6,25% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

Trwa do 08.03.2024

Bank Millennium odpalił kolejną edycję promocji konta oszczędnościowego. Osoby, które ulokują w tym banku nowe środki, zgarną 6,25% w skali roku do 100 000 zł. Pod warunkiem, że wykonają min. 5 transakcji kartą miesięcznie.

6,25% na koncie oszczędnościowym Banku Millennium

6,25% do 100 000 zł przez 91 dni

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania należy być klientem Banku Millennium, który przeleje na swoje konto oszczędnościowe Profit nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 26.01.2024. Idealnie więc, jeśli w dniu badania salda na naszych kontach było niewiele środków – wszystko ponad tę kwotę jest teraz traktowane jako „nowe”.

W obecnej edycji promocji okres przystępowania zaczyna się 29.01, a kończy się 8.03.2024. Oznacza to, że jeśli w którymś z tych dni bank wykryje, że przynieśliśmy nowe środki, to automatycznie aktywuje nam okres 91 dni promocyjnego oprocentowania (liczony już indywidualnie, zależnie od daty wpływu nowych środków).

W obecnej edycji promocji gwarantowane jest tylko oprocentowanie 3% w skali roku. Aby natomiast zyskać 6,25% należy jeszcze spełnić jeden warunek: wykonać w danym miesiącu kalendarzowym 5 płatności na dowolne kwoty kartą lub BLIKiem za zakupy w sklepach lub internecie.

Jak łatwo się domyślić – aby posiadać konto oszczędnościowe (i spełniać powyższe warunki) konieczne jest również posiadanie konta osobistego, dlatego przypominam o możliwości zdobycia 500 zł na start za jego założenie :)

Na koniec przypomnę, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit są podobne, jak rachunków oszczędnościowych w innych bankach. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, natomiast za kolejne płacimy 7,5 zł (lub 9,9 zł dla kont otwartych po 25.04.2022). Wymagane jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku. W przypadku nowych klientów będzie więc to Konto Millennium 360° – którego prowadzenie co do zasady jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową (11 zł), jednak wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Automatycznie zyskamy też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, a tu od razu warto dodać, że w przypadku wszelkich płatności zagranicznych do równowartości 1000 zł miesięcznie bank przewalutuje je po kursie organizacji płatniczej (czyli praktycznie najlepszym, jaki jest możliwy). Dopiero nadwyżka będzie traktowana standardowo (2% prowizji od wartości transakcji). Oznacza to, że do drobnych transakcji nie potrzebujemy żadnej dodatkowej karty walutowej – wystarczy nam karta Millennium 360°.

Warto tu również dodać, że w przypadku osób w wieku 18-26 lat zasady są nieco inne: opłata za kartę wynosi 5 zł, a zwalnia z niej wykonanie zaledwie jednej płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu.

Nie przegap!

Komentarze

 • @admin, brak tej promocji w rankingu…

  Sosna Odpowiedz
 • Co to za licho ? Korekta odsetek na proficie z 5.02. Czyżby się pomylili a już wierzyłem im na słowo. Ktoś sprawdzał już czy się zgadza , bo strasznie mnie już męczy liczenie tych groszy jak na prawdziwego dusigrosza przystało. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • A korekta na plusie? U mnie nie ma korekty, ale próbowałem liczyć i wyszło mi 3zł mniej niż dali, ale że nie wiem za które dni liczą do danego miesiąca, to sprawdzę za miesiąc, za cały skończony okres oszczędzania, wtedy musi się zgadzać nie ważne jak liczą.
   A tylko ja byłem w promocji na 7%.

   keram7m
  • Tak na plusie 3 zł brutto. Za ostatni dzień miesiąca doliczają w nowym miesiącu. xyz

   prawdziwy-xyz
  • A ja dostałam 6 z groszami, korekta odsetek za maj 2023:)

   Ew@
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy