580 zł za założenie Konta Jakie Chcę + 3% na lokacie + 1% moneybacku od Santander Bank Polska!

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Santander Bank Polska. W zamian za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków będziemy mogli zgarnąć jeszcze więcej niż poprzednio, bo aż 400 zł na start! A do tego ciągle aktualne 80 zł w programie poleceń oraz punkty Mastercard o wartości 100 zł. A gdyby tego było mało, to ciągle możemy skorzystać z Lokaty Mobilnej 3% oraz z moneybacku od wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon czy internet.

580 zł od Santander Bank Polska

Jeszcze więcej z kontem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnim obywatelem naszego kraju, który:

 • nie ma otwartego konta osobistego Santander Bank Polska w okresie od 1.05.2021 do dnia skorzystania z promocji oraz
 • nie otworzył konta w jakiejkolwiek promocji z premią za otwarcie konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.04.2019 (otwarcie konta w jakiejś wcześniejszej promocji i ew. zamkniecie go po 1.04.2019 jest OK)

Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska (np. karta kredytowa, konto walutowe) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek internetowy o Konto Jakie Chcę za pomocą dedykowanej strony promocji (lub w wersji dla młodych). Podczas wyboru karty debetowej najlepiej wybrać tę z logo Mastercard, aby móc skorzystać z programu Bezcenne Chwile.

Umowę zawieramy za pomocą selfie lub przez wizytę e-kuriera (w większych miastach). Podpisujemy ją wtedy na tablecie u osoby, która do nas przyjeżdża. W mniejszych miastach umowa jest wysyłana tradycyjnie kurierem.

Wracając do promocji – zgodnie z regulaminem powinniśmy również:

 • podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
 • zgodzić się na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • zgodzić się na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
 • zgodzić się na kontakt telefoniczny w celu marketingowym
 • zgodzić się na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), czyli m.in. dostarczanie korespondencji i wyciągów w formie elektronicznej

Pierwsze trzy zgody wyrażamy w trakcie wnioskowania, natomiast na EKK zgadzamy się przy pierwszym logowaniu do banku.

Na złożenie wniosku o konto mamy czas do 31.05.2022, przy czym umowę musimy zawrzeć do 10.06.2022.

Oprócz tego wymagane jest jeszcze wykonanie min. 1 płatności kartą debetową na min. 10 zł w czerwcu 2022 i… pierwsza część premii, czyli 100 zł, nasza. Bank przekaże ją do końca lipca na nasz rachunek.

200 zł na prostych zasadach

A jak zdobyć pozostałe 200 zł? Wystarczy, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy (lipiec, sierpień, wrzesień):

 • zapewnimy wpływ na konto min. 1000 zł
 • wykonamy min. 1 płatność bezgotówkową kartą na min. 10 zł
 • zalogujemy się min. raz do aplikacji Santander Mobile

200 zł zostanie nam wypłacone do 31.10.2022.

100 zł w trzeciej turze

Santander chce nam przekazać kolejne 100 zł (tym razem w formie karty podarunkowej do Biedronki) – tym razem za spełnienie poniższego warunku w październiku oraz listopadzie:

 • zalogowanie się co najmniej raz do aplikacji Santander mobilne i wykonanie jednego z wymienionych przelewów: na rachunek obcy, na telefon BLIK, do ZUS lub Urzędu Skarbowego

Nagroda zostanie przekazana do 31.12.2022.

Dodatkowe 80 zł w programie poleceń

A jak zwiększyć swoją premię o kolejne 80 zł? Wystarczy, że w ciągu 30 dni po założeniu konta przystąpimy do programu poleceń jako nowy klient (np. za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej banku). Tam konieczne będzie podanie kodu polecającego osoby, która poleciła bank – będę niesamowicie wdzięczny za wpisanie mojego kodu: GGKYKH.

Szczegóły programu poleceń w osobnym prześwietleniu.

Moneyback od płatności rachunków

Dodatkowo Konto Jakie Chce posiada niejako wbudowaną usługę moneybacku w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Jakie Chcę, a bank odda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś.

3% na Lokacie Mobilnej

Na koniec przypomnę, że klienci Santander Banku mogą skorzystać z promocyjnej oferty Lokaty Mobilnej. Możemy ją założyć tylko raz w danej edycji promocji – za pomocą aplikacji mobilnej. Kwota minimalna to 1000 zł, a maksymalna – 20000 zł. Lokata trwa 4 miesiące, a jej oprocentowanie wynosi obecnie 3%.

Konto Jakie Chcę – opłaty

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę? Zarówno karta jak i konto mogą być płatne (6+8 zł), jednak zapewnienie wpływu na min. 500 zł oraz wykonanie jednej płatności kartą lub BLIKiem zwolni z opłat. Osoby młode (do 26. roku życia) konto mają bezpłatnie, a za kartę nie płacą pod warunkiem wykonania jednej płatności.

Jeśli mamy mniej, niż 26 lat (czyli zakładamy lub Konto dla młodych), to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę wiekową, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Na koniec dodam, że Konto Jakie Chcę jest jedynym rachunkiem na rynku dostępnym „w sprzedaży”, który pozwala na darmowe, nielimitowane przelewy natychmiastowe!

Nie przegap!

Komentarze

 • Z regulaminu promocji:
  „III tura …w każdym z dwóch miesięcy, tj. w październiku 2022 r. oraz w listopadzie 2022 r. spełnisz łącznie
  następujące warunki:
   zalogujesz się co najmniej raz do aplikacji Santander mobile i wykonasz co najmniej jeden
  z wymienionych przelewów:
  I. przelew w złotych na rachunek obcy,
  II. …” itd.
  ===========
  W związku z powyższym mam pytanie czy zalogowanie do Santander mobile i przelew są czynnością nierozłączną, czy też należy co najmniej raz zalogować się do Santander mobile, ale przelew można już wykonać w systemie transakcyjnym z komputera?

  Fabian Odpowiedz
  • Ja bym nie ryzykował i zrobił przez aplikacje mobilna, a najlepiej drugi na desktopie. Przecież to nic nie kosztuje :)

   Michał
  • „zalogujesz się co najmniej raz do aplikacji Santander mobile i wykonasz co najmniej jeden”

   Zwracam uwagę na spójnik I, co oznacza, że musisz zalogować się do aplikacji I zrobić w niej (tej aplikacji) przelew.

   Lokata
 • Jest opcja wyłącznie kuriera, czy coś źle robię?

  Paweł Odpowiedz
  • Jak podasz adres którego nie obsługuje eKurier to przyjedzie zwykły

   Michał
 • Niebardzo rozumiem gdzie te 580 zł= 100zł za wykonanie transakcji w czerwcu , potem za spełnienie warunków przez 3msc 200zł , na koniec bon do biedronki 100zł + polecenie to daje = 480zł ,a gdzie jeszcze 100zł ??

  krystian Odpowiedz
 • Strasznie rozwlekła ta promocja, ale i tak się jeszcze nie łapię ;p

  xemi Odpowiedz
 • Jak wam kurier przywiozl umowę to mieliscie tam załączony regulamin że bierzecie udział w promocji „Jeszcze więcej z kontem”? Mi nic takiego nie przyszło, tylko umowa o zawarcie konta i karty i wzory odstapien od umowy. Czy tak ma być, że nie dostarczyli tego „Jeszcze więcej z kontem”?

  Villemo09 Odpowiedz
 • Utrzymaniówka Santandera 1 zł za każdy dzień transakcji. Jakieś idee ułatwienia obrotu? :)

  Daugern Odpowiedz
  • Tak codziennie jedna bułka w sklepie

   bolek
  • Dostales na ror? Podobno od pol roku nie daja. Tydzien temu dostalem na kk 2% max 30 zl przez 4 kalendarzowe. Pojedyncze mozesz pozbierac na curve jadac na robote na kasy samoobslugowe (max 30 transakcji) a potem przerzucac codziennie po jednej transakcji.

   aaaa
  • Tylko kartą, czy blikiem też można?

   qaz
  • @qaz BLIK też

   Daugern
  • Dzięki za info, sprawdzę czy dostanę utrzymaniówkę w przyszłym miesiącu.

   qaz
 • @bolek no właśnie chciałem jakoś to za jednym zamachem załatwić, żeby codziennie nie wyłazić na zakupy, a trochę zoptymalizować. @aaaa dzięki za ideę z Curve, czytałem, ale nigdy nie korzystałem, muszę się zagłębić w wątek. Co do Twojego pytania, tak dostałem na ROR – co ciekawe serio to konto było od dłuższego czasu nieaktywne i chciałem je zamknąć, nawet nie liczyłem na utrzymaniówkę. Pewnie wówczas bym zwrócił uwagę, że najlepiej to robić na początku miesiąca :D

  Daugern Odpowiedz
  • Mogles powiedziec ze sie zastanowisz nad propozycja i oddzwonisz za tydzien (1 czerwca). Ja mialem miesiac czasu na zastanowienie bo chcialem 4×50 zl. Zanim dotrze karta curve mozesz sie ratowac zakupami online np doladowania 5 zl na allegro.

   aaaa
  • To już lepiej butelke wody codziennie, a na Curve sobie poczekam. :) Karty podarunkowe Allegro kupione na Allegro też powinny chodzić, co nie? :)

   Daugern
  • na allegro mozesz karta wszystko oprocz splaty allegro pay ktore musisz oplacic blikiem bo karte wykluczaja z utrzymaniowki

   aaaa
 • Zakladalem w grudniu czy cos, 300 tylko bylo. Bardzo sie zfrajerowalem :)

  Krzychoooo Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy