550 zł premii za założenie eKonta w mBanku + 8% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

Zakończona

Trwa oferta mBanku z premią w wysokości 450 zł na start. Bank postanowił jednak „dopalić” ofertę i uruchomił dodatkową promocję, dzięki której zyskamy kolejne 100 zł do wydania w Biedronce lub na Allegro oraz miesiąc usługi Smart gratis. Razem daje nam to aż 550 zł na start, do których możemy dołożyć jeszcze 8% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”! Ale uwaga: warto się śpieszyć. W promocji obowiązuje pula 2500 nagród.

550 zł premii od mBanku

450 zł w standardzie

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego mBanku/dawnego Multibanku od 1.01.2020. Posiadanie innych produktów (np. rachunków firmowych czy kart kredytowych) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zapiszemy się do promocji na dedykowanej strony promocji, a następnie złożymy wniosek o promocyjne eKonto osobiste wraz z kartą debetową. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaakceptować oświadczenia z części „Moje Oświadczenia” oraz wyrazić zgodę na przystąpienie do programu mOkazje.

Jeśli w trakcie wnioskowania możliwe jest podanie kodu polecającego, to będę niesamowicie wdzięczny za wpisanie „livesmarter100”.

150 zł za podpisanie umowy przez selfie lub e-dowód

Pierwszy typ premii to aż 150 zł za otwarcie eKonta osobistego za pomocą selfie (w aplikacji mobilnej) lub przez e-dowód osobisty, za pomocą aplikacji eDO.

Oprócz powyższego w miesiącu otwarcia rachunku lub w kolejnym powinniśmy wykonać min. 8 płatność kartą i/lub BLIKiem (w sklepach i punktach stacjonarnych lub internecie) oraz zapewnić wpływ w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta. Pod pojęciem wpływu rozumiemy tu jednorazowe przelanie min. 1000 zł (nie mogą to być środki z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy (współ)posiadaczem) lub ew. wpłaty we wpłatomacie lub w oddziale banku.

Premię 150 zł otrzymamy do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

100 zł za szybki wpływ i 8 transakcji

Co ciekawe warunki zgarnięcia kolejnych 100 zł są praktycznie identyczne, jak warunki otwarcia konta na selfie lub e-dowód.
Tu również powinniśmy zapewnić „szybki wpływ”, czyli przelać do banku jednorazowo min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta na identycznych warunkach.

Oprócz tego powinniśmy również wykonać min. 8 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Mamy na czas do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (czyli np. otwierając konto w kwietniu mamy czas do końca maja). Premię w wysokości 100 zł otrzymamy do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Oczywiście powyższe warunki możemy spełnić tylko raz, aby zgarnąć łącznie 150 + 100 zł.

2 x 50 zł za powtórkę

A jak zdobyć kolejne 2 x 50 zł? Wystarczy… powtórzyć operacje, które wykonywaliśmy – tym razem w drugim oraz trzecim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta.

Premia za transakcje zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

100 zł na Allegro lub do Biedronki

Tak naprawdę wszystkie opisane powyżej wymagania dotyczą standardowej promocji mBanku z premią 450 zł. Jeśli jednak założyliśmy rachunek ze strony promocji i przystąpiliśmy do mOkazji, to… w zasadzie automatycznie spełniliśmy warunki zyskania dodatkowych 100 zł na Allegro lub do Biedronki. Pokrywają się bowiem one ze standardową promocją, bo bank wymaga tu zapewnienia jednorazowego wpływu min. 1000 zł w miesiącu otwarcia konta i/lub w kolejnym oraz wykonania min. 8 transakcji kartą i/lub BLIK w miesiącu otwarcia konta i/lub kolejnym. A przecież i tak to zrobiliśmy :)

Oczywiście powyższe oznacza również, że nie musimy wcale ubiegać się o pełną premię od mBanku, np. jeśli nie mamy e-dowodu. Wtedy możemy po prostu zgarnąć 200 + 100 + 2×50 zł na całkiem łatwych warunkach.

Kod do wykorzystania na Allegro/w Biedronce pojawi się w serwisie transakcyjnym, w zakładce mOkazje. Bank udostępni ją do drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

100 zł za eKonto Junior

Na koniec dodam, że oprócz premii na start dla dorosłego, mBank oferuje 100 zł za dodatkowe podpisanie umowy o eKonto Junior. Wystarczy, że po uruchomieniu swojego konta w promocji dodatkowo otworzymy eKonto Junior do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. I to tyle – kolejne 100 zł nasze ;)

8% na koncie Twoje Cele

Biorąc udział w powyższej promocji możemy również zyskać 7% lub 8% na koncie oszczędnościowym Moje Cele – ta druga opcja obowiązuje osoby zakładające konto przez selfie lub e-dowód. Kwota maksymalna, którą dotyczy podwyższone oprocentowanie, to 50 000 zł. Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe.

Aby jednak zyskać podwyższone oprocentowanie konieczne jest spełnianie co miesiąc jednego, prostego warunku: zwiększanie salda o co najmniej 100 zł miesięcznie. Oznacza to mniej więcej tyle, że musimy co miesiąc dokładać do konta co najmniej stówkę – bo to właśnie regularne oszczędzanie promuje mBank.

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto osobiste. Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie płatności na min. 350 zł zwalnia z opłaty.

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak sprawdzić kiedy zamknąłem konto ?

  Michał Odpowiedz
 • Chyba najlepiej dzwoniąc na infolinię, podając do identyfikacji numer zamkniętego konta i jako extra info swój NIK.
  ps. jakieś info kiedy złożyłeś wniosek chyba posiadasz, np screenshot a jak nie to podanie orientacyjnego okresu tez pomoże.

  yosa Odpowiedz
 • czy to normalne, że gdy zakładam konto przez selfie (nagrywałem jakieś filmiki i zdjęcia) przyjeżdza kurier potwiedzić tożsamość i dopiero potem dostaje sms z kodem do konta??
  Pani z infolinie twierdzi że jest ok ale dla mnie trochę to dziwne i myślę że mogę nie otrzymać pełnej premii

  Artur779 Odpowiedz
  • Zapytam przy okazji bo w mbanku nigdy nie miałem żadnego konta, chodzi o zapis „otwarcie eKonta osobistego za pomocą selfie (w aplikacji mobilnej)” tzn. wcześniej trzeba ściągnąć tą aplikację i przez nią zrobić selfie, czy w trakcie zakładanie konta, zainstalować apkę i wtedy zrobić selfie. Jak krok po kroku to zrobić?

   ZICHI
 • Gdzie w tych mOkazjach jest ten kod? Nic takiego nie widzę

  martynka1428 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy