6,25% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

Zakończona

Bank Millennium odpalił kolejną edycję promocji konta oszczędnościowego. Tym razem osoby, które ulokują w tym banku nowe środki, zgarną 6,25% w skali roku do 100 000 zł. Pod warunkiem, że wykonają min. 5 transakcji kartą miesięcznie.

6,25% na koncie oszczędnościowym Banku Millennium

6,25% do 100 000 zł przez 90 dni

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania należy być klientem Banku Millennium, który przeleje na swoje konto oszczędnościowe Profit nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 8.12.2023. Idealnie więc, jeśli w dniu badania salda na naszych kontach było niewiele środków – wszystko ponad tę kwotę jest teraz traktowane jako „nowe”.

W obecnej edycji promocji okres przystępowania zaczyna się 18.12, a kończy się 26.01.2024. Oznacza to, że jeśli w którymś z tych dni bank wykryje, że przynieśliśmy nowe środki, to automatycznie aktywuje nam okres 90 dni promocyjnego oprocentowania (liczony już indywidualnie, zależnie od daty wpływu nowych środków).

W obecnej edycji promocji gwarantowane jest tylko oprocentowanie 3% w skali roku. Aby natomiast zyskać 6,25% należy jeszcze spełnić jeden warunek: wykonać w danym miesiącu kalendarzowym 5 płatności na dowolne kwoty kartą lub BLIKiem za zakupy w sklepach lub internecie.

Jak łatwo się domyślić – aby posiadać konto oszczędnościowe (i spełniać powyższe warunki) konieczne jest również posiadanie konta osobistego, dlatego przypominam o możliwości zdobycia 500 zł na start za jego założenie :)

Na koniec przypomnę, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit są podobne, jak rachunków oszczędnościowych w innych bankach. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, natomiast za kolejne płacimy 7,5 zł (lub 9,9 zł dla kont otwartych po 25.04.2022). Wymagane jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku. W przypadku nowych klientów będzie więc to Konto Millennium 360° – którego prowadzenie co do zasady jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową (11 zł), jednak wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Automatycznie zyskamy też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, a tu od razu warto dodać, że w przypadku wszelkich płatności zagranicznych do równowartości 1000 zł miesięcznie bank przewalutuje je po kursie organizacji płatniczej (czyli praktycznie najlepszym, jaki jest możliwy). Dopiero nadwyżka będzie traktowana standardowo (2% prowizji od wartości transakcji). Oznacza to, że do drobnych transakcji nie potrzebujemy żadnej dodatkowej karty walutowej – wystarczy nam karta Millennium 360°.

Warto tu również dodać, że w przypadku osób w wieku 18-26 lat zasady są nieco inne: opłata za kartę wynosi 5 zł, a zwalnia z niej wykonanie zaledwie jednej płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu.

Nie przegap!

Komentarze

 • Kiedy będzie trzeba teraz wycofać środki z Millennium zeby załapać się na % na kolejna edycje?

  TomekW Odpowiedz
  • Teraz nie da się tak łatwo wyliczyć jak kiedyś. Natomiast zazwyczaj jest to około 3-10 dni przed startem nowej edycji.

   Michał
  • Myślę, że wycofanie środków około 15.01 pozwoli załapać się na kolejną edycję

   Romek
 • 5 płatności kartą lub Blikiem!

  Bartass89 Odpowiedz
 • czy lokaty też się liczą do salda konta ?

  musiek Odpowiedz
 • Ktos tak mial ze mu skrocili promocyjne naliczanie kilka dni wczesniej od podanej w systemie daty? Jaja jakies. Nagle byla informacja ze cale moje srodki sa oprocentowane standardowo a bylo jeszcze kilka dni do wyznaczonej daty konca promocji 7%. Wiadomo gdzie pisac ale bardziej mi chodzi czy ten system u was tez takie cuda (cuda ogloszaja) robil? Pewnie tak.

  Krzychoooo Odpowiedz
 • Te extra procenty to są doliczane na koniec oferty tzn 3 miesięcy ? Naliczyli mi za 1 miesiąc tylko 3% mimo że są spełnione warunki na extra procent (nawet w apce jest info że podlegam dodatkowemu %), sądziłem że to oprocentowanie jest naliczane max jeśli spełni się ich warunki każdego miesiąca

  Tomas Odpowiedz
 • Kiedy w Mille doliczają odsetki bonusowe?

  TomekW Odpowiedz
 • 02 stycznia

  Bogusia Odpowiedz
  • Na czacie napisali dziś rano, że będą najpóźniej 03/01. Czyli pewnie przez noc się pojawią.

   Pietia
  • W regulaminie jest wzmianka o drugim dniu roboczym – „Oprocentowanie premiowe wypłacamy w nocy pomiędzy pierwszym i drugim dniem roboczym nowego miesiąca kalendarzowego” – więc wychodzi na to, że w styczniu będzie to noc z 2 na 3. Słabe zagranie ze strony banku – nie dość, że i tak opóźniają wypłatę odsetek to jeszcze sobie ten dodatkowy dzień w styczniu przytrzymają

   Andrzej
 • Mi z kolei odpowiedzieli, że mam się nie martwić, ponieważ odsetki zostaną naliczone do końca dnia.

  Bogusia Odpowiedz
 • A u mnie naliczyli co prawda 31 grudnia, ale standardowe %, a w grudniu zrobione prawie 10 transakcji :/ Jak u nich najlepiej reklamować? Wystarczy napisać na czacie i mi to zweryfikują?

  ceglaaa Odpowiedz
  • No właśnie o tym jest mowa, że premiowe naliczą dopiero dziś/ewentualnie w nocy z 2.01/3.01. Nikt ich jeszcze nie ma.

   Daugern
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy