6% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku przez rok

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji „Bonus za aktywność” Getin Banku. Nowi klienci mogą zgarnąć gwarantowane 6% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym do 10 tys. zł przez okrągły rok.

6% przez rok od Getin Bank

6% na koncie oszczędnościowym dla nowych klientów

Aby skorzystać z oferty specjalnej „Bonus z aktywność” należy być nowym klientem, czyli osobą, która nie posiadała konta osobistego Getin Banku od 1.09.2019 do 31.05.2022. Oprócz tego wymagane jest niekorzystanie z tej promocji w przeszłości. Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że założymy Konto Proste Zasady i wyrazimy zgodę na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług banku drogą telefoniczną oraz elektroniczną. Zgody dla grupy kapitałowej nie są wymagane.

Sam warunki promocji są bardzo proste. Jeśli w danym miesiącu kalendarzowym na nasze konto wpłynie „wynagrodzenie”, to bank naliczy odsetki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w wysokości 6% dla kwoty do 10 000 zł. Co istotne – wcale nie musi to być prawdziwe wynagrodzenie, a jedynie zwykły przelew! Bank definiuje to następująco:

Wynagrodzenie – suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na konto osobiste z innych banków lub z rachunków firmowych w naszym banku wynosząca łącznie minimum 2 000 PLN

Warto tu dodać, że odsetki promocyjne zostaną naliczone do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (w przeciwieństwie do „zwykłych” odsetek).

Okres podwyższonego oprocentowania to aż 12 miesięcy, przy czym bank liczy go od momentu przystąpienia do promocji, czyli od momentu, kiedy na rachunek wpłynie pierwsze „wynagrodzenie” – ale nie może to nastąpić później, niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

Ile kosztuje Konto Proste Zasady?

Prowadzenie Konta Proste Zasady może kosztować 9 zł miesięcznie, jednak wykonanie 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę) w poprzednim miesiącu zwolni z opłaty za dany miesiąc. Analogicznie jest z kartą debetową – 0 zł po spełnieniu powyższych warunków lub 5 zł.

Osoby poniżej 26. roku życia nie muszą się jednak tym przejmować – oni konto i kartę mają za darmo bez spełniania dodatkowych warunków.

Wypłaty z bankomatów mamy darmowe z urządzeń sieci Planet Cash. Za pozostałe płacimy 3,5% min. 5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy już coś wiadomo kiedy będzie 6-tka z przodu na EKO czy dopiero po RPP ?

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Obecna edycja dopiero wystartowała parę dni temu i jest znowu 5% jak w poprzedniej. Chciałbym się mylić, ale myślę że w kolejnej pod koniec miesiąca jeśli coś podniosą, to raczej prędzej na 5,5% niż od razu na 6%.

   Przemysław
  • Liczę na zmianę oprocentowania w trakcie tej edycji tak jak to było kiedyś . xyz

   prawdziwy-xyz
  • Dziś sprawdzałem zawrotną. 5% na 2m lub 4m. Do tej pory dawali mi 4,3%, więc jakieś tam ruchy na % są.

   Zet
 • Wiadomo kiedy bedzie dzien badania salda z czerwcowa promocje na KO?

  MoneyTaker Odpowiedz
 • W BOŚ dostępna jest jakaś EKOlokata promocyjna na 3 miesiące z oprocentowaniem 7%.

  pytanie Odpowiedz
 • Niby 6. % ale tyle warunków, że gdy się ich nie zna to wyjdzie 0 %

  Gertruda Odpowiedz
 • Tutaj kiedyś przez lata był program pleceń. Czy już nie ma? Bo nie mogę znaleźć na livesmarter.

  jaceny Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy