530 zł od BNP Paribas za założenie konta osobistego

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas z premią na start. W zamian za założenie rachunku osobistego i spełnienie warunków zgarniemy tym razem 520 zł – i to w gotówce, do wydania na co tylko chcemy :)

530 zł premii od BNP Paribas
Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 15.07.2024 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na złożenie wniosku mamy czas do 15.07, natomiast na podpisanie umowy oraz aktywację karty – do 31.08.2024. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć czasem bywa to problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

W promocji obowiązuje pula 6000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

Premia w czterech transzach

Tytułową premia podzielona jest na cztery części. Pierwszą z nich, czyli 50 zł, otrzymamy za sam fakt założenia konta w promocji i aktywowanie go poprzez nadanie PINu.

Kolejne 160 zł otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w kolejnym miesiącu (następującym po miesiącu spełnienia warunków pierwszej nagrody):

  • wykonamy min. 3 płatności kartą na łącznie min. 350 zł oraz
  • otrzymamy wpływ(y) na łącznie min. 1000 zł oraz
  • wykonamy przelewy na telefon BLIK

W pierwszym wypadku chodzi o „normalne” płatności za towary i usługi w sklepach czy internecie (z wyłączniem kodów MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829). W drugim – o np. przelanie sobie środków z konta w innym banku, a w trzecim – o wydanie ich za pomocą aplikacji mobilnej i funkcji przelewy na telefon BLIK.

Kolejną nagrodę w wysokości 160 zł zgarniemy za spełnienie identycznych warunków w kolejnym miesiącu, a ostatnie 160 – w jeszcze kolejnym. Oczywiście pod warunkiem, że spełniliśmy te warunki w poprzednich miesiącach – inaczej premie przepadają.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród trafią do nas do 22. dnia danego miesiąca. W przypadku pierwszej nagrody będziemy mieć czas do 26. dnia miesiąca na uzupełnienie swoich danych do odbioru premii – instrukcję znajdziemy w mailu. Premie będą przekazywane do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie może kosztować 2,5 zł miesięcznie, jednak do końca roku obowiązuje oferta zwalniająca z tej opłaty – wystarczy co najmniej raz w miesiącu zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej oraz wyrazić zgody marketingowe. Zapłacić możemy również 7 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie kosztowało 0 zł. Bank przewiduje również pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”.

Nie przegap!

Komentarze

  • Skąd ta informacja o konieczności aktywacji karty w ciągu 7 dni?
    W regulaminie tego nie ma (kiedyś było, jak pamiętam, ale chyba zrezygnowali z tego)

    Regulamin mówi tylko
    zawarcie Umowy ramowej w sposób opisany w § 2 ust. 1 pkt 5 Regulaminu w zakresie objętym złożonym wnioskiem oraz Aktywacja Karty może nastąpić do dnia 31 lipca 2024 roku.

    Kris Odpowiedz
  • Dostał ktoś już premie za założenie i aktywację konta ?

    inspektor007 Odpowiedz
  • Admin Regulamin mówi o 3 przelewach blik

    inspektor007 Odpowiedz
  • Na razie od godziny czekam na ich „katarynce” na połączenie z konsultantem w celu aktywacji karty. Żenada.

    kaktus_74 Odpowiedz
  • Czy ktoś dostał już pierwszego maila o przyznaniu nagrody?

    rafa Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy