Rekordowe 500 zł premii za założenie Konta 360° od Banku Millennium!

Zakończona

Bank Millennium wystartował z promocją, w ramach której do zgarnięcia mamy rekordową premię: nawet 500 zł na start. W zamian za założenie Konta 360° zyskamy bowiem 200 zł w gotówce, 50 zł w formie ekarty goodie oraz 250 zł do wykorzystania w sklepie Huawei (np. na zakup telefonu czy laptopa). Co ciekawe tę ostatnią premię otrzymamy praktycznie za samo założenie konta :)

500 zł od Banku Millennium w promocji Huawei

Nawet 500 zł w promocji Konto 360° z Huawei

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku.

Do wyboru mamy opcję podpisania umowy poprzez wizytę kuriera, ale również (nowość!) przez przelew weryfikacyjny z innego banku (w którym nas zweryfikowano / mamy złożony wzór podpisu) albo podpisanie umowy „na selfie” – przy czym wtedy konieczne będzie wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę. We wniosku wymagane bowiem będzie zrobienie swojego zdjęcia (które zostanie porównane ze zdjęciem z dowodu). O wszystkim zostaniemy poinstruowani w trakcie wnioskowania.

Wniosek o konto powinniśmy złożyć do 30.06.2021, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę i aktywować aplikację mobilną (dlatego warto zostawić sobie odpowiedni zapas, zwłaszcza wybierając kuriera). Zresztą w promocji przewidziane jest 1000 promocyjnych wniosków, dlatego nie warto odkładać wnioskowania na później!

Aktualizacja (21.06.2021): W związku z wyczerpaniem limitu promocyjnych wniosków promocja została zakończona.

Premia na prostych warunkach

Co dalej? Wystarczy, że w lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku zapewnimy wpływy na konto na min. 1000 zł oraz dokonamy co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem. Warunki te pokrywają się zresztą dość mocno z warunkami zwalniającymi z opłat za konto (wpływ + 1 transakcja) – nie dość więc, że za konto i kartę nie zapłacimy w danym miesiącu ani grosza, to na dodatek bank nam zapłaci za korzystanie ze swoich produktów :)

Bank dodaje jeszcze jeden wymóg dla tych, którzy założyli konto „na selfie”. Do 30.09.2021 powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości. Zresztą bez tego kroku możliwości korzystania z konta są ograniczone (np. niski limit przelewów).

I to tyle! 250 zł w formie karty podarunkowej do wykorzystania na Huawei.pl otrzymamy najpóźniej 31.07.2021. Karta będzie ważna minimum do 31.08.2021 na zakupy za min. 300 zł.

200 zł premii w gotówce oraz 50 zł w formie ekarty goodie otrzymamy natomiast do 30.11.2021, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić).

Ile kosztuje Konto 360°?

Warunki bezpłatności, o których pisałem powyżej, dotyczą nie tylko zwolnienia z opłat za konto, ale również za kartę oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając comiesięczny wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi!

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

Nie przegap!

Komentarze

 • Rozumiem że jeśli założyłam konto w promocji lipcowej gdzie było 220 zł w formie łatwej premii na start, to się nie kwalifikuję do tej promocji, mimo że konto zamknęłam w styczniu?

  Joanna Odpowiedz
  • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

   Dzikus
 • to chyba nikt z tego forum sie juz nie lapie :)

  sunwoj1 Odpowiedz
 • najprawdopodobniej… dlatego chciałam się upewnić ;) ;)

  Joanna Odpowiedz
 • W 2016 roku założyłem konto w promocji:
  REGULAMIN III EDYCJI SPRZEDAŻY PREMIOWEJ KONT OSOBISTYCH
  (Konta 360º i Konta 360º Student)
  OFEROWANYCH PRZEZ BANK MILLENNIUM S.A. na Groupon.pl

  CZy to też była promocja „Na start” i jestem wykluczony z obecnej promocji?

  Adrian1919 Odpowiedz
 • czy gdzieś jest jakiś licznik wniosków, żeby sprawdzić czy jeszcze można się załapać?

  M Odpowiedz
 • >>>(nowość!) przez przelew weryfikacyjny z innego banku
  Dokładnie jest to przez usługę AIS pod dyrektywą PSD II.

  W tej chwili 6 banków, ja zakładałem przez ING ( zweryfikowany ).
  Cały proces jest prosty i szybki , ok 15 minut, polecam.

  Bogdan Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy