6% na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium (+360 zł na start)

Trwa do 22.08.2022

Ruszyła kolejna edycja promocji konta oszczędnościowego Banku Millennium – a wraz z nią kolejna podwyżka oprocentowania. Osoby, które od dziś przyniosą do Banku Millennium nowe środki zgarną 6% w skali roku do 200 000 zł przez 62 dni. A nowi klienci – dodatkowo całkiem łatwe 360 zł na start!

6% na koncie oszczędnościowym Banku Millennium

6% do 200 000 zł przez 62 dni

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania należy być klientem Banku Millennium, który przeleje na swoje konto oszczędnościowe Profit nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 30.06.2022. Idealnie więc, jeśli w dniu badania salda na naszych kontach było niewiele środków – wszystko ponad tę kwotę jest teraz traktowane jako „nowe”.

W obecnej edycji promocji okres przystępowania zaczyna się dzisiaj (11.07), a kończy się 27.08.2022. Oznacza to, że jeśli w którymś z tych dni bank wykryje, że przynieśliśmy nowe środki, to automatycznie aktywuje nam okres 62 dni promocyjnego oprocentowania (liczony już indywidualnie, zależnie od daty wpływu nowych środków).

Na koniec przypomnę, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit są podobne, jak rachunków oszczędnościowych w innych bankach. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, natomiast za kolejne płacimy 7,5 zł. Wymagane jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku. W przypadku nowych klientów będzie więc to Konto Millennium 360° – którego prowadzenie co do zasady jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową (11 zł), jednak wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Automatycznie zyskamy też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, a tu od razu warto dodać, że w przypadku wszelkich płatności zagranicznych do równowartości 1000 zł miesięcznie bank przewalutuje je po kursie organizacji płatniczej (czyli praktycznie najlepszym, jaki jest możliwy). Dopiero nadwyżka będzie traktowana standardowo (2% prowizji od wartości transakcji). Oznacza to, że do drobnych transakcji nie potrzebujemy żadnej dodatkowej karty walutowej – wystarczy nam karta Millennium 360°.

Warto tu również dodać, że w przypadku osób w wieku 18-26 lat zasady są nieco inne: opłata za kartę wynosi 5 zł, a zwalnia z niej wykonanie zaledwie jednej płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czyli jeżeli jestem w starej promocji to wystarczy że wleje nowe środki i to automatycznie odpali nową promocje 6%?

  mt Odpowiedz
 • data badania przypada na koniec dnia? bo akurat 30.06. czyściłem konto

  joseba Odpowiedz
 • 5 a nie 1 płatność kartą do zwolnienia z opłat? Zmieniły się warunki?

  25 Odpowiedz
  • Od 25.04.2022 – mają nowe konto „Millennium 360” i tu jest wymagane 5 transakcji
   Stare umowy do 24.05.2022 – „Konto 360” jedna transakcja kartą lub blikiem.
   Oczywiście wpływy min. 1000 zł w obu przypadkach.

   zaqu
  • Millenium jakoś przed wakacjami zrobił „odświeżenie” oferty i teraz konto nazywa się Millennium 360° i warunki bezpłatności są takie jak podane w artykule.
   Wcześniej było Konto 360° i tam warunkami bezpłatności były wpływy na konto na min. 1000 zł oraz 1 płatność kartą/Blikiem.
   Jeśli masz to wcześniejsze konto, to warunki do spełnienia również zostają ci po staremu.

   Przemysław
  • @zaqu
   Przy tych nowych kontach nie ma już konieczności żadnych wpływów. Tylko płatności.

   Przemysław
  • To sorry :) nie zwróciłem uwagi na brak wpływów, mam jeszcze stare i tym się zasugerowałem.

   zaqu
 • Cześć, czy możliwym jest zauważenie jakiejś powtarzalności jeśli chodzi o badanie stanu konta w ramach ostatnich edycji aby stosować słynny livehack dla korzystnego oprocentowania KO Profit?

  Tomgiz7 Odpowiedz
 • A jeśli anuluje poprzednia promocję, to bank zabierze mi odsetki już otrzymane za czerwiec ?

  Agnese2a Odpowiedz
 • Czyli jak anulują mi poprzednia promocje to tylko wchodzę na wyższe oprocentowanie bez żadnych konsekwencji ?

  Agnese2a Odpowiedz
  • Ale pamiętaj, że jeśli na koniec 30.06 miałaś jakieś środki na ROR, KO i lokatach, to po przejściu teraz na obecną promocję wszystkie one będą liczone jako stare środki. I dopiero nadwyżka ponad nie będzie na 6%.

   Przemysław
  • Anulujesz z dniem X i do tego dnia naliczy po starej promocji. Jak stara zostanie anulowana, to dopiero możesz uruchomić nową promocję. Musisz ją uruchomić sama, poprzez wpłacenie czegoś na KO Profit. Jeśli już masz tam środki – to coś dopłać.

   Ergo anulowanie starej promocji (poprzez kontakt z bankiem) nie jest równoznaczne z uruchomieniem nowej.

   Be@
  • Dostaje się wiadomość sms ;) . Ja dziś dostałem, a wczoraj składałem dyspozycje, choć mówili, ze czas anulowania do 3 dni roboczych.

   Bolo
  • Niekoniecznie – ja nie dostałem, a starą promocję skasowali.
   Trza patrzeć na KO dnia następnego i tyle.

   Lucjan
 • Dobrze rozumien, że w przypadku rezygnacji z wcześniej aktywowanej edycji promocji podwyższonego oprocentowania dla nowych środków na rzecz obecnie trwającej (saldo początkowe bliskie 0), środki zgromadzone na koncie oszczędnościowym będą przynajmnie przez jedną dobę oprocentowane standardowo?

  pytanie Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy