Więcej! 500 zł za Konto Jakże Osobiste Alior Banku + 1% moneybacku + 6,5% na koncie oszczędnościowym

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Alior Banku „Bankuj mobilnie”. W zamian za aktywne korzystanie z rachunku przez 8 miesięcy możemy zgarnąć 500 zł premii na start. Oprócz tego zyskamy moneyback 1% od transakcji kartą w telefonie oraz 6,5% na koncie oszczędnościowym. A dodatkowo przez 12 miesięcy będziemy mogli przetestować bezpłatnie konto i nie przejmować się opłatą za rachunek czy kartę.

500 zł za założenie konta w Alior Banku

Banku mobilnie z kontem Alior Banku

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Alior Banku – osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego Alior Banku od trzech lat (względem daty złożenia wniosku o konto). Natomiast zgodnie z regulaminem:

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta walutowego, karty kibica, rachunku technicznego, konta w Kantorze Walutowym Banku nie wyklucza Uczestnika ze Sprzedaży premiowej.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto wraz z kartą debetową za pomocą kanałów elektronicznych banku nie później, niż 31.01.2024. Jeśli wybierzemy proces wideoweryfikacji, to zgarniemy w ten sposób pierwsze 50 zł premii na start.

Kolejne 50 zł zgarniemy pod warunkiem, że podczas składania wniosku o konto wyrazimy zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych z użyciem wiadomości elektronicznych (mail, SMS, bankowość elektroniczna itd.) oraz połączeń głosowych.

Samą umowę powinniśmy podpisać w ciągu 30 dni od złożenia wniosku (przez przelew, wideorozmowę lub w obecności kuriera).

Tu dodam, że jeśli będziemy mieli problemy w trakcie wnioskowania, to warto zamówić kontakt ze strony banku – tak, aby oddzwonił do nas konsultant i dokończył proces.

400 zł na prostych zasadach

Co dalej? Premia podzielona jest na osiem części – po 50 zł za każdy miesiąc, w którym spełnimy następujące warunki:

 • wykonanie min. 5 płatności kartą na dowolną kwotę oraz
 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku
 • zasilenie konta kwotą łącznie min. 1000 zł.

Zasilenie może mieć charakter jednorazowej wpłaty/przelewu lub sumy składającej się z kilku wpłat/przelewów. Zasilenie musi zostać dokonane przelewem zewnętrznym lub z konta,
którego Uczestnik nie jest właścicielem/współwłaścicielem lub pełnomocnikiem w Alior Banku.

Warunki spełniamy przez pierwszych 8 pełnych miesięcy kalendarzowych. Premia wypłacana będzie do końca kolejnego miesiąca, o ile ciągle posiadamy konto i kartę. Razem do zdobycia mamy 400 zł.

Na koniec dodam, że wykluczone są transakcje z kodami MCC 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900. Przy tak prostych warunkach promocji nie ma to chyba większego znaczenia – każda „normalna” transakcja będzie jak najbardziej uznawana.

Jakże Osobiste Korzyści

Premia na start to jednak nie wszystko. W ramach Konta Jakże Osobiste możemy aktywować różnego rodzaju pakiety korzyści. Za pierwsze dwie nie płacimy ani grosza, a za kolejne – 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
 • bezpłatne wypłaty za granicą
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni
 • ubezpieczenie podróży za granicą
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • pakiet bezpłatnych powiadomień
 • 4% na koncie oszczędnościowym pod warunkiem wydania min. 300 zł miesięcznie kartą do konta
 • zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem

6,5% na koncie oszczędnościowym do 200 000 zł

Oprócz 4% do 10 000 zł w ramach korzyści Alior oferuje w chwili obecnej również 6,5% do 200 000 zł dla nowych środków. Wystarczy, że przelejemy do banku nadwyżkę nad saldo z dnia 8.09.2023. A że konto przecież dopiero zakładamy, to wszystko będzie traktowane jako nowe. 6,5% zgarniemy przez 3 miesiące od dnia ulokowania pierwszych nowych środków – pod warunkiem, że będziemy wykonywać min. 5 płatności kartą w sklepach stacjonarnych miesięcznie.

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Konto Jakże Osobiste może nas kosztować 10 zł miesięcznie, jednak dowolny wpływ min. 1500 zł z innego banku (lub z rachunku firmowego Alior Banku) zwalnia nas z opłaty za dany miesiąc. Najprościej więc przelewać sobie środki samodzielnie ze swojego konta w innym banku, aby nie ponosić opłat. No chyba, że jesteśmy młodzi – Alior zaznacza, że opłaty nie pobierze również od osób w wieku 18-26 lat. Tak samo zresztą, jak przez pierwszy rok dla uczestników promocji.

Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty (oczywiście nie licząc pierwszego roku, bo tu uczestnicy promocji są zwolnieni z opłat).

Co z bankomatami? Pieniądze za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Pozostałe wypłaty w kraju to koszt 2,5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Super :)

  Grzesiek2016 Odpowiedz
 • Jak to jest z bankomatami, najpierw jest napisane:
  „bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce”
  a na końcu artykułu, że bezpłatnie to tylko w bankomatach własnych. Jedno drugiemu nie przeczy ale to pierwsze należałoby doprecyzować

  pwl Odpowiedz
 • Czy posiadanie konta kantor z którego w ogóle się nie korzysta wyklucza z promocji?

  Bartosz Odpowiedz
 • Popraw info odnośnie płatności za kartę i konto. Unikniesz ich przez 12 mcy jeśli zaakceptujesz Lepiej z Alior Pay czyli zawarcie umowy o konto ORAZ kredyt Alior Pay. Oba warunki razem.

  Grzesiek2016 Odpowiedz
 • „Za wykonanie czynności opisanych w § 6 ust. 1, Nagroda I stopnia zostanie przekazana na Konto
  Jakże Osobiste Uczestnika do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu
  kalendarzowym, w którym spełniono warunki”
  Warunki spełnione w listopadzie, do końca grudnia nie otrzymałem nagrody. Ktoś dostał?

  Bartass89 Odpowiedz
 • Czy ktoś sprawdził te 6,5% na koncie oszczędnościowym do 200k? Na stronie banku nie ma o tym informacji.

  Darek Odpowiedz
 • Czy ktoś zakładał konto przez konsultanta i nie dostał nagrody 50zl za zgody marketingowe? Po rozmowie miałam w aplikacji tylko zgody podstawowe co zmieniłam ale nie wiem czy to wystarczy.

  Klaudia Odpowiedz
  • ja tak zakładałem i dostałem tylko pierwsze 50 dyszek więc zakładam że zgody nie zostały zaznaczone

   pozawe
 • Grudniowa nagroda 50 zł za transakcje, wpływ i zalogowanie się do aplikacji została dziś wypłacona.

  salted Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy