Łatwe 500 zł premii za założenie eKonta dla młodych + 8% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”!

Zakończona

Ruszyła promocja mBanku przeznaczona dla osób w wieku od 18 do 24 lat. W zamian za założenie rachunku zgarniemy 150 zł w bonie Allegro lub Media Expert. A do tego w ramach standardowej promocji: 200 zł za spełnienie prostych warunków oraz kolejne 150 zł za założenie konta przez selfie albo e-dowód. Razem daje nam to aż 500 zł na start, do których możemy dołożyć jeszcze 8% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”! Ale uwaga: warto się śpieszyć. W promocji obowiązuje pula 5000 nagród.

Karta kredytowa mBanku w promocji Bezcenne Prezenty

150 zł w bonie

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego mBanku/dawnego Multibanku od 1.01.2020. Posiadanie innych produktów (np. rachunków firmowych czy kart kredytowych) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zapiszemy się do promocji na dedykowanej strony promocji (wybierając przy tym bon Allegro lub Media Expert), a dopiero w kolejnym kroku złożymy wniosek o konto przez aplikację mobilną wraz z kartą debetową Visa. W trakcie wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przystąpienie do programu mOkazje.

Jeśli w trakcie wnioskowania możliwe jest podanie kodu polecającego, to będę wdzięczny za wpisanie „livesmarter100”.

Teraz wystarczy, że najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonamy minimum 5 płatności telefonem i… 150 zł w bonie nasze. Bank przekaże je do końca kolejnego miesiąca za pomocą mOkazji.

Za płatność telefonem rozumiemy bezgotówkowe transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych i przez internet przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, do których dodana jest karta VISA wydana do Konta promocyjnego.

350 zł w gotówce w standardzie

A jak zgarnąć pozostałą premię?

Pierwsze 20 zł otrzymamy za wykonanie minimum czterech płatności telefonem do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Łatwo zauważyć, że warunki są niemal identycznie jak promocji z bonami, dlatego automatycznie mamy je już spełnione.

Drugą premię (kolejne 20 zł) zgarniemy za wykonanie min. 4 przelewów na numer telefonu, co rozumiane jest jako:

Za przelew na numer telefonu rozumiemy przelew wykonany z aplikacji mobilnej na dowolny numer telefonu odbiorcy zarejestrowany w usłudze BLIK.

Wreszcie bank przyzna nam trzecią premię (20 zł) za ustawienie aktywnego celu oszczędzania, czyli… przelanie na rachunek oszczędnościowy (umożliwiający regularne oszczędzanie) minimum 50 zł. Dokładnie:

Za aktywny cel oszczędnościowy rozumiemy rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie, powiązany z kontem promocyjnym, którego saldo w ostatnim dniu miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta promocyjnego wynosi przynajmniej 50 zł.

Za spełnienie wszystkich powyższych warunków łącznie otrzymamy dodatkowe 140 zł, co razem da nam 200 zł w gotówce (i wcześniejsze 150 zł w bonie).

150 zł za podpisanie umowy przez selfie lub e-dowód

Ostatnia premia to 150 zł za otwarcie eKonta osobistego za pomocą selfie (w aplikacji mobilnej) lub przez e-dowód osobisty, za pomocą aplikacji eDO. A że konto mieliśmy otworzyć „na selfie” to warunek ten mamy znów automatycznie spełniony.

Warto jedynie dodać, że bank przyzna nam 150 zł za otwarcie konta w powyższy sposób pod warunkiem, że spełniliśmy również wcześniejsze warunki aktywności (min. 4 płatności telefonem, przelewy na telefon i aktywny cel oszczędnościowy).

8% na koncie Twoje Cele

Biorąc udział w powyższej promocji możemy również zyskać 6,5% lub 8% na koncie oszczędnościowym Moje Cele – ta druga opcja obowiązuje osoby zakładające konto przez selfie lub e-dowód. Kwota maksymalna, którą dotyczy podwyższone oprocentowanie, to 50 000 zł. Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe.

Aby jednak zyskać podwyższone oprocentowanie konieczne jest spełnianie co miesiąc jednego, prostego warunku: zwiększanie salda o co najmniej 100 zł miesięcznie. Oznacza to mniej więcej tyle, że musimy co miesiąc dokładać do konta co najmniej stówkę – bo to właśnie regularne oszczędzanie promuje mBank.

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto osobiste. Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie płatności na min. 350 zł zwalnia z opłaty.

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł.

Nie przegap!

Komentarze

  • mBank naliczył mi oprocentowanie tylko 0,5% na moich celach za wrzesień. Konto zakładane początkiem września, wszystkie warunki spełnione. Złożyłem reklamację. Komuś jeszcze źle policzyli odsetki w aktualnej edycji promocji?

    Andrzej Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy