Aż 600 zł za założenie Konta Santander + 1% moneybacku od rachunków

Zakończona

Santander Bank Polska odpalił nową edycję promocji swojego flagowego Konta Santander. Tym razem do zgarnięcia mamy aż 600 zł na start, a do tego 1% moneybacku od wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon czy internet oraz 5% na lokatach.

600 zł premii od Santander

Zyskaj do 500 zł z kontem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnim obywatelem naszego kraju, który nie ma otwartego konta osobistego Santander Bank Polska od 1.01.2020. Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska (np. karta kredytowa, konto walutowe) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek internetowy o Konto Santander wraz z kartą debetową za pomocą dedykowanej strony promocji (lub w wersji dla młodych).

Umowę zawieramy za pomocą wizyty e-kuriera (w większych miastach). Podpisujemy ją wtedy na tablecie u osoby, która do nas przyjeżdża. W mniejszych miastach umowa jest wysyłana tradycyjnie kurierem.

Wracając do promocji – zgodnie z regulaminem powinniśmy również:

 • podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
 • zgodzić się na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • zgodzić się na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
 • zgodzić się na kontakt telefoniczny w celu marketingowym
 • zgodzić się na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), czyli m.in. dostarczanie korespondencji i wyciągów w formie elektronicznej

Pierwsze trzy zgody wyrażamy w trakcie wnioskowania, natomiast na EKK zgadzamy się przy pierwszym logowaniu do banku.

Na złożenie wniosku o konto mamy czas do 31.01.2024, przy czym umowę musimy zawrzeć do 10. dnia kolejnego miesiąca po miesiącu złożenia wniosku.

Co dalej? Teraz wystarczy, że w każdym z czterech pełnych miesięcy następujących po miesiącu złożenia wniosku zalogujemy się do aplikacji Santander mobile oraz wykonamy płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł. Dodatkowo powinniśmy zapewnić wpływy na łącznie min. 1000 zł, o ile mamy 26 lat lub więcej. Dla wniosków z grudnia warunki spełniamy od stycznia do kwietnia, a dla wniosków ze stycznia – od lutego do maja.

Bank wynagrodzi nas za każde dwa miesiące spełnienia warunków nagrodą po 150 zł. Razem zdobędziemy więc 300 zł.

A jak zgarnąć dodatkowe 200 zł? Wystarczy, że spełniliśmy wszystkie powyższe warunki a oprócz tego w każdym z czterech powyższych miesięcy zapłacimy w sklepach czy internecie min. 10 razy za zakupy kartą debetową lub BLIKiem.

Nagrody zostaną wypłacone do końca kolejnego miesiącu następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Dodatkowe 100 zł w programie poleceń

A jak zwiększyć swoją premię o kolejne 100 zł? Wystarczy, że w ciągu 30 dni po założeniu konta przystąpimy do programu poleceń jako nowy klient (np. za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej banku). Tam konieczne będzie podanie kodu polecającego osoby, która poleciła bank – będę niesamowicie wdzięczny za wpisanie mojego kodu: GGKYKH.

Szczegóły programu poleceń w osobnym prześwietleniu.

Moneyback od płatności rachunków

Dodatkowo Konto Santander posiada niejako wbudowaną usługę moneybacku w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Santander, a bank odda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś.

5% na lokatach

Oprócz premii i moneybacku Santander oferuje Lokatę Mobilną dającą 5%. Jej kwota maksymalna to 20 000 zł, a czas trwania – 4 miesiące. Jak nazwa wskazuje – lokatę otwieramy przez aplikację mobilną.

Dostępna jest również Lokata dla Ciebie z identycznym oprocentowaniem. Jej czas trwania to 3 miesiące, a kwota maksymalna – 50 000 zł.

Konto Santander – opłaty

Ile kosztuje Konto Santander? Zarówno karta jak i konto mogą być płatne (6+9 zł), jednak wykonanie płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł zwalnia z opłat. Osoby młode (do 26. roku życia) konto mają bezpłatnie, a za kartę nie płacą pod warunkiem wykonania jednej płatności.

Co z wypłatami z bankomatów? Te są darmowe bez żadnych ograniczeń.

Na koniec dodam, że Konto Santander jest jedynym rachunkiem na rynku, który pozwala na nielimitowane przelewy natychmiastowe.

Nie przegap!

Komentarze

 • Dzisiaj złożyłem dyspozycję zamknięcia konta. Pani oczywiście przyjęła i po 28 dniach rachunek zostanie zamknięty. Orientuje się może ktoś, czy proponują może pozostawienie konta, w zamian za zwolnienie z warunków wykonania obrotu na 300 zł. Dzięki

  diego Odpowiedz
  • Tak – 6 miesięcy bezpłatności. Warunek przelwe 300,- lub 1 operacja kartą/BLIK

   Andy59
 • Dostałeś tą ofertę przy składaniu wypowiedzenia, czy później ktoś się kontaktował?

  diego Odpowiedz
 • Przy wypowiadania na infolinii

  Andy59 Odpowiedz
 • Dzięki. To źle trafiłem, bo nic mi nie zaproponowali (wypowiedzenie przez czat video), czyli 29.12. pożegnam się z bankiem. Pozdrawiam

  diego Odpowiedz
 • Czy ktoś wie, czy po odrzuceniu wniosku na selfie można złożyć ponownie wniosek do podpisu u kuriera? Czy już ta promocja jest spalona?

  Tomaszsz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy