60 zł rabatu na stacjach Orlen za aktywację numeru nju mobile

Po nieco dłuższej przerwie znów wystartowała promocja nju mobile z prezentem. Tym razem w zamian za aktywację numeru zgarnąć możemy 60 zł rabatu na paliwo do wykorzystania na stacjach Orlen.

60 zł rabatu na stacjach Orlen

60 zł rabatu na paliwo

Do promocji przystąpić możemy w dniach 20.07 – 2.08, niezależnie od tego czy jesteśmy już klientem nju mobile czy nie. Konieczne będzie zamówienie numeru na abonament, a następnie podanie numeru zamówienia na stronie promocji. Po zakończeniu pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego nju prześle nam na maila kod uprawniający do naliczenia 13600 punktów Vitay, których wartość w przeliczeniu na złotówki wynosi 60 zł.

Rabat wykorzystać możemy podczas zakupu paliwa za min. 120 zł. Rabat ważny będzie do końca roku. Niestety z promocji możemy skorzystać tylko raz.

Czy to się opłaca?

Utrzymanie numeru w nju mobile kosztuje minimum 9 zł miesięcznie. Biorąc pod uwagę fakt, że rabat zostanie wysłany na maila po pierwszym okresie rozliczeniowym musimy liczyć się z tym, że tej opłaty nie unikniemy. Zaraz po otrzymaniu rabatu możemy natomiast wypowiedzieć umowę bez zachowania okresu wypowiedzenia – w ten sposób unikniemy dalszych opłat. Aby wypowiedzenie było najbardziej skuteczne warto je złożyć za pomocą innego operatora, do którego przeniesiemy numer z nju mobile – najlepiej do oferty na kartę. W ten sposób w ciągu jednego dnia nasz numer zmieni sieć i będzie go można dalej używać lub… wyrzucić do kosza.

Na koniec warto pamiętać, że nju mobile znane jest z częstych opóźnień w wysyłce nagród. Oznacza to, że mail z kodem rabatowym na paliwo może zostać wysłany później niż zakładaliśmy, a my zapłacimy dodatkowe 9 zł za kolejny miesiąc abonamentu. Mimo wszystko nawet w tym wypadku pozwoli nam to na realną oszczędność 42 zł.

PS. Okazja pierwszy raz pojawiła się z serwisie mamOkazje.

Nie przegap!

Komentarze

  • Mi rozliczyli ponownie za 09 ale za 10 nadal nie….

    Newss Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy