Rekordowe 500 zł premii za założenie konta Millennium 360°! (i do 7% na koncie oszczędnościowym)

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji przygotowana dla nowych klientów Banku Millennium. Tym razem do zgarnięcia mamy rekordowe 500 zł za założenie konta Millennium 360°. A dla oszczędzających – do 7% na koncie oszczędnościowym Profit do 200 00 zł.

500 zł premii od Banku Millennium

500 zł w wakacyjnej promocji konta Millennium 360°

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji nie posiadała żadnego konta osobistego Banku Millennium po 1.01.2020. Posiadanie konta technicznego nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na:

 • przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon
 • świadczenie przez Millennium Goodie usługi „Zwroty za zakupy”

Wniosek powinniśmy złożyć do 30.09.2023, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę. Do wyboru mamy dwie opcje podpisania umowy całkowicie zdalnie – za pomocą selfie (wtedy konieczne jest wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę) albo za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku. Ta ostatnia opcja jest chyba najwygodniejsza – pamiętajmy tylko, aby dane (imiona, nazwisko, adres) w przelewie z wybranego banku były takie same, jak podaliśmy we wniosku.

Co dalej? Teraz wystarczy, że w ciągu 14 dni od otwarcia konta zasilimy je kwotą min. 1000 zł, a do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonamy co najmniej 5 płatności kartą lub BLIKiem na łącznie min. 360 zł oraz zalogujemy się min. raz do aplikacji mobilnej banku. W ten sposób zapewnimy sobie pierwszą z nagród, czyli 100 zł w gotówce, które zostanie wypłacone do końca kolejnego miesiąca.

A jak zdobyć pozostałe 400 zł? Wystarczy, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych spełnimy poniższe warunki:

 • zapewnimy wpływ wynagrodzenia na min. 1000 zł
 • dokonamy co najmniej 5 płatności kartą lub BLIK na łącznie min. 360 zł
 • zalogujemy się min. 1 raz do aplikacji mobilnej

Bank jednak zaznacza, że jeśli nie możemy zapewnić wpływu wynagrodzenia, to możemy dokonać zwykłego zasilenia konta – wtedy jednak wysokość drugiej nagrody spada do 200 zł (czyli razem 300 zł zamiast 500 zł łącznej premii na start).

Tu warto dodać, że spełniając powyższe warunki automatycznie spełnimy warunki miesięczne zwalniające z opłat za konto i kartę debetową.

Dodatkowo jeśli założyliśmy konto zdalnie (przez selfie) to powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości. Zresztą bez tego kroku możliwości korzystania z konta są ograniczone (np. niski limit przelewów). Będziemy mieć na to cztery pełne miesiące licząc od miesiąca założenia konta.

I to tyle! 200 lub 400 zł trafi do nas w formie przelewu do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić). Łącznie zgarniemy więc do 500 zł w gotówce :)

Ile kosztuje konto Millennium 360°?

Konto Millennium 360° jest co do zasady darmowe. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową (11 zł), jednak wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Automatycznie zyskamy też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, a tu od razu warto dodać, że w przypadku wszelkich płatności zagranicznych do równowartości 1000 zł miesięcznie bank przewalutuje je po kursie organizacji płatniczej (czyli praktycznie najlepszym, jaki jest możliwy). Dopiero nadwyżka będzie traktowana standardowo (2% prowizji od wartości transakcji). Oznacza to, że do drobnych transakcji nie potrzebujemy żadnej dodatkowej karty walutowej – wystarczy nam karta Millennium 360°.

Warto tu również dodać, że w przypadku osób w wieku 18-26 lat zasady są nieco inne: opłata za kartę wynosi 5 zł, a zwalnia z niej wykonanie zaledwie jednej płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu.

Nie przegap!

Komentarze

 • mam konto techniczne i założenie poprzez inny bank nie działa, a z poziomu serwisu nie ma takiej oferty

  pozawe Odpowiedz
 • Sprawdźcie sobie powiadomienia w aplikacji

  5 płatności blikiem zbliżeniowym i 50 zł za to.
  Nie wiem, czy to tylko na zaproszenia – ja dostałam Info w aplikacji w Powiadomieniach

  Ja123 Odpowiedz
  • Nazwa promocji
   „Zbliż, zapłać i zyskaj 50 zł”
   Regulamin można wygooglać po nazwie promocji

   Ja123
  • Nie mam nic w powiadomieniach. Czy wcześniej miałeś aktywny zbliżeniowy Blik w Millennium? Pewnie chcą zachęcić tych co nie korzystają, pytanie czy chodzi bardziej o tych co mieli Blika zbliż. włączonego ale go nie używali czy o tych co nawet go nie włączyli? Ja włączyłam go dopiero teraz i nie wiem czy to pomoże dostać zaproszenie.

   Ew@
  • Sprawdz regulamin, nie ma zaproszen (jeszcze nie dostałaś powiadomienia po prostu) i nie ma wymogu włączonego wczesniej blika

   Ja123
  • Teoretycznie nie ma ale potem mogą wykorzystać to jako pretekst, żeby nagrody nie przyznać. Sam pisałeś że nie dostałeś nagrody w promocji za płatności GPay w Pekao, pomimo spełnienia warunków.
   Możesz zdradzić czy miałeś Blika zbliżeniowego włączonego czy nie? Jeśli mam się gimnastykować z Blikiem przy kasie to chciałabym wiedzieć czy to ma sens czy nie:)

   Ew@
  • Dzięki @ Ja123 za cynk
   @Ew@ a przeczytałaś regulamin? Jak ktokolwiek może odpowiedzieć na temat nagród, skoro będą wypłacane 26.11.2023.

   Bolo
  • Ewa, blik włączony wczesniej, a pekao wypłaciło 20 zl po reklamacji, tutaj jest mille więc może będzie lepiej, 5 bulek po kolei na kasie samobslugowej chyba ze 3 min mi zajęło

   Ja123
  • Ja już wczoraj „poleciałam” do Biedronki i na kasie samoobsługowej zrobiłam 5 zakupów Blikiem zbliżeniowym:) Nie widzę w regulaminie tej promocji powodów nie otrzymania 5 dyszek nagrody. Dzięki Ja123.

   BiancaM
  • Bolo
   A przeczytałeś o co pytam Ja123? Nie o to czy dostał nagrodę (bo to oczywiste że nikt nie dostał) tylko o to czy zanim otrzymał powiadomienie o promocji to miał włączonego Blika.

   Ja123
   Dzięki za odpowiedź, ja bardzo nie lubię reklamacji:)

   Ew@
  • Lecieć do sklepu bo pula mala, a promo trwa od 26. 09. Chociaż nikt chyba o niej nie wie…w ustawieniach blika włączyć ten blik jak główną formę płatności zbliżeniowych inaczej zapłaci gpay jak macie go włączony

   Ja123
  • No i na kasie jest to platnosc karta a nie blikiem, na to uwaga, choc czasami wspominaja o tym bliku zblizeniowym

   Ja123
  • Komu się uda zapłacić to ma szczęście chyba, u mnie na dwa telefony na żadnym nie dało się zapłacić blikiem zbliżeniowym.

   majaa
  • Aktywowalas blika zblizeniowego w aplikacji? Wlaczylas w ustawieniach nfc? Twoj telefon ma nfc? Nie podalas szczegolow wiec strzelam

   Ja123
  • Aktywowalas blika zblizeniowego w aplikacji? Wlaczylas w ustawieniach nfc? Twoj telefon ma nfc? Nie podalas szczegolow wiec strzelam

   Ja123
  • Ja123 wszystkie czynności o których piszesz wykonałam ale za każdym razem transakcja odrzucona. Pewnie w fazie testów to mają i na razie zgłoszenie techniczne jest zrobione, ale jakoś czarno to widzę.

   majaa
  • Także nie mogłem włączyć płatności zbliżeniowych w aplikacji, przeinstalowanie nic nie dało. Po 2 godzinach się udało.
   W sklepie też nie chciało zaakceptować transakcji ale poszło. W historii jest transakcja blik, tak ma być?
   Dziękuję za podzielenie się informacją.
   @ja123

   Michał1986
  • Ja też mam transakcje blik

   Ja123
  • Dziękuję raz jeszcze @ja123

   Michał1986
  • U mnie wszystko poszło gładko do czasu; aktywacja blika zbliżeniowgo, wybrane domyślne płatności, oczywiście włączone nfc i zapłata za pierwszy produkt jak należy. Przy drugiej płatności na chwilę pokazał się komunikat na ekranie smartfona, coś w stylu podania pin i zaraz uciekł. Niestety nie udało mi się nigdzie znaleźć tego „coś”, a na ekranie czytnika sklepowego napis aby spojrzeć na ekran telefonu.
   Odczekałam aż płatność zostanie odrzucona, i po ponownym włączeniu telefonu zapłaciłam znowu blikiem, i przeszło. I tak co druga płatność u mnie wyglądała.

   BiancaM
  • U mnie raz tak było doszedłem do wniosku ze za szybko place po odblokowaniu ekranu, teraz czekam ze 2-3 sek i nie mam problemu

   Ja123
  • U mnie raz tak było doszedłem do wniosku ze za szybko place po odblokowaniu ekranu, teraz czekam ze 2-3 sek i nie mam problemu

   Ja123
 • Ew@ ja nie miałem nigdy w Mille blika zbliżeniowego i powiadomienia nie dostałem, ale to nie powód by nie próbować. Bardziej tu chodzi o czas.

  Bolo Odpowiedz
 • Nie bijcie:) ale była już podobna promocja z Blikiem i wtedy obowiązywał warunek, że na dany dzień trzeba było mieć aktywnego Blika tylko z niego nie korzystać w wyznaczonym okresie.
  W aktualnej promocji też mamy wskazany okres 25.08.2023r.-25.09.2023r, w którym nie powinnśmy używać Blika, dlatego obawiam się, że nagrodę dostaną tylko osoby, które miały wcześniej tego Blika włączonego i z niego nie korzystały.

  Ew@ Odpowiedz
  • Nic takiego nie znalazlem w regulaminie. Wg mnie w promocji jest tyko warunek, zeby nie placic w zadanym okresie. Ale jak bedzie to sie okaze. Poza tym mozliwe, ze juz dawno limit zostal wykorzystany.

   keton
  • Regulamin:
   Jeśli limit klientów, którzy spełnią warunki promocji wyczerpie się przed 26.10.2023 r., zamieścimy informację o zakończeniu promocji na stronie http://www.bankmillennium.pl

   Ja123
  • Chociaż po prawdzie tam informacji o tej promocji w ogóle nie widzę, jest tylko regulamin w sekcji Cenniki i regulaminy, to niby gdzie miałaby być ta informacja o wyczerpaniou kodów? Chyba jak zniknie regulamin ze strony to będzie jakiś znak…

   Ja123
  • Mozliwe, ze na poczatku bylo info o promocji na glownej, ale skoro juz nie ma to oznacza, ze nie promuja jej, bo skonczyl sie termin. Okaze sie pod koniec listopada :)

   keton
  • Informacja z czatu; promocja aktywna a konsultant banku zachęca do wzięcia udziału w akcji.

   BiancaM
  • Ew@, jedyny sposób to sprawdzić „organoleptycznie” czy bierzesz udział w promocji, bo warunki są wyjątkowo proste.
   Włączyć tego blika, zrobić płatności i czekać. W najgorszym przypadku nauczysz się przynajmniej korzystać z blika zbliżeniowego w Mille i może kasy samoobsługowej w sklepie… ;-)

   Ja123
  • @Ja123
   Rozgryzłeś mnie, blik zbliżeniowy to dla mnie nowość i trochę się stresowałam, zwłaszcza kiedy pojawiły się głosy, że mogą być z tym problemy ale podjęłam wyzwanie i 5 płatności zaliczone:) Teraz zostaje czekać co z tego wyjdzie.

   Ew@
 • W Aliorze też jest podobna promocja a nawet (co dziwne) dwie jednocześnie, jedna z limitowaną pulą nagród a druga nie ma tego ograniczenia ale obie są niestety na zaproszenie. Ktoś dostał zaproszenie będąc aktywnym klientem? Ja dużo płacę kartą więc pewnie nie mam na co liczyć, no chyba że jednak nie to jest kluczem rozsyłania zapro do Blika:)

  I na stronie Aliora mają nawet miejsce na info o zakończeniu danej promocji, nie to co w Millennium, gdzie ciężko dokopać się do zwykłych regulaminów a co dopiero dowiedzieć się czy promocja jest nadal aktualna.

  Ew@ Odpowiedz
 • Uwaga ! Ten blik zbliżeniowy jest traktowany jak karta i jak sobie włączycie, trzeba wykręcać te 5 płatności miesięcznie dla bezpłatności (o ile nie zrobicie tego kartą), chociaż to dla konkretnego konta i kart Millennium 360° (ja mam jakieś stare konto internetowe, blik zliż. włączony dawno temu a konto praktycznie nieużywane i opłat nie mam)

  W cenniku dla blika jest

  Opłaty miesięczne Obsługa karty lub płatności zbliżeniowe BLIK – opłata miesięczna 7)
  0 PLN / 5 PLN 8 ) / 11PLN 9)

  7) Opłata dotyczy kart Visa Millennium 360° i Mastercard Millennium 360° oraz płatności zbliżeniowych BLIK z konta Millennium 360°. Jeśli posiadasz kartę i aktywujesz płatności zbliżeniowe BLIK pobierzemy jedną opłatę
  8 ) Nie pobieramy opłaty, jeżeli min. 1 raz w miesiącu zapłacisz kartą do konta lub BLIKIEM – dla osób w wieku 18-26 lat.
  9) Nie pobieramy opłaty, jeżeli min. 5 razy w miesiącu zapłacisz kartą do konta lub BLIKIEM – dla osób powyżej 26 lat.

  Ja123 Odpowiedz
  • Chociaż jednak przez 2 mce od aktywacji nie ma tej opłaty

   Ja123
  • Pamiętam, że ktoś tu o tym pisał, że blik zbliżeniowy w Millennium jest traktowany jak karta i dlatego od razu po wykonaniu 5 obowiązkowych płatności go wyłączyłam a teraz się zastanawiam czy nie wtopiłam dezaktywując blika przed otrzymaniem nagrody:)

   Ew@
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy