpisalem wieczorem sms wcześniej nie miałem jak myślicie ze załapie się na promocje?

  Jagiellonczyk Odpowiedz
 • Dostał już ktoś kartę ?

  aaal Odpowiedz
 • Tak ja przed chwilą kurier umowe przywiozl z kartą.

  Michał Odpowiedz
  • Jaka firma kurierska wozi umowy z Paribasa? Kurier dzwoni niczym przyjedzie? Po ilu dniach od złożenia wniosku przyjeżdża kurier?

   Ego
  • Przywozi kurier poczty polskiej. Mi zadzwonił, ze bedzie za 15 minut ;)

   edeanex
 • Jak zwykle rejestracja twarzy przez aplikację musi być wykonywana na wyciągniętej na maxa ręce, żeby głowa mieściła się w wyznaczonym kwadracie.

  Dario Odpowiedz
 • 18 maja złożony wniosek, pomyślna weryfikacja przez apke, podpisana poprawnie umowa (potwierdzenie mailem). Ogólnie dużo czasu to zajęło i trochę nerwów. Dziś rano informacja, że otwarcie konta nie powiodło się i zapraszają do oddziału …

  MateuszK Odpowiedz
  • u mnie podobnie. Coś im znowu nie pykło

   janek213
  • U mnie to samo po 3 dniach czekania. To jednak jest patobank – najgorszy syf bankowy pod słońcem. Olewam ich i tą promocję, bo nie mam czasu biegać, a w oddziale pewnie niewiele wiedzą o tej promocji i znów będzie bieganina i czekanie, aż się czegoś dowiedzą.

   Dario
 • Jeżeli nie mam jeszcze karty to nie aktywuje konta ?

  luic Odpowiedz
  • Kurier, email powitalny z loginem i aktywacja, tak było parę miesięcy temu

   Ja123
 • Wniosek składany 18 maja i dzisiaj z rana kurier dostarczył kartę. Na plus mało formalności przy odbiorze w porównaniu do innych banków kilka lat wstecz

  edeanex Odpowiedz
 • Po aktywacji karty wciąż widnieje informacja że konto jest zablokowane, miał ktoś taki problem?

  rafciu Odpowiedz
 • Początek pozytywny, konto założone szybko i bez problemów.

  pytanie Odpowiedz
 • Dziś kurier przywiózł mi kartę ale nie wiem jak ustawić hasło do konta mam login z umowy ale co z hasłem ? Jak mam aktywować otrzymaną kartę skoro nie mogę wejść na swoje konto ?

  aaal Odpowiedz
  • Chyba trzeba dzwonić na infolinię aby aktywować kartę i rachunek. xyz

   prawdziwy-xyz
  • Przyjdzie email powitalny….gdy kurier dostarczy papiery do banku, wtedy można działać

   Ja123
  • smsem hasła do bankowości internetowej nie dostałeś?

   janek213
  • Trzeba zadzwonić na infolinię i najpierw aktywować kartę u konsultanta. Dostęp do bankowości zostanie odblokowany, kod do logowania dotrze smsem.

   Shaggy
 • Dobrze rozumiem, że jak zakładałem przez apkę i dziś już mogę się zalogować, to nie muszę się martwić czy karta dojdzie na czas i nadanie PIN?
  A czy to normalne mimo, że numer rachunku jest inny niż zamknięty 2 lata temu, to widzę w historii operacje sprzed 2 lat.
  Kolejna rzecz, to przy zakładaniu konta sprzedałem się za 2zł zaznaczając wszystkie zgody marketingowe, a teraz po zalogowaniu widzę ustawiony sprzeciw.

  keram7m Odpowiedz
  • W tym banku wszystko jest możliwe. Tam jest bajzel na kółkach.

   Dario
  • doczytałem, jednak nie pewne, muszę aktywować kartę, a karta nadal w produkcji

   keram7m
 • Czy jak wziąłem wirtualke to nie spełnię warunku aktywowania karty i nici z promocj? Jeżeli nie to czy mogę jakoś domówić kartę? Pani na infolinii powiedziała, że lepiej zrobić to z karta, ale już było za późno.

  pat Odpowiedz
 • Serio trzeba dzwonić na ich płatna infolinie zeby aktywować kartę?? Aktywowałem przez apke, nadałem pin ale pokazuje mi ze bank tymczasowo zablokował mi uznania i obciążenia na koncie. To się zmieni czy trzeba dzwonić?

  marsid Odpowiedz
  • 2-3 dni potrzebują i puści.

   savi
  • Również mam zablokowane konto. Kartę aktywowałem przez aplikację. Co ciekawe przy próbie logowania do bankowości internetowej nie mogłem się zalogować; zadzwoniłem więc na infolinię, wysłali mi numer klienta na emaila, który różni się od tego co mam na umowie i dopiero, gdy użyłem jego udało mi się ustawić hasło i zalogować. Ciekawe jak to teraz będzie wyglądać – co innego na umowie, a inny login do logowania… Wydaje mi się, że z aktywacją karty trzeba było poczekać, aż przyślą informacje, o tym że mam już ważne konto. Teraz już tydzień czekam na aktywowanie konta mimo tego, że mam już aktywowaną do niego kartę.

   Robi1234
  • Ja napisałem na czacie z apki i mi odblokowali bez dzwonienia do nich :)

   marsid
 • Co z karta wirtualna? Zalapie sie na promo? Juz za pozno na zmiane bo podpisalem umowe

  Pati Odpowiedz
 • Ten bank to tępe CH.E, kazali iść do oddziału, bo po 3 dniach nie przeszło selfie, a w oddziale mówią, że nie mogą założyć konta, bo jestem w stanie podpiąć go do tej promocji.
  Banda debil.

  Dario Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy