Giga premia! Aż 600 zł od BNP Paribas na banalnie prostych warunkach!

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas z premią na start. I to jaką! W zamian za założenie rachunku osobistego i spełnienie warunków zgarniemy tym razem rekordowe 600 zł – z czego 80 zł w e-kodach do sklepów Żabka oraz 520 zł w gotówce do wydania na co tylko chcemy :)

600 zł premii od BNP Paribas

Kwitnąca promocja z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 24.04.2024 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na złożenie wniosku mamy czas do 24.04, natomiast na podpisanie umowy oraz aktywację karty – do 8.05.2024. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć czasem bywa to problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

W promocji obowiązuje pula 2000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Biorąc pod uwagę wysokość premii – bardzo możliwe, że tak się stanie, więc nie warto zbytnio zwlekać.

Premia w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 8 x 10 zł do Żabki, otrzymamy za sam fakt założenia konta w promocji i aktywowanie go poprzez nadanie PINu.

Kolejne 240 zł otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w maju:

 • wykonamy min. 4 płatności BLIK na dowolne kwoty oraz
 • wykonamy przelew(y) na łącznie min. 350 zł oraz
 • otrzymamy wpływ(y) na łącznie min. 1000 zł

W pierwszym wypadku chodzi o „normalne” płatności za towary i usługi w sklepach czy internecie (z wyłączniem kodów MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829). W drugim – o najzwyklejsze przelewy przez bankowość elektroniczną (np. na swoje konto w innym banku), a w trzecim – w drugą stronę, czyli możemy sobie przelać środki ze swojego konta w innym banku.

Kolejną nagrodę w wysokości 280 zł zgarniemy za spełnienie prawie identycznych warunków w czerwcu – zmienia się jedynie ilość płatności, bo trzeba ich wykonać min. 6, oraz wysokość wpływu – min. 1200 zł.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród trafią do nas do 27.05, 21.06 oraz 26.07. W drugim mailu znajdziemy instrukcję do uzupełnienia danych do odbioru premii gotówkowej – będziemy mieć na to czas do 26.05. Premia zostanie natomiast przekazana do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie może kosztować 2,5 zł miesięcznie, jednak do końca roku obowiązuje oferta zwalniająca z tej opłaty – wystarczy co najmniej raz w miesiącu zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej oraz wyrazić zgody marketingowe. Zapłacić możemy również 7 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie kosztowało 0 zł. Bank przewiduje również pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”.

Nie przegap!

Komentarze

 • Super proste warunki promocji!

  Robi1234 Odpowiedz
 • W regulaminie jest „w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o zawarcie Umowy ramowej w Promocji nie był posiadaczem ani
  współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku;”
  Pytanie czy posiadajac umowe ramowa z bankiem na konto oszczednosciowe przejete przez bank z bgz optima kwalufikuje sie do promocji?

  sinclair Odpowiedz
 • Pod koniec ’22 zamknalem konto. Jak sprawdzic czy moge przystopic do tej promocji? Cos obilo mi sie o uszy ze w BNP bywaja problemy z umowa ramowa czy cos takiego. Dzieki

  jark Odpowiedz
 • Uwaga: w czerwcu trzeba zrobić większy wpływ na konto niż w maju, tzn. 1200 zł, a 1000 zł.

  maks1 Odpowiedz
 • Rachunek zamknął mi się 14 kwietnia 2023. Czy to oznacza, że 14 kwietnia mogę otworzyć rachunek czy lepiej czekać do maja

  Kacper566665 Odpowiedz
  • Bardziej 15-go ale wydaje sie, że możesz. Ja dzisiaj czyli 11 pytałem na infolinii i otrzymałem info , że skoro zamknął mi się 5-go więc minęło 12 miesięcy i mogę brać udział w promo … oby tak było 😄

   JoX
  • Jest tak, w przeszłości otwierałem konto dzień po 12 miesiącach i nie było problemu z promocją.

   mbo
 • @Michał admin – czyli co – prowadzenie konta (karty) kosztuje minimum 2zł/mies.? Nie ma już bezpłatnie po transakcjach kartą jak było wcześniej?

  TomekW Odpowiedz
  • chyba jakiś błąd w opisie…

   TomekW
  • Jest nowy cennik od 1 kwietnia, opłata za konto 2,50 PLN, w promocji do końca roku obniżona do 0 PLN, warunek zgody i logowanie co miesiąc, kartę obniżyli opłatę do 0 PLN, wcześniej. Cenniki mieli 2 PLN po spełnieniu warunków lub 0 PLN w promocji, która się zakończyła

   Dzikus
  • Był przez chwile taki warunek (również z promocją zwalniającą), ale w najnowszej TOiP to zmienili – w praktyce prawie nic się nie zmienia, bo warunki zwalniające z opłaty są w zasadzie te same (3 transakcje, zgody, logowanie).

   Michał
 • Jaki kurier dostarcza umowę?

  TomekW Odpowiedz
 • U mnie zawitał kurier Pocztex :)

  zorro36 Odpowiedz
 • Czy bony do Żabki można łączyć podczas jednych zakupów ?

  Forumowicz Odpowiedz
 • Czy ktoś wie jak wygląda procedura w przypadku: Wniosek o konto składany przez aplikację. Czy karta wysyłana jest pocztą do skrzynki czy kurierem i potrzebna jest obecność przy odbiorze?

  Bogy Odpowiedz
 • Ile czekaliście na kuriera? Podpisałem umowę 11.04 i póki co cisza. Kilka lat temu powiadomienie o wysyłce dostałem w tym samym dniu, kurier zawitał po 2 lub 3 dniach.

  numerek Odpowiedz
 • Jest problem z Miejscowość urodzenia. Jak jest np Rawa Mazowiecka to trzeba wpisać bez spacji, bo nie przechodzi wniosek. Dzwoniłem na infolinię czy można tak zrobić :)

  luka89wawa Odpowiedz
 • Zakładając konto poprzez selfie w aplikacji mobilnej skąd aplikacja „wie”, że otwiera się konto w promocji skoro po ściągnięciu aplikacji w sklepie Play nie ma kontynuacji wniosku? Wystarczy tylko zarejestrować się w promocji?

  Forumowicz Odpowiedz
 • Nie udało mi się założyć konta zdalnie, dowód nie przechodził. Odwiedziłem oddział. Potem telefon na infolinię promocji aby podpięli konto pod promkę; może być również email (odpowiadamy na mail… gigapremia).

  radar Odpowiedz
  • Zakładałem na selfie. Cztery razy nie przeszło weryfikacji. Myślałem ze dlatego że 9 miesięcy temu zmieniłem dowód. Paribas musiał miec w sysstemie stary dowód, to moja kolejna już promocja. I słuchajcie, jaja jak balony :) Poszedłem do łazienki, ogoliłem swój trzydniowy zarost. I spróbowałem kolejny piaty raz, bez żadnej nadziei na sukces. I tym razem przeszło. Na selfie. Pewnie przypadek, a może nie…

   burak
 • Ten bank wkurza… ciągle trzymają otwartą bankowość starą z 2020-2022 r. A potem takie kwiatki że jest przypisane stare urządzenie do tego loginu starego, który dodali do nowego umowy. A nowe urządzenie przypisuje się do… nowego loginu którego nie dostałem (sic!) ale i tak mobilnie loguje się ze starego.. lol

  luka89wawa Odpowiedz
 • Ten bank wkurza… ciągle trzymają otwartą bankowość starą z 2020-2022 r. A potem takie kwiatki że jest przypisane stare urządzenie do tego loginu starego, który dodali do nowego umowy. A nowe urządzenie przypisuje się do… nowego loginu którego nie dostałem (sic!) ale i tak mobilnie loguje się ze starego.. lol

  luka89wawa Odpowiedz
 • Jak przyjeżdzą kurier, to chce skan dowodu?

  Kris Odpowiedz
  • Nie, Pocztex przywozi kartę do rachunku listem poleconym a skan lub zdjęcie dowodu wstawiasz przy zakładaniu konta we wniosku. xyz

   prawdziwy-xyz
  • ok, był już i nie chciał skanu, pytanie było dlatego, że raz któryś bank chciał skan i chyba był to właśnie paribas, a moja drukarka/skaner jest kaput

   Kris
 • Tak niestety w tym banku jest.

  keton Odpowiedz
 • Za regulaminem: Transakcja BLIK – transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi
  BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych w Aplikacji GOmobile , w tym przelewów na telefon BLIK.
  W aplikacji jest „przelew na telefon”, nie ma „przelewu na telefon BLIK”. W historii taki przelew jest oznaczony jako przelew, nie jako BLIK.
  Czy zwykły przelew na telefon zostanie potraktowany jako transakcja BLIK?
  Bo mam wątpliwości

  Zet Odpowiedz
 • Zostało czekać na pierwsze nagrody

  luka89waw Odpowiedz
 • Ktoś dostał już którąś z wiadomości? Np. instrukcję do uzupełnienia danych…? : „Wiadomość o przyznaniu nagród trafią do nas do 27.05, 21.06 oraz 26.07. W drugim mailu znajdziemy instrukcję do uzupełnienia danych do odbioru premii gotówkowej – będziemy mieć na to czas do 26.05.”

  Bogy Odpowiedz
 • czy już ktos cos dostał, jakieś info odnośnie promocji: Wiadomość o przyznaniu nagród trafią do nas do 27.05, 21.06 oraz 26.07. W drugim mailu znajdziemy instrukcję do uzupełnienia danych do odbioru premii gotówkowej – będziemy mieć na to czas do 26.05. bo czas do 26 maja a to juz za 4 dni co zresztą chyba jest pomylone bo pierwsza wiadomośc ma trafic do 27 maja a druga z instrukcją na wypełnienie której jest czas do 26 maja

  paolo Odpowiedz
 • Myśle na co już wymienić bony w żabce.. ;p

  luka89waw Odpowiedz
  • Szkoda, że to po 10 zł, trzeba będzie stać i klepać je w sklepie…

   Kris
  • Trzeba spróbować utworzyć z nich kody kreskowe , i skanować na samoobsłudze :)

   luka89waw
 • Właśnie przyszedł email
  „Dziękujemy za udział w promocji „Giga premia”.
  Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu pierwszej nagrody, gratulujemy!
  Nagroda to 8 E-bonów do sieci sklepów Żabka, o łącznej wartości 80 zł.

  Kody zostaną wysłane smsem do 31 maja 2024 r.”

  Kris Odpowiedz
  • mam to samo ;p

   luka89waw
  • Też dostałem maila.

   burak
  • Do mnie nie wysłali żadnej wiadomości, a na 100% spełniłem warunki. Zaczynam się niepokoić bo rodzinka tak jak i Wy dostali informację o nagrodzie 22.05 po godz 16. Czy ktoś jeszcze nie dostał emaila od organizatora?

   numerek
  • Na koncie żony też brak maila z potwierdzeniem otrzymania pierwszej nagrody. Na czacie proszą o oczekiwanie do 27-go. Na moim (własnym) koncie mail przyszedł.

   Bogy
 • witajcie, czy ktoś z Was otrzymał już maila z przyobiecanymi kodami (8x 10zł) do żabki?

  karoNet Odpowiedz
 • Nie mają czasu na wysyłanie kodów, bo są zajęci naliczaniem opłat na kontach, gdzie zostały spełnione warunki bezpłatności. Dwa rachunki i na obu pobrane 2.50zł

  Ew@ Odpowiedz
  • To samo.

   Paweł
  • Zareklamowane na czacie. Zwrócili. Ale trzeba pilnować.

   Paweł
  • Klient ma pilnować, bo mają jakiś błąd w systemie? Wygląda to na szerszy problem związany z kwietniową zmianą TOIP i za miesiąc może się powtórzyć. Korzystam z różnych banków i nie pamiętam, żeby gdzieś trzeba było reklamować coś tak banalnego jak niesłusznie naliczoną opłatę za konto.

   Ew@
  • Nie mówię, że ma pilnować, ale jak to mówią przezorny zawsze zabezpieczony.

   Paweł
  • Absolutnie to nie był zarzut do Ciebie tylko do banku, który wprowadził opłatę za konto ale nie panuje nad systemem weryfikującym spełnienie warunków.

   Ew@
  • Na moim koncie też pobrali 2,50zł. Jak się okazuje, nie mam zaznaczonych zgód marketingowych mimo tego, że przy otwieraniu konta je wyraziłem. Oczywiście jak to zwykle w BNP gamonie nie zamknęli mi dostępu do systemu przy ostatnim zamykaniu konta, zgody zostały tak jak były poprzednio. Ten bank to dramat, trzeba będzie pisać reklamacje. Do banku i do organizatora promocji – dalej brak informacji o nagrodzie.

   numerek
  • U mnie git

   luka89waw
  • Zgłosiłam reklamację i próbowali mi wmówić, że nie mam wyrażonej zgody marketingowej a konkretnie zgody na e-korespondencję (która w przypadku zwolnienia z opłaty za konto wcale nie jest wymagana). Oczywiście zgoda na e-korespondencję (chociaż w tym przypadku zbędna) to jest wyrażona, na pytanie dlaczego w takim razie przysyłają mi dokumenty elektronicznie a nie papierowo, konsultant bez słowa zwrócił opłatę. Ich system wali błędy a oni wciskają, że naliczenia są prawidłowe, dramat to mało powiedziane.

   Ew@
 • Na marginesie, system Paribasa w weekendy odpoczywa, wczoraj zrobiłam przelew na KO a dzisiaj nadal nie widać, żeby stan środków oprocentowanych promocyjnie się zwiększył.

  Ew@ Odpowiedz
  • Kolejny dzień i stan środków na KO nadal nie zaktualizowany, pewnie za te dwa dni promocyjnych odsetek nie dostanę, najpierw bezpodstawna opłata za konto, teraz to, tragiczny bank.

   Ew@
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy