Aż 555 zł za założenie Konta dla Ciebie + 3% na Lokacie mobilnej od Credit Agricole

Trwa do 30.04.2022

Ruszyła promocja Credit Agricole przeznaczona dla nowych klientów ze znacznie skróconym okresem karencji. W zamian za założenie konta oraz wykonywanie płatności kartą lub BLIKiem możemy zgarnąć nawet 555 zł. Oprócz tego bank odświeżył swoją ofertę oszczędnościową i oferuje aż 3% na lokacie mobilnej do 75 000 zł oraz 1,5% na koncie oszczędnościowym do 50 000 zł.

Do 555 zł od Credit Agricole

Do 555 zł dla Ciebie od Credit Agricole

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie była posiadaczem konta Credit Agricole po 31 grudnia 2020.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że w okresie do 30.04.2022 złożymy wniosek o promocyjne Konto dla Ciebie, a następnie podpiszemy umowę o rachunek. Bank zaznacza, że nie możemy połączyć tej promocji z innymi (np. z programem poleceń).

Istotne również, aby aktywować dostęp do konta przez przynajmniej jeden z serwisów CA24 (ebank lub mobile), wybrać wyciągi w formie elektronicznej (a nie papierowej) oraz wyrazić zgody na otrzymywanie ofert marketingowych od banku.

Co dalej? Do zdobycia mamy dwa typy premii. Pierwsza z nich to 55 zł „za otwarcie konta”. Otrzymamy ją pod warunkiem, że do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnimy wpływy na konto min. 300 zł. Dodatkowo zdefiniowane jest, że chodzi o:

suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym. Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to także przelewów z innych kont, które prowadzimy lub rachunków w innych bankach, jeżeli jesteś ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika.

Premia będzie wypłacona do końca kolejnego miesiąca.

A jak zdobyć pozostałą premię? Wystarczy, że będziemy płacić za zakupy kartą (w tym w internecie) lub BLIKiem. Credit Agricole zwróci nam 3% wartości transakcji, jednak nie więcej, niż określa w poniższej tabelce. Do wyboru mamy bowiem trzy wersje promocji z różnym stopniem „trudności” i czasem trwania. Dodatkowo każda z nich ma minimalną ilość transakcji wymaganą do wypłaty premii – przy czym ta „najtrudniejsza” nie wygląda wcale źle, bo przez 20 miesięcy możemy zgarnąć aż 500 zł, pod warunkiem wykonywania min. 10 płatności miesięcznie:

Maksymalna łączna premia Maksymalna liczba miesięcy, przez które wypłacana jest premia Maksymalna miesięczna premia Warunek wypłaty premii
50 zł 6 miesięcy 8,35 zł min. 3 płatności miesięcznie
150 zł 12 miesięcy 12,50 zł min. 5 płatności miesięcznie
500 zł 20 miesięcy 25,00 zł min. 10 płatności miesięcznie

Bank wprowadza dodatkowe obostrzenia. Wykluczone są „ułatwiacze” płatności kartą, czyli np. kasyna, zakłady bukmacherskie, instytucje finansowe, brokerzy ubezpieczeniowi, przekazy pieniężne. Chodzi tu o kodu MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Nie uwzględnione będą również wypłaty gotówki, przelewy BLIK oraz doładowania portfeli cyfrowych takich ka Revolut, SkyCash czy PayPal. W skrócie: bank daje moneyback tylko za realne płatności w sklepach, na stacjach paliw, marketach czy w internecie.

Premia za płatności będzie nam wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki. Pierwszym miesiącem obowiązywania promocji jest pierwszy pełny miesiąc kalendarzowy następujący po miesiącu otwarcia konta.

3% na lokacie mobilnej do 75 000 zł

Oprócz premii na start czeka na nas jeszcze jedna korzyść: bardzo wysokie oprocentowanie na Lokacie mobilnej na dobry początek. Wynosi ono aż 3% w skali roku dla kwoty do 75 000 zł, a czas trwania lokaty to rok.

Lokatę można założyć w aplikacji CA24 Mobile do 14 dni od otwarcia konta. Oczywiście maksymalnie otworzymy tylko jedną lokatę.

1,5% na koncie oszczędnościowym do 50 000 zł

Oprócz premii na start czeka na nas jeszcze jedna korzyść: wysokie (jak na obecne czasy) oprocentowanie konta oszczędnościowego. 1,5% w skali roku dla kwoty do 50 000 zł – co w chwili obecnej jest jednym z najwyższych wyników na rynku. Jak je zdobyć?

Zgodnie z informacjami zawartymi w tabeli oprocentowania oferta „Na start” dotyczy osób, które nie były posiadaczem konta dla osób fizycznych w Credit Agricole po 1.01.2021.

Oprocentowanie specjalne obowiązuje przez 3 miesiące od dnia otwarcia konta i dotyczy jedynie pierwszego Rachunku Oszczędzam. Na kolejnych zarobimy już standardowo.

Co ciekawe kapitalizacja odsetek na rachunku jest dość nietypowa – bank dopisuje zarobione pieniądze co kwartał.

Środki z Rachunku Oszczędzam możemy wycofać bezpłatnie raz w miesiącu. Za kolejną wypłatę zapłacimy 10 zł.

Ile kosztuje Konto dla Ciebie?

Konto osobiste w Credit Agricole może być całkowicie darmowe, na bardzo sensownych warunkach. Wystarczy, że na nasz rachunek wpłynie (dowolne) 1000 zł oraz wykonamy min. 1 transakcję bezgotówkową, aby bank nie pobierał opłaty 7 zł miesięcznie. Nie ma problemu, aby ten 1000 zł przelewać sobie samodzielnie.

Co z kartą? Warunki są niemal identyczne. Wystarczy, że zapewnimy wpływ min. 1000 zł i wykonamy transakcję kartą/BLIKiem, a bank nie pobierze 9 zł za posiadanie plastiku. Identycznie jest z bankomatami – spełnienie warunków zwolnienia z opłat sprawia, że wypłaty ze wszystkich bankomatów są darmowe. Moim zdaniem to bardzo fair warunki – opłaty mogą być wysokie, ale pozbycie się ich jest bardzo łatwe (więc zapominalscy sponsorują niejako dobre warunki innym).

Nie przegap!

Komentarze

 • Kiepska promocja – wpływ nie może pochodzić z naszego konta w innym banku, nie ma premii tylko moneyback, dwa lata męczenia się z utrzymywaniem kolejnego konta i pewnie co miesiąc reklamacja w sprawie wyłączenia płatnych SMSów.

  pytanie Odpowiedz
  • A mi się podoba. Promocja podobna trochę do starego T-Mobile, tak samo 25 zł na miesiąc do przodu, tylko zamiast wydania 500 zł trzeba zrobić 10 transakcji kartą/blikiem. I na start premia 55 zł, niska, ale zawsze coś.

   Baton
  • „stary T-Mobile” z 25 zł ciągle żyje :) Po przejęciu przez Alior nic nie zmieniałem i ciągle co miesiąc dostaję 25 zł.

   ardy2
  • „Bator” 10 transakcji na kwotę 834 zł …

   mbo
 • Jakie parametry tej lokaty? Na ile można ją założyć?

  JakubAnderwald Odpowiedz
  • Tak jak napisałem we wpisie… roczna, do 75 tysięcy złotych, dostępna przez aplikację mobilną przez okres 14 dni od otwarcia konta.

   Michał
  • A kapitalizacja odsetek miesięczna ?

   Błażej
 • Premia za płatności to 3% łącznej wartości wszystkich Twoich płatności z danego miesiąca, jednak nie więcej niż kwota maksymalna” ,czyli min.10 płatności i od ich kwoty liczy się 3% ,

  TYCH Odpowiedz
  • Fakt, nie zauważyłem że zwrot to 3%, w porównaniu do 5% starego T-Mobile wypada to wyraźnie gorzej.

   Baton
 • Niby dobra oferta lokaty.. ale czy nie warto poczekać aż jeszcze podniosą stopy procentowe i zaczną się pojawiać lepsze oferty ? Jeżeli zerwie się te lokatę przed czasem to odsetki przepadają ?

  Mateusz Odpowiedz
 • 555 zł brzmi fajnie – 25 zł miesięcznie już znacznie mniej (szczególnie biorąc pod uwagę warunki do spełnienia). Jak dla mnie oferta fajna dla kogoś kto zrobi to konto swoim głównym

  ardy2 Odpowiedz
 • ja tam biorę co dają.

  Elo320 Odpowiedz
 • Jak bym założył razem z żoną oddzielne konta i bedziemy do siebie wysyłać wpływ po 300 zł miesięcznie to spełni warunki „wpływu”?

  akrok6 Odpowiedz
  • W innym banku . Ty żonie, a żona tobie. Działa zawsze!

   Kacper
  • A nie można w credit otworzyć obu i między sobą przelewac? Jak będą na inne osoby konta

   akrok6
  • Nie przelewać, a przelać, bo potrzebujesz przecież tylko jeden taki kombinowany przelew.

   hasz
  • Co wniósł twój komentarz do mojego pytania???

   akrok6
  • Nie wiem, czy oto chodzi , ale to moze niepoeoruzmienie, bo to jednorazowa akcjap przelewu spełnia warunek promocji. Potem już wszystko wraca do normy tj, 1000 ze swojego jest ok .

   Elo320
 • Nie przeszedłem biometrii. Otworzenie konta w oddziale CA, bądź poprzez kuriera, eliminuje mnie z udziału w promocji?
  O co chodzi w z tymi płatnym sms?

  hazet Odpowiedz
 • Czekałem na promocję z krótszym okresem karencji, żeby otworzyć bezpłatne konto z darmowymi przerwami express elixir i darmowymi wpłatomatami (tu nie wiem, czy sam euronet, czy coś jeszcze obsługują).

  Dla przypomnienia, konto VIP dla bezplatnosci wymaga 10k wpływu i żadnych obrotów (chociaż w tej promocji i tak obracamy). Dodatkowo, dla posiadaczy KDR wszystkie konta, w tym VIP, są bezpłatne.

  ls5 Odpowiedz
 • 25 zł za 2 lata nie wystarczy na dobrego kebaba :D

  vundo Odpowiedz
 • 1. Czy funkcjonuje jeszcze program poleceń w CA?
  2. Kapitalizacja odsetek na lokacie 3% jest roczna? Czy wcześniejsze zerwanie lokaty powoduje utratę odsetek?

  Michał Odpowiedz
 • Nie znalazłem jednej rzeczy w Regulaminie:
  Jeśli wybiorę np. wersję 500zł / 20 m-cy / 25 zł i wykonam 10 płatności na powiedzmy 300 zł, to otrzymam 9 zł premii? Czy muszę koniecznie wydać minimum 833,34 zł miesięcznie?

  janm Odpowiedz
 • Wykonanie 10platnosci kartą uprawnia cię do otrzymania miesięcznego bonusa, zatem otrzyma 3proc zwrotu z tylu ile wydałeś

  Michał Odpowiedz
 • Witam. Czy aktualnie przy rezygnacji z konta dają jakieś propozycje utrzymaniowe?

  Ciekawski Odpowiedz
 • @ Andy59 Tylko to proponują?

  Bogusia Odpowiedz
  • Pytanie czy stacjonarnie czy infolinia?

   Michał1986
  • @ Michał1986 A co proponują stacjonarnie, a co przez infolinię? Chcę złożyć wypowiedzenie, ta informacja pomoże mi wybrać sposób kontaktu?

   Bogusia
  • Składałem stacjonarnie, w placówce tylko wyraziłem zgodę na kontakt w sprawie ewentualnej oferty.

   Ciekawski
  • Tak jak napisał Ciekawski: jak składałem stacjonarnie to propozycja była związana z rachunkami. Później infolinia: tu zaproponowano mi zwroty: za wpływ wynagrodzenia i transakcje kartowe. Ale to było w zeszłym roku. Za kilka dni spróbuję znowy

   Michał1986
  • Czy wpływ wynagrodzenia załatwia wpływ z innego banku czy fizycznie musi to być wpływ wynagrodzenia?

   Bogusia
  • Nam to pasowało o więcej nie pytalem

   Andy59
  • Oferta – 25 zł za wplyw wynagrodzenia w wysokości min. 1000 zł przez rok, zwrot za płatności kartą i blikem 1% do 25 zł miesięcznie również przez rok. Wpływ raczej z innego konta nie przejdzie.

   Ciekawski
 • w moim przypadku był to faktyczny wpływ

  Michał1986 Odpowiedz
 • @ Michał1986 Dzięki za info.

  Bogusia Odpowiedz
 • Czy udało się komuś podpisać umowę o konto przez kuriera? Jeśli tak czy może napisać jak wygląda procedura? Ja w poniedziałek wypełniłam wniosek na infolinii i czekam i czekam i czekam. Dzwoniłam zapytać co się dzieje z wnioskiem ale w sumie to szkoda czasu na wiszenie na infolinii bo nic z tego nie wynika.

  majaa Odpowiedz
 • Czy aby na pewno nie można przystępując do tej promocji skorzystać z programu poleceń?
  Admin pisze:
  „Bank zaznacza, że nie możemy połączyć tej promocji z innymi (np. z programem poleceń). ”
  W regulaminie stoi:
  „Jeśli przystąpisz do promocji, nie możesz łączyć jej z innymi promocjami, które dotyczą otwarcia konta i przeniesienia konta jakie organizujemy w tym samym czasie”

  Najnowsza edycja programu poleceń nie przewiduje premii dla osoby poleconej. Stówę zgarnia tylko polecający, a więc on jest beneficjentem, a nie osoba otwierająca konto.
  Poza tym w apce do zakładania konta jest opcja wykorzystania kodu polecającego.
  No chyba tak się nie stanie, że po uprzednim otwarciu konta w tej promocji przystąpię do programu poleceń , polecę konto gajowej i zostanę wykluczony?

  gajowy Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy