6% do 200 000 zł na Otwartym Koncie Oszczędnościowym od ING

Zakończona

ING Bank uruchomił kolejną edycję promocyjnego oprocentowania na swoim Otwartym Koncie Oszczędnościowym. Co ciekawe oprocentowanie wzrosło i wynosi tym razem 6% w skali roku do 200 000 zł przez 3 miesiące. Oprócz tego ciągle czeka na nas 250 zł premii na start za założenie konta osobistego.

ING: Otwarte konto oszczędnościowe

Otwarte Konto Oszczędnościowe – bonus na start

Aby skorzystać z pierwszej z ofert należy być nowym klientem ING Banku, czyli takim, który od 14.12.2022 nie posiadał żadnego produktu w ING.

Jeśli spełniamy powyższy warunek to wystarczy, że założymy (nowe) Otwarte Konto Oszczędnościowe przez internet lub aplikację mobilną najpóźniej 12.02.2024. Podwyższone oprocentowanie (6% zamiast 1,5%) będzie obowiązywało przez 3 miesiące od otwarcia rachunku, dla kwoty maksymalnie 200 000 zł.

Odsetki promocyjne zostaną dopisane w kolejnym dniu po upłynięciu tego okresu, dlatego nie stresujmy się, że początkowo będą nam wpadały „grosze”.

Z oferty można korzystać tylko na jednym rachunku OKO.

Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus

Co ciekawe istnieje jednak możliwość założenia dodatkowego OKO Bonus do posiadanego już konta oszczędnościowego w PLN. Jeśli zrobimy to w trakcie trwania oferty (czyli również do 12.02) to zyskamy możliwość ulokowania dodatkowych 200 000 zł na 6% na okres 3 miesięcy – po tym terminie umowa o takie konto samoczynnie się rozwiązuje, a odsetki i kapitał są przekazywane na wskazane konto.

Ale jest jeszcze jeden, najważniejszy warunek: OKO Bonus obowiązuje dla nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo produktów depozytowych z dnia 11.12.2023. Idealnie więc, jeśli nie mieliśmy wtedy oszczędności na żadnym koncie oszczędnościowym czy lokacie w ING Banku.

Bank wypłaci nam odsetki bonusowe pod warunkiem, że saldo w dniu zamknięcia konta będzie wyższe, niż saldo początkowe w dniu badania nowych środków – czyli po prostu jak jakieś nowe środki zostaną na OKO Bonus, np. złotówka.

Nie przegap!

Komentarze

 • @Michał: W tym roku nie będzie rocznego podsumowania?

  owat Odpowiedz
 • Ku przestrodze. Po 3 miesiącach OKO Bonus się samo rozwiązuje. I tracimy dostęp do historii tego konta. Udostępnienie historii to 35pln. Uczulam, aby pod koniec trwania umowy ściągnąć sobie historię, bo potem nawet nie ma jak sprawdzić czy dobrze naliczyli odsetki.

  Zet Odpowiedz
 • zakończyła mi się promocja z kontem oko 7,9%, konto zamknąłem samodzielnie przez net, zamknąłem też moje ing (bankowość internetową i mobilną), czy to wystarczy aby w przyszłości znów być nowym klientem czy jeszcze coś muszę zamykać?

  paolo Odpowiedz
 • Dla starych jest jakaś promocja na oszczędzanie, wpłać 200 zł na OKO a dostaniesz 50 zł, Szczegóły w aplikacji – pewnie tylko dla wybranych

  Kris Odpowiedz
 • myslicie ze przedluza? Powinni bo RPP nie obnizyla, zwykle mieli 6 ale bylo raz 5,5%. Ciezko wrozyc wiem. Kase mialbym dopiero za 11 dni zwolniona i nie wiem czy czekac czy juz dzis otwierac i przez 11 dni miec 0 na OKO…

  Krzychoooo Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy