555 zł za założenie Konta dla Ciebie + aż 10% na Lokacie mobilnej od Credit Agricole

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Credit Agricole przeznaczona dla nowych klientów. W zamian za założenie konta oraz wykonywanie płatności kartą lub BLIKiem możemy zgarnąć nawet 555 zł. A do tego najwyższe obecnie dostępne oprocentowanie na lokacie – aż 10% do 50 000 zł :)

Do 555 zł od Credit Agricole

Do 555 zł dla Ciebie od Credit Agricole

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie była posiadaczem konta Credit Agricole po 31 grudnia 2020.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że w okresie do 31.03.2023 złożymy wniosek o promocyjne Konto dla Ciebie, a następnie podpiszemy umowę o rachunek.

Istotne również, aby aktywować dostęp do konta przez przynajmniej jeden z serwisów CA24 (ebank lub mobile), wybrać wyciągi w formie elektronicznej (a nie papierowej) oraz wyrazić zgody na otrzymywanie ofert marketingowych od banku.

Co dalej? Do zdobycia mamy dwa typy premii. Pierwsza z nich to 55 zł „za otwarcie konta”. Otrzymamy ją pod warunkiem, że do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnimy wpływy na konto min. 300 zł. Dodatkowo zdefiniowane jest, że chodzi o:

suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym. Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to także przelewów z innych kont, które prowadzimy lub rachunków w innych bankach, jeżeli jesteś ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika.

Premia będzie wypłacona do końca kolejnego miesiąca.

A jak zdobyć pozostałą premię? Wystarczy, że będziemy płacić za zakupy kartą lub BLIKiem. Credit Agricole zwróci nam 3% wartości transakcji, jednak nie więcej, niż określa w poniższej tabelce. Do wyboru mamy bowiem trzy wersje promocji z różnym stopniem „trudności” i czasem trwania. Dodatkowo każda z nich ma minimalną ilość transakcji wymaganą do wypłaty premii.

Maksymalna łączna premia Maksymalna liczba miesięcy, przez które wypłacana jest premia Maksymalna miesięczna premia Warunek wypłaty premii
50 zł 6 miesięcy 8,35 zł min. 3 płatności miesięcznie
150 zł 12 miesięcy 12,50 zł min. 5 płatności miesięcznie
500 zł 20 miesięcy 25,00 zł min. 10 płatności miesięcznie

Bank wprowadza dodatkowe obostrzenia. Wykluczone są „ułatwiacze” płatności kartą, czyli np. kasyna, zakłady bukmacherskie, instytucje finansowe, brokerzy ubezpieczeniowi, przekazy pieniężne. Chodzi tu o kodu MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Nie uwzględnione będą również wypłaty gotówki, przelewy BLIK oraz doładowania portfeli cyfrowych takich ka Revolut, SkyCash czy PayPal. W skrócie: bank daje moneyback tylko za realne płatności w sklepach, na stacjach paliw, marketach czy w internecie.

Premia za płatności będzie nam wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki. Pierwszym miesiącem obowiązywania promocji jest pierwszy pełny miesiąc kalendarzowy następujący po miesiącu otwarcia konta.

10% na lokacie mobilnej do 50 000 zł

Oprócz premii na start czeka na nas jeszcze jedna korzyść: relatywnie wysokie oprocentowanie na Lokacie mobilnej na dobry początek. Wynosi ono aż 10% w skali roku dla kwoty do 50 000 zł, a czas trwania lokaty to 180 dni (6 miesięcy).

Lokatę można założyć w aplikacji CA24 Mobile do 14 dni od otwarcia konta. Oczywiście maksymalnie otworzymy tylko jedną lokatę.

Ile kosztuje Konto dla Ciebie?

Konto osobiste w Credit Agricole może być całkowicie darmowe, na bardzo sensownych warunkach. Wystarczy, że na nasz rachunek wpłynie (dowolne) 1000 zł oraz wykonamy min. 1 transakcję bezgotówkową, aby bank nie pobierał opłaty 7 zł miesięcznie. Nie ma problemu, aby ten 1000 zł przelewać sobie samodzielnie.

Co z kartą? Warunki są niemal identyczne. Wystarczy, że zapewnimy wpływ min. 1000 zł i wykonamy transakcję kartą/BLIKiem, a bank nie pobierze 9 zł za posiadanie plastiku. Identycznie jest z bankomatami – spełnienie warunków zwolnienia z opłat sprawia, że wypłaty ze wszystkich bankomatów są darmowe. Moim zdaniem to bardzo fair warunki – opłaty mogą być wysokie, ale pozbycie się ich jest bardzo łatwe (więc zapominalscy sponsorują niejako dobre warunki innym).

Nie przegap!

Komentarze

 • Nikt nic nie napisał, a tu już 14.12 wpadł zwrot 25 zł za listopad ’23 :)

  MB Odpowiedz
 • Gdyby ktoś brał udział w programie poleceń i chciał zrobić uczciwy deal – 1 sztabka Pan Lipski, 1 sztabka Siara (po 200 zł, liczę na uczciwość), to jestem gotowy być poleconym ;)

  slayer Odpowiedz
 • W tym miesiącu znowu obsuwa w wypłacie bonusa czy tylko mi nie wypłacili?

  Edek Odpowiedz
 • W tym miesiącu wcześniej dali bonus 25 zł, bo już 14.02.

  MB Odpowiedz
 • Dostaliście zwroty za utrzymanie konta za maj – wynagrodzenie i płatności kartą/BLIK’em? Mnie dzisiaj pierwszy raz nie wypłacili chyba za BLIK’a -portfel. Poza tym ten częściowy zwrot za płatności kartą też się nie zgadza, jest za mało.

  BiancaM Odpowiedz
  • A jednak po kolejnym przeliczeniu zwrot za płatność kartą się zgadza. Nie wiem czy pisać reklamację bo dotychczas był zwrot za BLIK’a a teraz niet.

   BiancaM
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy