Rekordowe 600 zł premii za założenie konta Millennium 360° (i do 6,25% na koncie oszczędnościowym)!

Trwa do 25.06.2024

Ruszyła kolejna edycja promocji przygotowana dla nowych klientów Banku Millennium. Do zgarnięcia mamy rekordowe 600 zł za założenie konta Millennium 360°. A dla oszczędzających – do 6,25% na koncie oszczędnościowym Profit do 100 00 zł.

600 zł premii od Banku Millennium

600 zł z nowym kontem Millennium 360°

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji nie posiadała żadnego konta osobistego Banku Millennium po 1.01.2020. Posiadanie konta technicznego nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na:

 • przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon
 • świadczenie przez Millennium Goodie usługi „Zwroty za zakupy”

Wniosek powinniśmy złożyć do 25.06.2024, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę. Do wyboru mamy dwie opcje podpisania umowy całkowicie zdalnie – za pomocą selfie (wtedy konieczne jest wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę) albo za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku. Ta ostatnia opcja jest chyba najwygodniejsza – pamiętajmy tylko, aby dane (imiona, nazwisko, adres) w przelewie z wybranego banku były takie same, jak podaliśmy we wniosku.

Co dalej? Pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł zgarniemy, jeśli w ciągu pierwszych 14 dni od otwarcia konta:

 • zasilimy je kwotą min. 1000 zł
 • co najmniej raz zalogujemy się do bankowości mobilnej
 • co najmniej raz zapłacimy za pomocą BLIK lub kartą za zakupy w sklepach lub internecie

Kolejne 200 zł otrzymamy, jeśli w każdym z sześciu miesięcy następujących po otwarciu konta:

 • co najmniej raz zalogujemy się do bankowości mobilnej
 • wykonamy płatności kartą lub BLIKiem na łącznie min. 500 zł

A jak zdobyć pozostałe 300 zł? Wystarczy, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych w ciągu pierwszych sześciu zapewnimy wpływy min. 1000 zł, przy czym:

 • muszą pochodzić z tytułu wynagrodzenia, jeśli mamy 26 lat i więcej
 • mogą być dowolne, jeśli mamy mniej, niż 26 lat w dniu otwarcia konta

Warto zaznaczyć, że zgodnie z regulaminem:

wynagrodzenie – wpływ na konto z tytułu pensji, renty, emerytury, stypendium

Dodatkowo jeśli założyliśmy konto zdalnie to powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości. Zresztą bez tego kroku możliwości korzystania z konta są ograniczone (np. niski limit przelewów). Będziemy mieć na to cztery pełne miesiące licząc od miesiąca założenia konta.

I to tyle! Przelewy za spełnienie danych warunków trafią do nas do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia danych warunków.

Ile kosztuje konto Millennium 360°?

Konto Millennium 360° jest co do zasady darmowe. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową (11 zł), jednak wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Automatycznie zyskamy też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, a tu od razu warto dodać, że w przypadku wszelkich płatności zagranicznych do równowartości 1000 zł miesięcznie bank przewalutuje je po kursie organizacji płatniczej (czyli praktycznie najlepszym, jaki jest możliwy). Dopiero nadwyżka będzie traktowana standardowo (2% prowizji od wartości transakcji). Oznacza to, że do drobnych transakcji nie potrzebujemy żadnej dodatkowej karty walutowej – wystarczy nam karta Millennium 360°.

Warto tu również dodać, że w przypadku osób w wieku 18-26 lat zasady są nieco inne: opłata za kartę wynosi 5 zł, a zwalnia z niej wykonanie zaledwie jednej płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy konto Firmowe wyklucza z promocji?

  zzibi2 Odpowiedz
  • nie :)

   nie posiadałeś u nas konta osobistego w okresie od 1 stycznia 2020 r. do momentu przystąpienia do promocji.

   Michał
 • Jak identyfikowane jest wynagrodzenie? Wystarczy, żeby w tytule rzelewu było odpowiednie słowo?

  Dario Odpowiedz
 • Kiedyś nie było to tak istotne, ale teraz dobrze wam radzę, zamykajcie konta jak najszybciej po wpływie kasy z promocji! Zamknąłem konto w grudniu 2019, więc nie mogę wziąć udziału w promocji, bo musiało minąć 30 dni, wg banku konto zostało zamknięte w styczniu 2020.

  xav Odpowiedz
  • Ja tak mam w Santanderze, przeciagnoloem zamknięcie konta, bo miałem u nich darmowe przelewy natychmiastowe, które przydawały mi się przy wypełnianiu warunków promocyjnych w innych bankach :) cóż, trzeba cierpliwie czekać na zmianę terminów karencji.

   Robi1234
  • *przeciągnąłem

   Robi1234
 • Czy muszę Wygeneruj wniosek w aplikacji mobilnej lub Millenecie, wydrukować go i podpisać, a następnie przekazać go swojemu pracodawcy? Mam możliwość zmiany numeru konta przez wewnętrzny portal kadrowy, bez jakiegokolwiek kontaktu z działem kadr, czy innymi służbami pracodawcy

  AdiBomber Odpowiedz
  • nie ma takiego wymogu w regulaminie. Ma po prostu wpłynąć wynagrodzenie, oni sobie już to „odkodują”

   Michał
 • Wow zmienili promocję jakie proste warunki!

  Zofia Odpowiedz
 • Gdzie znajdę informacje o konieczności odwiedzenia oddziału w celu złożenia wzoru podpisu w przypadku założenia konta zdalnie – regulamin, cennik, …?

  Robi1234 Odpowiedz
  • ok. znalazłem – we wzorze umowy jest zapis:
   *Warunki zawarcia Umowy*
   > 3. Po zawarciu Umowy Posiadacz rachunku powinien udać się do placówki, w celu złożenia wzoru podpisu.

   Robi1234
 • Czy ktoś może potwierdzić czy płatności ZEN BLIKiem zaliczają się do spełnienia warunków?

  11. Kiedy sprawdzamy, czy został spełniony warunek wykonania płatności BLIK lub płatności kartą debetową,
  nie uwzględnimy:
  1) wypłat gotówki,
  2) transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi, w tym m.in. przelewów BLIK na telefon,
  3) transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych,
  4) kwot transakcji zwróconych na konto przed nabyciem prawa do premii.

  Na logikę dla mnie doładowanie BLIKiem portfela ZEN to jest zapłata za usługę, ale wolałbym się upewnić czy ktoś ma doświadczenie z tym?

  ciajus Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy