Tylko do końca miesiąca: 500 zł za Konto Santander + 1% moneyback!

6,5% na Koncie Mega Oszczędnościowym do 200 tys. zł + 500 zł na start w Alior Banku

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja konta oszczędnościowego Alior Banku. Do zgarnięcia mamy tym razem 6,5% do 200 000 zł. Ofertę można połączyć z promocją konta osobistego z łatwą premią 500 zł na start.

6,5% na koncie oszczędnościowym Alior Banku

Aby przystąpić do promocji podwyższonego oprocentowania na Koncie Mega Oszczędnościowym konieczne jest przyniesienie do Alior Banku nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo z dnia 10.10.2023. Powinniśmy to zrobić w terminie między 17.10 a 20.11.2023.

Zgodnie z regulaminem środki te zarobią 4% w skali roku przez kolejne 3 miesiące (od daty pierwszego wpływu nowych środków) dla kwoty maksymalnie 200 000 zł.

A co zrobić, aby zyskać tytułowe 6,5%? Należy spełnić dodatkowy warunek aktywności, czyli w każdym miesiącu korzystania z promocji wykonać min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty.

Dzień po spełnieniu warunków w szczegółach konta oszczędnościowego pojawią się informacje o promocji.

Pamiętamy również, że z danej edycji promocji nie można skorzystać biorąc udział w poprzedniej.

500 na start

Pamiętajmy, że zakładając w tej chwili konto osobiste w Alior Banku (w końcu potrzebne jest do podwyższonego oprocentowania) możemy zyskać do 500 zł na start. Wystarczy, że Konto Jakże Osobiste otworzymy w ramach promocji i spełnimy relatywnie proste warunki.

t

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy zasilając R można uniknąć opłaty za kartę?

  Łuki Odpowiedz
 • Uważajcie przy spłacie karty kredytowej z aplikacji, bo spłata „całego zadłużenia” nie zawsze pokrywa kwotę do spłaty z wyciągu i później odsetki. Właśnie się przekonałem, wartość różniła się o kwotę zwrotu na kartę na przełomie okresu rozliczeniowego (czyli po terminie spłaty a przed nowym okresem rozliczeniowym). W takim przypadku chyba bezpieczniej nadpłacić. Ale tu wyjątkowo mi zwrócili.

  keram7m Odpowiedz
  • Czy można też zarejestrować kartę ze starych kont TMUB?
   Mam ją od dawna, już logiem Aliora

   andrejek343
  • @andrejek343
   Można, ja właśnie mam kartę TMUB i przyszedł mail z potwierdzeniem rejestracji.

   g.romek
 • infolinia mowi ze 5 transakcji trzeba zrobic po uruchomieniu promocji na saldo, wplata 20 XI (ost dzien) i do konca miesiaca masz te ok 10 dni na 5 transakcji, najlepiej nie robic ich na ostatni moment (ksiegownaie trwa). A myslalem ze rozliczaja caly miesiac na badnie pod ta promocje. Sam juz nie wiem.

  Krzychoooo Odpowiedz
 • Wczoraj rozpoczęła się nowa promocja na Koncie Mega Oszczędnościowym i dopiero wczoraj poznaliśmy wysokość oprocentowania a nie jak zazwyczaj z wyprzedzeniem. Mam nadzieję, że to jakiś wypadek przy pracy i nie stanie się to normą.

  Ew@ Odpowiedz
 • https://www.aliorbank.pl/klienci-indywidualni/oferty-specjalne/nagroda-na-start-w-programie-MC-dla-kart-edycja-3.html
  100zl w punktach bezcennych ale warunek karta nie byla rejestrowana wczesniej, kurcze nie wiem jak to sprawdzic…

  Krzychoooo Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy