500 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas z wysoką premią na start. W zamian za założenie darmowego rachunku osobistego i spełnienie warunków promocji zgarniemy aż 500 zł :)

500 zł premii od BNP Paribas

Alle kody od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 15.10.2023 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na złożenie wniosku mamy czas do 15.10, natomiast na podpisanie umowy oraz aktywację karty – do 25.10.2023. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru (ale nie później niż 25.10). Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć czasem bywa to problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

W promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

Premia w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł w gotówce, otrzymamy za sam fakt założenia konta w promocji, aktywowanie go poprzez nadanie PINu oraz w listopadzie:

 • zapewnimy systematyczny wpływ na konto na min. 800 zł

Co bank rozumie pod pojęciem systematyczny wpływ? Zgodnie z regulaminem:

wpływy na Konto Osobiste z tytułu wynagrodzenia, stypendium, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS odnotowane w czasie trwania promocji.
W Promocji Systematycznym Wpływem Na Konto Osobiste nie będą uznawane: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego Uczestnika Promocji, wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku, wpływ z tytułu wynagrodzenia otrzymywany z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny nieprowadzący działalności gospodarczej

Kolejne 200 zł otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w grudniu:

 • otrzymamy systematyczny wpływ na konto na min. 800 zł oraz
 • wykonamy płatności kartą na łącznie min. 200 zł oraz
 • wykonamy przelewy na łącznie min. 200zł

Jako płatności kartą rozumiemy płatności za towary i usługi w sklepach czy internecie (z wyłączniem kodów MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829). Jako przelewy – dowolne przelewy (typu Elixir) wykonane za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej – np. na swoje konto w innym banku.

Kolejną nagrodę, czyli ponownie 200 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w styczniu spełnienie ich ponownie.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród trafią do nas do 21.12, 26.01 oraz 23.02. W pierwszym mailu znajdziemy instrukcję do uzupełnienia danych do odbioru premii gotówkowej – będziemy mieć na to czas do 26.12. Premia zostanie natomiast przekazana do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 7 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, zalogować się do bankowości elektronicznej i wyrazić zgody marketingowe, by jej prowadzenie kosztowało 2 zł. Bank przewiduje również pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”.

Nie przegap!

Komentarze

 • „wpływ z tytułu wynagrodzenia otrzymywany z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny nieprowadzący działalności gospodarczej”
  Skąd to BNP będzie wiedzieć? Sprawdzi czy ten ktoś widnieje w Ceidg czy jak?

  mms1994 Odpowiedz
 • Czy zostanie dodana bardzo dobra okazja z przeniesieniem konta do Credit Agricole (400 zł)? Dodatkowo po otwarciu konta można skorzystać z dwóch promocji polecenia konta (100 zł + 300 zł).

  ggg Odpowiedz
  • A to 10 zł za co?

   heniek131
  • 400 zł to kasa za przeniesienie konta.
   100 zł to standardowa premia z programu poleceń.
   Natomiast 300 zł to dodatkowa premia za polecenie przeniesienia konta z promocji z 400 zł. Ta promocja ważna tylko do 6.10.

   ggg
 • Czy dobrze rozumiem, że wpływy z innego konta, z innego banku, z innego nazwiska powinny przejść ?

  wojteek101 Odpowiedz
 • Dostaliście maila o trzeciej nagrodzie? Bo ja nie – płaciłem kartą na Allegro i być może ma kod wykluczony z regulaminu Promocji.
  Wiecie czy Organizator rozpatruje reklamacje pozytywnie?

  Kamilek90 Odpowiedz
  • Allegro raczej nie powinno być problemem – o ile płaciłeś za realne towary/usługi

   Michał
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy