6% na Koncie Mega Oszczędnościowym do 200 tys. zł + 500 zł na start w Alior Banku

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja konta oszczędnościowego Alior Banku. Do zgarnięcia mamy tym razem 6% do 200 000 zł. Ofertę można połączyć z promocją konta osobistego z łatwą premią 500 zł na start.

6% na koncie oszczędnościowym Alior Banku

Aby przystąpić do promocji podwyższonego oprocentowania na Koncie Mega Oszczędnościowym konieczne jest przyniesienie do Alior Banku nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo z dnia 13.12.2023. Powinniśmy to zrobić w terminie między 19.12 a 22.01.2024.

Zgodnie z regulaminem środki te zarobią 4% w skali roku przez kolejne 3 miesiące (od daty pierwszego wpływu nowych środków) dla kwoty maksymalnie 200 000 zł.

A co zrobić, aby zyskać tytułowe 6%? Należy spełnić dodatkowy warunek aktywności, czyli w każdym miesiącu korzystania z promocji wykonać min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty.

Dzień po spełnieniu warunków w szczegółach konta oszczędnościowego pojawią się informacje o promocji.

Pamiętamy również, że z danej edycji promocji nie można skorzystać biorąc udział w poprzedniej.

500 na start

Pamiętajmy, że zakładając w tej chwili konto osobiste w Alior Banku (w końcu potrzebne jest do podwyższonego oprocentowania) możemy zyskać do 500 zł na start. Wystarczy, że Konto Jakże Osobiste otworzymy w ramach promocji i spełnimy relatywnie proste warunki.

t

Nie przegap!

Komentarze

  • nie pominales 41 promocji ktora byla do wczoraj, 6.25%? Opisuj numer promocji w tekscie bo latwiej sie zorientowac.

    Krzychoooo Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy