60 zł na start od Twisto za sam fakt zawarcia umowy

Zakończona

Po sukcesie poprzedniej edycji promocji Twisto ruszyło z kolejną wersją oferty. Tym razem, oprócz darmowego planu Space na 3 miesiące, zgarniemy dodatkowo 60 zł premii.

60 zł od Twisto

60 zł za wyrobienie karty Twisto

Aby zgarnąć tytułową premię należy złożyć wniosek o limit Twisto Free wraz z darmową kartą płatniczą za pomocą dedykowanego linku promocyjnego. W trakcie wnioskowania podajemy swoje dane, a następnie potwierdzamy je za pomocą przelewu 1 zł z naszego konta bankowego. Dane osobowe wpisane we wniosku powinny być dokładnie takie same jak dane w koncie bankowym – jeśli zmieniliśmy adres czy nazwisko, to wniosek może zostać odrzucony. Przelewy z konta innych osób oczywiście nie będą uznawane.

Regulamin zastrzega również, że konieczne jest wyrażenie zgody na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu przeprowadzenia promocji. Zgody te możemy wycofać po odebraniu bonusu.

Pamiętajmy również, że Twisto przydziela nam limit, którym możemy swobodnie dysponować. I choć firma nie korzysta z BIKu, to dokonuje weryfikacji naszej zdolności kredytowej przy użyciu „wewnętrznych i zewnętrznych baz danych”, taki jak KBIG. Czas rozpatrywania wniosku to oficjalnie 24 godziny, choć jeśli wszystko jest OK – jest znacznie krótszy, ze względu na automatyczną weryfikację. Oczywiście możliwe jest również uzyskanie odmowy.

Dodam, że oficjalnie nie ma tu żadnego okresu karencji, ale z waszych komentarzy wynika, że klienci korzystający z Twisto w ciągu ostatnich 12 miesięcy są odrzucani.

Płatności kartą i przez Twisto Free

Co dalej? W zasadzie to tyle – premia jest nasza! Aby z niej jednak skorzystać będziemy musieli wykonać jakieś zakupy. Jeśli wybierzemy kartę plastikową (płatną, choć pierwsze 3 miesiące mamy gratis), to przyjdzie do nas w ciągu 5-10 dni. Kartę wirtualną (bezpłatną) mamy praktycznie od razu, więc warto z niej skorzystać i zrobić po prostu zakupy w internecie, zamiast stacjonarnie.

Bonus będziemy mogli wykorzystać do spłaty powstałego zadłużenia względem Twisto, wchodząc w (zaksięgowaną) transakcję i wybierając „zapłać”. Jedną z możliwości będzie wybór środków promocyjnych.

Innymi słowy robimy zakupy na min. 60 zł, a następnie spłacamy je bonusem. Resztą możemy spłacić np. BLIKiem (co może być pomocne w innych promocjach bankowych :)).

Na koniec dodam, że bonusu nie możemy wypłacić tak po prostu z bankomatu. Karta działa podobnie do karty kredytowej – służy do transakcji bezgotówkowych, a nie gotówkowych.

Ile kosztuje korzystanie z Twisto?

Twisto występuje obecnie w dwóch wariantach: darmowym Online oraz płatnym Space (9,99 zł / mies.). W pierwszym z nich do wyboru mamy jedynie kartę wirtualną (do płacenia w internecie). W drugim – możliwość korzystania z karty plastikowej oraz dodania karty do Google Pay czy Apple Pay. Płatny plan pozwala również korzystać z funkcji dzielenia rachunków Twisto Split oraz na darmowe korzystanie z kursów wymiany walut po kursach organizacji płatniczej – do limitu 3000 zł miesięcznie. Później płacimy 3% wartości transakcji (w planie Online płacimy 3% zawsze).

Porównanie planów Twisto
Twisto - porównanie planów

Oprócz tego oba plany są identyczne i zapewniają podstawową funkcjonalność Twisto, czyli możliwość przesuwania płatności za dane zakupy o 45 dni za darmo. Funkcjonalność można więc porównać do karty kredytowej – z tą różnicą, że Twisto przyznaje limit kredytowy łatwiej (bez sprawdzania baz BIG i BIK). Twisto pozycjonuje się więc bardziej jako tańsza alternatywa dla chwilówek – stąd koszty przesunięcia każdego 100 zł to 4,5 zł.

Na co jeszcze pozwala Twisto? Czym różnią się dokładnie oba plany? O tym pisałem w swoim prześwietleniu wprowadzonych planów Twisto Online i Space. Zachęcam do zapoznania się z nim.

Nie przegap!

Komentarze

 • Szczerze polecam. Rozpatrzenie wniosku szybkie, punkty widziałem od razu. Zakup, zaksięgowanie, spłata nadwyżki ponad punkty. Wszystko błyskawiczne, a parę złotych w kieszeni zostało.

  dzarek Odpowiedz
 • tylko po co brać 60 jak można 100, drugi raz szybko nie założysz 😀

  JoX Odpowiedz
 • Komu i po jakim czasie udało się założyć drugi raz?

  jojo Odpowiedz
  • Nie da sie zalozyc 2 raz. Maja baze PESEL i wykluczaja z dziwnymi powodami. W sumie to nie oplaca sie rezygnowac z tej karty, bo czesto daja dodatkowe bonusy, chyba za aktywnosc. Na 2 karty zgarnalem w ciagu roku juz 130zl. + bezproblemowa podwyzka limitu.

   keton
  • Założyłem 2 razy i zgarnąłem premię. Prosze nie wprowadzać w błąd. Część blokują, część nie użytkowników.

   Dominik
 • Czy komuś po odrzuceniu wniosku poszedł raport do BIKu? Mi w jednym momencie przyszedł mail o odrzuceniu wniosku i o pojawieniu się nowego zdarzenia w BIK – jakiego, to nie mam pojęcia, bo nic nie widzę, bez wykupionego pakietu…

  ceglaaa Odpowiedz
  • Pewnie było odwrotnie, najpierw wysłali zapytanie do BIK, a wynik spowodował odrzucenie wniosku (bo np. masz już za dużo produktów kredytowych), ponieważ automatycznie, więc natychmiastowo, dlatego obie informacje dostałeś jednocześnie.

   Kiedyś chyba BIK nie pytali, ale wtedy dawali idiotycznie małe limity…

   Don Quijote de la Mancha
  • Jest szansa, żeby złożyć jeszcze raz wniosek z niższym limitem? Skoro nie odrzucili mnie po PESELu to chyba jest opcja założenie. Poprzednio też miałem 2 karty kk jak obecnie i poszło bez problemu.

   @Admin nie wiem dlaczego, ale moje komentarze się nie pojawiają. Piszę ten komentarz już chyba po raz 10. Co sie dzieje? ;/

   ceglaaa
 • a da się otworzyć konto z kartą wirtualną bez limitu kredytowego?
  Ewentualnie czy polecacie coś po za revolutem?

  Łukasz Odpowiedz
  • Nie da się, to standardowo obciąża zawsze limit kredytowy, można każdą transakcję od razu po zaksięgowaniu spłacać, ale jednak obciążać limit trzeba.
   Nie wiem, do czego polecać, ale DiPocket ma fajne rzeczy, np. upcard.pl, łatwo się zakłada w apce, pocztą przychodzi karta plastikowa, można ją też używać w Google Pay, można też wygenerować karty wirtualne w PLN, EUR, GBP, USD (tego nie testowałem).
   Także cinkciarz.pl wydaje już karty, fizyczna do końca roku chyba jest wydawana bezpłatnie, polecam, mi się ta czarna wyjątkowo podoba, a można też wyrobić wirtualne (też nie testowałem).

   Don Quijote de la Mancha
 • Idzie kolejna obniżka stóp. Przy inflacji bazowej 4%. Będziemy uciekać z banków bo za depozyty będzie się płacić. Jest to obecnie najbardziej opresyjna dla depozytariuszy władza w cywilizowanym świecie. Nie ma banku o przyzwoitej reputacji który gnębi obywateli inflacja jak Glapiński i spółka.
  Wydawało mi się że Glapa blefuje dziś mówiąc o obniżce. Tymczasem już policzyła sie większość w radzie. Wynika z niej że decydujący podwójny głos Glapy przechyli szalę. Takze żegnajcie depozyty które i tak sa śmiesznej wysokości. będa zerowe a za rok, dwa bedzie się za nie płacić.

  marynatek Odpowiedz
 • „Innymi słowy robimy zakupy na min. 60 zł, a następnie spłacamy je bonusem” – czy można wykorzystać bonus, żeby spłacić mniejszą kwotę? W moim przypadku 49 zł :)

  Wojciech Odpowiedz
 • Czy jest jakiś minimalny czas przez który należy utrzymać „rachunek” czy można go zamknąć zaraz po „wypłacie” bonusu?

  agnes Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy