520 zł za założenie darmowego konta osobistego

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas z premią na start. W zamian za założenie darmowego rachunku osobistego i spełnienie warunków zgarniemy tym razem aż 520 zł – z czego 50 zł w e-kodzie do sklepów Biedronka oraz 470 zł w gotówce.

520 zł premii od BNP Paribas

Kwitnąca promocja z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 15.04.2024 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na złożenie wniosku mamy czas do 15.04, natomiast na podpisanie umowy oraz aktywację karty – do 30.04.2024. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć czasem bywa to problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

W promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Biorąc pod uwagę wysokość premii – najpewniej tak się stanie, więc nie warto zwlekać.

Premia w czterech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 50 zł do Biedronki i 20 zł w gotówce, otrzymamy za sam fakt założenia konta w promocji i aktywowanie go poprzez nadanie PINu.

Kolejne 160 zł otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w maju wykonamy płatności kartą na łącznie min. 1200 zł.

Chodzi tu o „normalne” płatności za towary i usługi w sklepach czy internecie (z wyłączniem kodów MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829).

Kolejną nagrodę w wysokości 160 zł zgarniemy za spełnienie identycznych warunków w czerwcu, a ostatnie 130 zł – za wydanie minimalnie mniejszej kwoty (min. 1000 zł) w lipcu. Oczywiście pod warunkiem, że spełniliśmy warunki również w poprzednich miesiącach – jeśli się zagapimy, to o kolejne nagrody już nie możemy walczyć.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród trafią do nas do 21.05, 25.06, 26.07 oraz 26.08. W pierwszym mailu znajdziemy instrukcję do uzupełnienia danych do odbioru premii – będziemy mieć na to czas do 26.05. Premia zostanie natomiast przekazana do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 7 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, zalogować się do bankowości elektronicznej i wyrazić zgody marketingowe, by jej prowadzenie kosztowało 2 zł. Bank przewiduje również pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”.

Nie przegap!

Komentarze

 • wypowiedzenie złożone 6 marca, powinno po 6 kwietnia pyknąć ;-) ? czy lepiej nie ryzykować i poczekać na kolejną edycję bo zapewne takowa będzie :)
  Druga sprawa to zapis z regulaminu : nie miał aktywnej umowy ramowej w momencie zawierania umowy czyli … jak komuś nie zamknęli to najpierw trzeba skasować, potem wchodzic w promo i na drugi raz zamykać wszystko :)

  JoX Odpowiedz
 • Czy doład. w R. zadziała czy jednak ta czynnośc znajduje się w zabronionych MCC?

  maks1 Odpowiedz
  • Sam jestem ciekaw, a może zadziała cashback wypłata gotówki przy płatności kartą np. w Żabce, ktoś eksperymentował i może potwierdzić? Może jednak skusić się na promo BNP 420 zł, tam nie ma praktycznie żadnych wymagań a jak to mówią lepszy wróble w garści

   Paweł
  • Już wiem, że R. nie zadziała, bo ma MCC 4829. Za to kupno bonów/voucherów na alerabat przejdzie (kod MCC 5947).

   maks1
 • BNP i Paribas: używać jakiś stary niepotrzebny numer telefonu, nie da się tego związku skutecznie zakończyć; pomimo kilkukrotnych wypowiedzeń będą atakować i ciężko będzie zostać nowym klientem…

  qq Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy