500 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zostały 3 dni

Trwa rewelacyjna promocja BNP Paribas z okazji Black Week, w ramach której do zgarnięcia mamy łącznie 535 zł: 450 zł do wydania (na co chcemy) na Allegro, 50 zł do wydania (na co chcemy) w Biedronce oraz 35 zł na audiobooka lub eBooka w Legimi. Co ciekawe równolegle ruszyła jeszcze inna promocja tego samego banku, w której do zyskania mamy nieco mniejszą premię (500 zł), bardziej rozłożoną w czasie, ale za to głównie w gotówce i z krótszą karencją. Sprawdźmy więc, czy oferta może konkurować z rozchwytywaną przez was promocją Black Week.

500 zł od BNP Paribas

Kolory jesieni z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 30.11.2021 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 15.12.2021. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

Do 500 zł w czterech transzach

Tytułową premia podzielona jest na cztery części. Pierwszą z nich, czyli 50 zł do Biedronki, otrzymamy za sam fakt założenia założenie konta w promocji.

Drugą, czyli 100 zł w gotówce, otrzymamy po spełnieniu powyższych warunków oraz w styczniu 2022:

 • wykonamy min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej
 • wykonamy min. 2 płatności Apple Pay lub Google Pay
 • otrzymamy wpływy na łącznie min. 1000 zł

Jeśli chodzi o pierwszy punkt, to przelew dokonujemy za pomocą bankowości GOonline lub aplikacji GOmobile do dowolnej osoby (np. siebie) i na dowolną kwotę.

W przypadku transakcji Apple Pay lub Google Pay chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach na dowolne kwoty – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności (kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829).

Jeśli natomiast chodzi o ostatni punkt – w przypadku wpływów akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Trzecią nagrodę, czyli tym razem 150 zł w gotówce otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w lutym 2022:

 • wykonamy min. 3 płatności Apple Pay lub Google Pay
 • otrzymamy wpływy na łącznie min. 1000 zł

Warunki są tu te same, co poprzednio (zmienia się tylko liczba transakcji i nie ma wymogu przelewu).

Czwartą nagrodę, czyli 200 zł w gotówce, otrzymamy po spełnieniu powyższych warunków oraz dodatkowo w marcu:

 • wykonamy min. 4 płatności Apple Pay lub Google Pay
 • otrzymamy wpływy na łącznie min. 1000 zł

Kiedy otrzymam nagrodę?

W przypadku tej promocji wszystkie nagrody otrzymamy o dwa miesiące później, niż w przypadku promocji Black Week. Promocja jest bowiem bardziej rozciągnięta w czasie.

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas bowiem do 31.12, o drugiej – do 16.02, o trzeciej – do 25.03, a o czwartej – 26.04. Ponieważ (oprócz pierwszej nagrody) odbieramy gotówkę, to organizator poprosi nas w drugim mailu o uzupełnienie danych do przelewu premii – będziemy mieć na to czas do 23.02 (instrukcję znajdziemy w mailu). Przelewy trafią do nas do końca danego miesiąca – od lutego do kwietnia.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Karencja 9 miesięcy

  Dark Odpowiedz
 • Co jest ? Napisali mi, że skoro mam kartę kredytową i umowę ramową to nie mogę przystąpić do promocji.

  dario Odpowiedz
 • „…..W przypadku transakcji Apple Pay chodzi o najzwyklejsze płatności kartą w sklepach..”
  Płatności kartą, czy płatności smartfonem z NFC? Co jeśli ktoś nie ma telefonu z NFC?

  Piter Odpowiedz
 • te 9 miesięcy jest liczone od dnia złożenia wniosku czy rozpoczęcia promocji ?

  kowal999 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy