60 zł za założenie Konta 360° Junior swojemu dziecku

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja Banku Millennium, w której premiowane jest założenie konta swojemu dziecku. Tym razem w zamian za spełnienie prostych warunków możemy zyskać 60 zł w formie karty podarunkowej goodie. A jeśli jesteśmy nowym klientem banku, to zgarniemy dodatkowo 200 zł premii na start – w gotówce! :)

60 zł za Konto 360 Junior od Banku Millennium

Nawet 60 zł na eKarcie Goodie za Konto 360° Junior

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem rachunku osobistego lub karty kredytowej w Banku Millennium, który nie korzystał wcześniej z żadnej promocji Konta 360° Junior.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 30.06.2020 otworzym za pośrednictwem systemu Millenet Konto 360° Junior oraz Konto Oszczędnościowe Profit swojemu dziecku (akceptując przy tym regulamin promocji). Wymagane jest więc uprzednie posiadanie rachunku w Banku Millennium (ew. karty kredytowej) wraz z dostępem internetowym.

Rodzic powinien mieć również „zdefiniowany polski numer telefonu do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w KBE [Kanałach Bankowości Elektronicznej]” oraz wyrażone zgody na przetwarzanie przez bank danych w celu otrzymywania informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Co dalej? Wystarczy, że w lipcu, sierpniu i wrześniu Konto 360° Junior zostanie zasilone kwotą co najmniej 100 zł. Jeśli dodatkowo nasz junior jest osobą powyżej 13. roku życia, to powinny zostać zaksięgowana w każdym z tych miesięcy jakakolwiek transakcja kartą debetową. W przypadku dzieci młodszych warunku tego nie trzeba spełniać (więc nie trzeba nawet wyrabiać karty). Jeśli warunek nie zostanie spełniony w którymś miesiącu to nic straconego – po prostu otrzymamy o 20 zł niższą nagrodę.

I to tyle! SMS z kodem podarunkowej trafi do nas do 30.10.2020 na podany (do autoryzacji KBE) numer telefonu. Będziemy mieć wtedy 60 dni na aktywacje kodów w aplikacji Goodie, a następnie 12 miesięcy na wydanie środków.

Co ciekawe w promocji możemy założyć konto dla każdego ze swoich małoletnich dzieci. Pamiętajmy jedynie, że obowiązuje pula 5000 nagród – konta zakładane po przekroczeniu tej wartości nie będą premiowane, o czym bank poinformuje na swojej stronie internetowej.

Ile kosztuje Konto 360° Junior?

Zasady prowadzenia Konta 360° Junior są zbliżone do tego dla dorosłych. Bank nie pobiera od nas ani grosza za prowadzenie konta i przelewy internetowe – bezwarunkowo. Aby natomiast nie zapłacić ani grosza za kartę oraz wypłaty z dowolnych bankomatów konieczne jest wykonanie jednej, dowolnej płatności kartą lub BLIKiem w danym miesiącu. Inaczej karta będzie nas kosztować 4 zł, a wypłaty z bankomatów – maksymalnie 5 zł (w Polsce, bo za granicą aż 2,5% min. 9 zł).

Nie przegap!

Komentarze

 • Postarali się, bo mogli dać tylko 6 zł premii, ale 60 zł to już taka kwota, za którą można kupić… nic.

  Swoją drogą czy na na zdjęciu promującym ofertę bank umieścił typową przedstawicielkę młodego pokolenia – odmóżdżone smartfonowe zombie? To bank nam wciska ciemnotę, że tak to wygląda czy rzeczywiście jest już tak źle?

  Tomko Odpowiedz
 • Dobrze zrozumiałem, że do 13 lat nie jest wymagana karta a konto jest w pełni darmowe. Jak się zakłada to konto, wizyta kuriera, podpis dziecka? Jak się zamyka to konto, wszak chyba dzieciak tego nie zrobi?

  jojo Odpowiedz
 • A jeśli dziecko ma już konto w Millenium u drugiego rodzica, to można założyć kolejne?

  Marian Odpowiedz
  • Dołączam sie do pytania. @Michał ADMIN jak uwarzasz? W regulaminie mowa o uczestniku ale jeśli dobrze rozumiem mowa o dorosłym a nie dziecku?

   TomekW
  • W tej promocji karencja jest definiowana jedynie wobec Uczestnika, czyli osoby dorosłej. Nie widzę podstaw aby nie wypłacili nagrody, o ile drugi rodzic nie jest np współposiadaczem naszego konta lub np system nie przepuści wniosku bo PESEL wykorzystany (aczkolwiek nie wiem jak jest, to jedynie potencjalny przykład)

   Michał
 • W tym wszystkim jest jeden haczyk. Zamykamy możliwość 18 latkowi późniejsze zgarnięcie wyższej premii.

  jojo Odpowiedz
  • To zależy, ile lat obecnie ma dziecko ;) Możemy zamknąć szansę za kilkanaście lat.

   Oskar_15
 • Ludzie tak się rzucili, że aż serwer na całą noc wywaliło ;-)

  nickus Odpowiedz
 • Jest jakiś dolny limit wieku dziecka? Czy wystarczy, że posiada PESEL?

  Oskar_15 Odpowiedz
 • Zakładałem konta przy okazji promocji z wnioskami 500+ , pytanie czy teraz mogę kolejne ?

  Zdzisiek80 Odpowiedz
  • Wydawało mi się, że to zdanie jest dość jasne :)

   […] który nie korzystał wcześniej z żadnej promocji Konta 360° Junior.

   Michał
  • A co w przypadku gdy jeden rodzic korzystał z promocji a teraz chciałby drugi rodzic (który nie korzystał z promocji) otworzyć konto na te same dziecko?

   McKwacz
  • Nie da się złożyć wniosku na koncie drugiego rodzica przez Millenet.
   Testowałem przy poprzedniej promocji – zapraszają do oddziału.

   mbo
  • O tym właśnie myślałem, drugim rodzicu ale z tego co piszecie to lipa. No nic trudno się mówi.

   Zdzisiek80
  • Wy żartujecie czy tak na poważnie?
   Co za pech, że jedno dziecko tylko raz może skorzystać z promocji.
   Próbowaliście sposobem salomonowym?

   Tomko
  • „Co za pech, że jedno dziecko tylko raz może skorzystać z promocji”
   — no tak, pomijając już, że tu z promocji korzysta rodzic, a nie dziecko, to tak, zawsze lepiej dostać dwie premie, niż jedną, tak jak lepiej dostać dobre z odsetki z dwóch lokat mobilnych, niż z jednej, albo punkty za dodanie do PS 10 kart, niż jednej…

   Don Quijote de la Mancha
 • Nie polecam tego banku. W sumie najgorszy bank z jakim do tej pory miałem styczność. Naciąga, wciska nijakie opłaty etc. Reklamacje najczęściej rozpatruje negatywnie. Trzeba co miesiąc się pilnować i przeglądać historię. Naprawdę nie polecam….!

  Paweł Odpowiedz
  • Mam całkowicie odmienne zdanie. Jak dla mnie bank nr 1 lub 2 w Polsce, uwzględniając wszystko to co daje (cashbacki, oprocentowanie, obsługa, aplikacja itp).
   A dział „powstrzymywania dobrych relacji z klientem”, od 3 lat na szóstkę z plusem.

   PETRUS
 • 1. Skąd ta róznica:
  info z Konta 360° Junior
  „Miesięczny limit transakcji z Konta 360° Junior wynosi 5367,60 zł.”
  info z KO Profit Junior
  „… miesięczny limit transakcji z Konta 360° Junior wynosi 5140,74 zł.
  2. Rozumiem wymóg obecności dziecka podczas zamykania konta dziecka, ale dlaczego musi się ono podpisać nawet jeśli nie umie jeszcze pisać? Fanaberia Pani w placówce?

  Czytelnik Odpowiedz
 • Nie można założyć konta 360 Junior na akt urodzenia. Wyskakuje błąd, że numer znajduje się już w bazie. Nieważne, co wpiszemy – potwierdzone na infolinii. Mija tydzień od zgłoszenia, a błąd nadal nie jest poprawiony, co uniemożliwia przejście dalej w formularzu rejestracyjnym i skorzystanie z promocji. Lipa straszna.

  Oskar_15 Odpowiedz
  • Też tak miałem, należy odpowiednio wpisać nr aktu, ale nie pamiętam jak dokładnie, na infolinii mnie poinstruowali i zadziałało.

   Brzydok
  • Podejrzewam, że problemem mogą być ukośniki – slashe (/), ale nie otrzymałem potwierdzenia od banku. Podobno problem jest w trakcie naprawy, a klienci dalej są robieni w konia, że numer znajduje się w bazie, co sugeruje wyciek danych i konto na słupa.

   Oskar_15
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy