400 zł na Tutlo + 150 zł w gotówce za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas z premią w wysokości 550 zł. W zamian za założenie darmowego rachunku osobistego zgarniemy 400 zł do wykorzystania na Tutlo (szkoła języka angielskiego online) oraz 150 zł w gotówce.

550 zł premii od BNP Paribas

Noworoczny motywator od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 19.02.2023 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na złożenie wniosku mamy czas do 31.03, natomiast na podpisanie umowy oraz aktywację karty – do 5.03.2023. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach bywa to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 1200 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana – a z doświadczenia wiem, że przy tak wysokiej premii lepiej nie odkładać niczego na później.

Premia w dwóch transzach

Tytułową premia podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, czyli 400 zł do wykorzystania na Tutlo, otrzymamy za fakt założenia konta w promocji i aktywowanie go poprzez nadanie PINu.

Kolejną, czyli tym razem 150 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie poprzedniego warunku oraz zarówno w marcu, jak i kwietniu:

 • wykonamy min. 5 płatności bezgotówkowych kartą oraz
 • zalogujemy się w dwóch różnych dniach do aplikacji mobilnej banku

W pierwszym i przypadku chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach czy internecie za towary i usługi (z wyłączniem kodów MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829). W przypadku logować istotne jedynie, aby warunek spełnić w dwóch różnych dniach w ciągu danego miesiąca.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas do 17.03.2023, a o drugiej – do 19.05.2023. Aby odebrać voucher do Tutlo konieczne będzie wejście na dedykowaną stronę i uzupełnienie formularza do 31.05.2023. Voucher wykorzystamy na 10 lekcji angielskiego, po 20 minut każda.

Co z gotówką? W celu odbioru drugiej nagrody konieczne będzie uzupełnienie swoich danych do jej odbioru do 25.05.2023. Instrukcję znajdziemy w drugim mailu, a wypłata 150 zł nastąpi do koļca maja.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czekam dalej. Jak zaoferują roczny zapas papieru toaletowego to w to wejdę…..

  jojo Odpowiedz
 • Przez moment żałowałem, że wyklikałem dziś konto w promocji na 400 zł. Ale po chwili się zorientowałem, że tytuł to clickbait, nie ma tu żadnych 550 zł, tylko 150 zł i voucher na coś tam coś tam :).

  ls5 Odpowiedz
 • czekam na bon na wykorzystanie u mohela

  mohel Odpowiedz
 • Przestrzegam przed korzystaniem z CHAT w tym banku. Jeśli się zalogujesz w bankowści internetowej i zadasz na CHAT niewygodne pytanie (np w moim przypadku dlaczego nie optrzymałam emailowego powiadomienia o wygranej w promocji) blokują całkowicie dostęp do bankowości internetowej twierdząc że nie CHAT-ują z właścicielem konta. Niezły numer czyż nie….?

  papcio Odpowiedz
 • Ja czekam na bon na 400 zl do wykorzystania na couching, albo lepiej bon sodexo do wykorzystania tylko na zakup rzeczy niepotrzebnych.

  jaceny Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy