Rekordowe 600 zł premii za założenie konta Millennium 360° (i do 6% na koncie oszczędnościowym)!

Trwa do 28.08.2024

Ruszyła kolejna edycja promocji przygotowana dla nowych klientów Banku Millennium. Do zgarnięcia mamy rekordowe 600 zł za założenie konta Millennium 360° – tym razem do zdobycia w krótszym terminie, niż ostatnio. A dla oszczędzających – do 6% na koncie oszczędnościowym Profit do 100 00 zł.

600 zł od Banku Millennium

600 zł z nowym kontem Millennium 360°

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji nie posiadała żadnego konta osobistego Banku Millennium po 1.01.2020. Posiadanie konta technicznego nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą debetową Mastercard poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na:

 • przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon
 • świadczenie przez Millennium Goodie usługi „Zwroty za zakupy”

Wniosek powinniśmy złożyć do 28.08.2024, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę. Do wyboru mamy dwie opcje podpisania umowy całkowicie zdalnie – za pomocą selfie (wtedy konieczne jest wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę) albo za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku. Ta ostatnia opcja jest chyba najwygodniejsza – pamiętajmy tylko, aby dane (imiona, nazwisko, adres) w przelewie z wybranego banku były takie same, jak podaliśmy we wniosku.

Co dalej? Pierwszą nagrodę w wysokości 200 zł zgarniemy, jeśli w ciągu pierwszych 14 dni od otwarcia konta:

 • zasilimy je kwotą min. 1000 zł
 • co najmniej raz zalogujemy się do bankowości mobilnej
 • co najmniej raz zapłacimy za pomocą BLIK lub kartą za zakupy w sklepach lub internecie

Kolejne 200 zł otrzymamy, jeśli w każdym z trzech miesięcy następujących po otwarciu konta:

 • wykonamy płatności kartą lub BLIKiem na łącznie min. 500 zł

A jak zdobyć pozostałe 200 zł? Wystarczy, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych w ciągu pierwszych sześciu zapewnimy wpływy min. 1000 zł, przy czym:

 • muszą pochodzić z tytułu wynagrodzenia, jeśli mamy 26 lat i więcej
 • mogą być dowolne, jeśli mamy mniej, niż 26 lat w dniu otwarcia konta

Warto zaznaczyć, że zgodnie z regulaminem:

wynagrodzenie – wpływ na konto z tytułu pensji, renty, emerytury, stypendium

Dodatkowo jeśli założyliśmy konto zdalnie to powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości. Zresztą bez tego kroku możliwości korzystania z konta są ograniczone (np. niski limit przelewów). Będziemy mieć na to cztery pełne miesiące licząc od miesiąca założenia konta.

I to tyle! Przelewy za spełnienie danych warunków trafią do nas do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia danych warunków.

Ile kosztuje konto Millennium 360°?

Konto Millennium 360° jest co do zasady darmowe. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową (11 zł), jednak wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Automatycznie zyskamy też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, a tu od razu warto dodać, że w przypadku wszelkich płatności zagranicznych do równowartości 1000 zł miesięcznie bank przewalutuje je po kursie organizacji płatniczej (czyli praktycznie najlepszym, jaki jest możliwy). Dopiero nadwyżka będzie traktowana standardowo (2% prowizji od wartości transakcji). Oznacza to, że do drobnych transakcji nie potrzebujemy żadnej dodatkowej karty walutowej – wystarczy nam karta Millennium 360°.

Warto tu również dodać, że w przypadku osób w wieku 18-26 lat zasady są nieco inne: opłata za kartę wynosi 5 zł, a zwalnia z niej wykonanie zaledwie jednej płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy może to być przelew/wynagrodzenie z konta … siostry?

  Patrykso Odpowiedz
 • Co daje Millennium przy próbie zamykania konta? Jakiś czas temu było chyba 30 PLN przez kilka miesięcy

  Jarosław Odpowiedz
 • Dają tez 200 za 360 Junior, WBK daje 150.

  qq Odpowiedz
 • Jaro, daja albo cashback chyba 5% albo 30/12 mc za 5 transakcji karta (od 2zl) i 1k wplywu. Wariacie tego pewnie tez sa? Czy jak komus proponuja cashback to da sie wymienic to na bonus 30/mc? Bo powiem ze te 30zl wyrabiac z cashbacku to trudno. Wiec jedna propozycja jest latwa i przyjemna a druga upierdliwa. Da sie to odkrecic (kobieta dostala CB i zaackeptowala)?

  Krzychoooo Odpowiedz
 • Czy jest jakiś sposób, aby druga wypłata z konta oszczędnościowego była bezpłatna. Założenie lokaty np. ?

  miły Wrocławianin Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy