500 zł premii za założenie konta Millennium 360° (i do 6,25% na koncie oszczędnościowym)

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji przygotowana dla nowych klientów Banku Millennium. Do zgarnięcia mamy ponownie rekordowe 500 zł za założenie konta Millennium 360°. A dla oszczędzających – do 6,5% na koncie oszczędnościowym Profit do 100 00 zł.

500 zł za konto Millennium

500 zł z nowym kontem Millennium 360°

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji nie posiadała żadnego konta osobistego Banku Millennium po 1.01.2020. Posiadanie konta technicznego nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na:

 • przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon
 • świadczenie przez Millennium Goodie usługi „Zwroty za zakupy”

Wniosek powinniśmy złożyć do 4.04.2024, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę. Do wyboru mamy dwie opcje podpisania umowy całkowicie zdalnie – za pomocą selfie (wtedy konieczne jest wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę) albo za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku. Ta ostatnia opcja jest chyba najwygodniejsza – pamiętajmy tylko, aby dane (imiona, nazwisko, adres) w przelewie z wybranego banku były takie same, jak podaliśmy we wniosku.

Co dalej? Teraz wystarczy, że:

 • w ciągu 14 dni od otwarcia konta zasilimy je kwotą min. 1000 zł oraz
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta zalogujemy się do aplikacji mobilnej oraz wykonamy min. 5 płatności kartą lub BLIKiem na łącznie min. 360 zł

W ten sposób zapewnimy sobie pierwszą z nagród, czyli 200 zł w gotówce. Jej wypłata nastąpi do końca kolejnego miesiąca – przykładowo zakładając konto w grudniu i spełniając warunki w styczniu nagrodę otrzymamy w lutym.

A jak zdobyć pozostałe 300 zł? Wystarczy, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych ponownie spełnimy praktycznie te same warunki, czyli:

 • zapewnimy wpływ wynagrodzenia na min. 1000 zł
 • dokonamy co najmniej 5 płatności kartą lub BLIK na łącznie min. 360 zł
 • zalogujemy się min. 1 raz do aplikacji mobilnej

Różnica jest jedynie taka, że należy zapewnić nie zwykły wpływ, ale wpływ z tytułu wynagrodzenia. Na szczęście jeśli nie możemy zapewnić wpływu wynagrodzenia, to możemy dokonać zwykłego zasilenia konta – wtedy jednak wysokość drugiej nagrody spada do 100 zł (czyli razem 300 zł zamiast 500 zł łącznej premii na start).

Tu warto dodać, że spełniając powyższe warunki automatycznie spełnimy warunki miesięczne zwalniające z opłat za konto i kartę debetową.

Dodatkowo jeśli założyliśmy konto zdalnie to powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości. Zresztą bez tego kroku możliwości korzystania z konta są ograniczone (np. niski limit przelewów). Będziemy mieć na to cztery pełne miesiące licząc od miesiąca założenia konta.

I to tyle! Dodatkowe 200 lub 300 zł trafi do nas w formie przelewu do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić). Łącznie zgarniemy więc do 500 zł :)

Ile kosztuje konto Millennium 360°?

Konto Millennium 360° jest co do zasady darmowe. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową (11 zł), jednak wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Automatycznie zyskamy też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, a tu od razu warto dodać, że w przypadku wszelkich płatności zagranicznych do równowartości 1000 zł miesięcznie bank przewalutuje je po kursie organizacji płatniczej (czyli praktycznie najlepszym, jaki jest możliwy). Dopiero nadwyżka będzie traktowana standardowo (2% prowizji od wartości transakcji). Oznacza to, że do drobnych transakcji nie potrzebujemy żadnej dodatkowej karty walutowej – wystarczy nam karta Millennium 360°.

Warto tu również dodać, że w przypadku osób w wieku 18-26 lat zasady są nieco inne: opłata za kartę wynosi 5 zł, a zwalnia z niej wykonanie zaledwie jednej płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy można skorzystać z programu poleceń przy zakładaniu tego konta?

  heniek131 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy