555 zł za założenie Konta dla Ciebie + 4% na Lokacie mobilnej od Credit Agricole

Zakończona

Ruszyła promocja Credit Agricole przeznaczona dla nowych klientów. W zamian za założenie konta oraz wykonywanie płatności kartą lub BLIKiem możemy zgarnąć nawet 555 zł.

Do 555 zł od Credit Agricole

Do 555 zł dla Ciebie od Credit Agricole

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie była posiadaczem konta Credit Agricole po 31 grudnia 2020.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że w okresie do 31.08.2022 złożymy wniosek o promocyjne Konto dla Ciebie, a następnie podpiszemy umowę o rachunek.

Istotne również, aby aktywować dostęp do konta przez przynajmniej jeden z serwisów CA24 (ebank lub mobile), wybrać wyciągi w formie elektronicznej (a nie papierowej) oraz wyrazić zgody na otrzymywanie ofert marketingowych od banku.

Co dalej? Do zdobycia mamy dwa typy premii. Pierwsza z nich to 55 zł „za otwarcie konta”. Otrzymamy ją pod warunkiem, że do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnimy wpływy na konto min. 300 zł. Dodatkowo zdefiniowane jest, że chodzi o:

suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym. Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to także przelewów z innych kont, które prowadzimy lub rachunków w innych bankach, jeżeli jesteś ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika.

Premia będzie wypłacona do końca kolejnego miesiąca.

A jak zdobyć pozostałą premię? Wystarczy, że będziemy płacić za zakupy kartą lub BLIKiem. Credit Agricole zwróci nam 3% wartości transakcji, jednak nie więcej, niż określa w poniższej tabelce. Do wyboru mamy bowiem trzy wersje promocji z różnym stopniem „trudności” i czasem trwania. Dodatkowo każda z nich ma minimalną ilość transakcji wymaganą do wypłaty premii.

Maksymalna łączna premia Maksymalna liczba miesięcy, przez które wypłacana jest premia Maksymalna miesięczna premia Warunek wypłaty premii
50 zł 6 miesięcy 8,35 zł min. 3 płatności miesięcznie
150 zł 12 miesięcy 12,50 zł min. 5 płatności miesięcznie
500 zł 20 miesięcy 25,00 zł min. 10 płatności miesięcznie

Bank wprowadza dodatkowe obostrzenia. Wykluczone są „ułatwiacze” płatności kartą, czyli np. kasyna, zakłady bukmacherskie, instytucje finansowe, brokerzy ubezpieczeniowi, przekazy pieniężne. Chodzi tu o kodu MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Nie uwzględnione będą również wypłaty gotówki, przelewy BLIK oraz doładowania portfeli cyfrowych takich ka Revolut, SkyCash czy PayPal. W skrócie: bank daje moneyback tylko za realne płatności w sklepach, na stacjach paliw, marketach czy w internecie.

Premia za płatności będzie nam wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki. Pierwszym miesiącem obowiązywania promocji jest pierwszy pełny miesiąc kalendarzowy następujący po miesiącu otwarcia konta.

4% na lokacie mobilnej do 50 000 zł

Oprócz premii na start czeka na nas jeszcze jedna korzyść: relatywnie wysokie oprocentowanie na Lokacie mobilnej na dobry początek. Wynosi ono aż 4% w skali roku dla kwoty do 50 000 zł, a czas trwania lokaty to rok.

Lokatę można założyć w aplikacji CA24 Mobile do 14 dni od otwarcia konta. Oczywiście maksymalnie otworzymy tylko jedną lokatę.

Ile kosztuje Konto dla Ciebie?

Konto osobiste w Credit Agricole może być całkowicie darmowe, na bardzo sensownych warunkach. Wystarczy, że na nasz rachunek wpłynie (dowolne) 1000 zł oraz wykonamy min. 1 transakcję bezgotówkową, aby bank nie pobierał opłaty 7 zł miesięcznie. Nie ma problemu, aby ten 1000 zł przelewać sobie samodzielnie.

Co z kartą? Warunki są niemal identyczne. Wystarczy, że zapewnimy wpływ min. 1000 zł i wykonamy transakcję kartą/BLIKiem, a bank nie pobierze 9 zł za posiadanie plastiku. Identycznie jest z bankomatami – spełnienie warunków zwolnienia z opłat sprawia, że wypłaty ze wszystkich bankomatów są darmowe. Moim zdaniem to bardzo fair warunki – opłaty mogą być wysokie, ale pozbycie się ich jest bardzo łatwe (więc zapominalscy sponsorują niejako dobre warunki innym).

Nie przegap!

Komentarze

 • Dziś byłam w oddziale Credit Agricole i powiedzieli że nie mogę wziąć udział w tej promocji bo kiedyś dostałam premie za przeniesienie do nich konta…

  Villemo09 Odpowiedz
  • Wykluczenia sa tylko takie
   2) Z promocji nie możesz skorzystać, jeśli byłeś posiadaczem konta w banku po 31 grudnia 2020 r.
   3) Jeśli przystąpisz do promocji, nie możesz łączyć jej z innymi promocjami, które dotyczą otwarcia konta i przeniesienia konta jakie organizujemy —-w tym samym czasie—-.

   Ja123
 • Szczerze nie polecam. Walczę w poprzedniej edycji. Konsultanci zapewniają, że warunki spełnione, a premii brak. Trzeci konsultant z kolei stwierdza ze brak zgód dla podmiotow współpracujących. Zgody wyrażone, reklamacja, po jakimś czasie 55 zł przychodzi (swoją drogą regulamin mówi tylko o zgodach dla banku).
  Kolejne 2 premię po 25 zł nie przychodzą. Znowu kolejni konsultanci zapewniają, że wszystko ze zgodami ok. Złożona reklamacja, czekam na odpowiedź ok. 3 tygodni. Napisali ze racji nie mam ale mimo to wypłaca mi 2×25 zł… I jeszcze raz 55 ;). W odpowiedzi napisali, że nie wyraziłem zgód na kontakt telefoniczny. Od razu sprawdziłem… Zgody wyrażone. Kolejna premia za kwiecień nie przyszła. Znowu reklamacja do napisania.

  Jeśli ktoś nie przeczytał… Burdel, Burdel, przejęli pałeczkę po BNP Paribas (który swoją drogą stał się całkiem spoko bankiem)

  ls5 Odpowiedz
  • Dokładnie tak samo. Brak zwrotu, reklamacja, jednak wypłacają. I tak wkoło co miesiąc.

   sm1
  • Niestety w tym banku ostatnio dramat. Co miesiąc reklamscje do utrzymaniowki 25,- za rachunki. Niby reklamcje uznają ale wypłata
   za … 2 miesiące. Kpina

   Andy59
 • Hmm, ja jestem u nich w promocji z Canal+ i wszystko jest absolutnie ok, a nawet lepiej, bo niby mają 30 dni na wypłacenie premii, a tak naprawdę nalicza się z automatu od razu po płatności za rachunek Canal+

  Ja123 Odpowiedz
  • Zgadza sie jak miałem tą promocje wszystko ładnie natychmiast wpadało po realizacji przelewu :)

   bolek
  • Czy może wiesz, czy transakcje Curve liczą sie do tych 300 zł do spełnienia warunku?

   Ja123
 • Konto firmowe wyklucza z tej promocji?

  ceglaaa Odpowiedz
 • Czy posiadanie rachunku technicznego w związku z kredytem(raty 0) wykluczają z udziału w promocji?

  tomwoje Odpowiedz
 • A ja mam tego typu pytanie, czy wniosek moze byc podpisany w placowce w banku (chodzi mi zeby nie skladac dokumentow przez kuriera ani poprzez wideoweryfikacje)?

  krzysztof123 Odpowiedz
 • Czy założenie konta w tej promocji da się połączyć z Programem poleceń CA???

  lipka10 Odpowiedz
  • Tak. Poleciłem żonie konto i wpadło 100zl i to dość szybko. Konto zakładaliśmy żonie w oddziale.

   Kacper
 • Wpadło 55 za założenie konta.

  Angulo Odpowiedz
 • I tak co miesiąc, ta sama historia. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Otóż nie. Tym razem nie potwierdzę że nie dostałem. Spartolili apke androidową, od kilku dni nie idzie się zalogować, to do zwykłego serwisu też nie da rady, bo mobilna autoryzacja nie działa. Mistrzowie w swoim fachu.

   ls5
  • >>>Otóż nie
   Zgodzę się z Tobą.
   Doszedłem do tego, dlaczego wcześniej nie było.

   Bogdan
 • Czy wypłacili już Wam premię 25 zł za lipiec? U mnie nie ma.

  Arek88 Odpowiedz
 • Tak 25 zł wypłacili 23.08

  Romuald Odpowiedz
 • Ja nie dostałem. Co miesiąc trzeba dzwonić z reklamacją. Uznawana od ręki, zapewniają ze sprawdza z działem technicznym czemu nie ma wypłaty… I za miesiąc to samo, nie wypłacono.

  ls5 Odpowiedz
  • >>>Co miesiąc trzeba dzwonić z reklamacją
   Podziwiam Cię, i że masz na to czas.
   Myślałem, że doszedłeś do tego dlaczego nie ma.

   Bogdan
  • Słuchawka/i bluetooth i jakieś niewymagające zajęcie w tle czasem na to pozwalają.

   ls5
  • Ja również składałem jak na razie 6 reklamacji – wolałem jednak formę pisemną i elektroniczna jako wiadomość w serwisie transakcyjnym.
   Przy ostatniej napisali, że niby ma się „już” naliczać premia automatycznie.
   Zobaczymy za miesiąc czy faktycznie tak będzie.

   mbo
 • Ja dziś jednak dostałem, może przez to że to moja ostatnia premia to mnie przetrzymali w niepewności.

  Arek88 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy