500 zł za założenie mBiznes Konta i wykonanie… 1 transakcji! + dożywotni brak opłat

Zakończona

Ruszyła promocja serwisu eBroker (Rankomat.pl) we współpracy z mBankiem. W zamian za założenie konta firmowego i wykonanie jednej operacji możemy zyskać aż 500 zł premii na start. A jeśli dodatkowo skorzystamy z wewnętrznej promocji banku, to zyskamy prowadzenie konta bez żadnych opłat. Na zawsze :)

500 zł dla firm od mBanku i Rankomat

500 zł za założenie konta firmowego mBanku

Aby skorzystać z promocji należy… posiadać działalność gospodarczą. Koniec wymogu :) Posiadanie rachunku indywidualnego czy karty kredytowej w mBanku również nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 12.06.2024 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (akceptując regulamin), a następnie złożymy wniosek o mBiznes konto z wygenerowanego dla nas linku. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaznaczyć zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi promocji w zakresie potrzebnym do przeprowadzenia promocji – po to, aby mBank mógł przekazać informacje o tym czy spełniliśmy warunki promocji, czy nie. Jeśli we wniosku znajduje się miejsce na podanie kodu osoby polecającej, to będzie mi bardzo miło, jeśli podacie kod: livesmarter100.

Do konta powinniśmy zamówić kartę Visa Business Debit.

A jakie to warunki? Do 26.06.2024 powinnismy zawrzeć umowę o konto, a następnie do 10.07 wykonać co najmniej jedną transakcję kartą Visa wydaną do konta.

I… to tyle! O przyznaniu 500 zł premii zostaniemy powiadomieni do 14.08.2024 za pośrednictwem wiadomości e-mail. Tam znajdziemy instrukcję na temat odbioru premii (konieczne będzie podanie swojego numeru rachunku do odebrania 500 zł). Na uzupełnienie formularza będziemy mieć czas do 21.08, a przelew otrzymamy do 30.08.2024. Warto zapisać sobie te daty w kalendarzu, bo jeśli spóźnimy się z uzupełnieniem formularza, to premia przepadnie!

Darmowe prowadzenie konta

Biorąc udział w powyższej promocji automatycznie łapiemy się na standardową ofertę mBanku, w której zgarnąć możemy dożywotnią gwarancję braku opłat za postawowe operacje na rachunku. Przy czym tu dołożony jest warunek, iż nie możemy być posiadaczem jakiegokolwiek rachunku firmowego mBanku oraz nie mogliśmy skorzystać już z tej promocji w przeszłości.

A co zyskamy?

  • bezterminowe prowadzenie rachunku mBiznes Konto Standard za 0 zł
  • bezterminowo pakiet 10 darmowych przelewów w PLN miesięcznie
  • bezterminowo pakiet 10 darmowych przelewów w EUR miesięcznie
  • 0 zł za pierwszą kartę debetową do konta
  • dodatkowo 0 zł za mOrganizer finansów w wersji optymalnej przez 12 miesięcy

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy