Nawet 600 zł za założenie Nest Konta + 7,1% na Lokacie Witaj i Nest Koncie Oszczędnościowym

Trwa do 30.09.2024

Nest Bank uruchomił promocję, w ramach której za założenie bezpłatnego Nest Konta możemy zgarnąć aż 600 zł premii na start – w formie moneybacku za zakupy w… Lidlu i Biedronce. Oprócz tego ciągle możemy skorzystać ze świetnej lokaty startowej z oprocentowaniem 7,1% w skali roku oraz konta oszczędnościowego.

600 zł cashbacku od Nest Banku

Otwórz Nest Konto i zgarnij zwrot za zakupy w Biedronce i Lidlu

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku osobistego Nest Banku od 1.01.2022.

Jeśli spełnimy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o promocyjne konto. Wymagane jest wyrażenie zgód marketingowych (za pośrednictwem SMS/MMS, rozmowę telefoniczną, pocztę elektroniczną oraz bankowość internetową i mobilną). Kartę natomiast warto wyrobić od razu, bo przyda nam się w kolejnych krokach.

Warto dodać, że choć wnioski w promocji można składać do 30.09 to bank zaznacza, że zostawia sobie możliwość zakończenia jej przed czasem (co oczywiście nie wpływa na osoby, które już wzięcie udziału w promocji sobie zaklepały zakładając wcześniej konto). Umowę o konto powinniśmy podpisać w ciągu 14 dni od złożenia wniosku.

Co dalej? Teraz wystarczy, że w pierwszych 6 miesiącach kalendarzowych (następujących po miesiącu podpisania umowy o konto) będziemy płacić za zakupy w Lidlu i Biedronce. Bank zwróci nam 10% ich wartości (max 100 zł miesięcznie), przy czym w tym samym miesiącu będziemy musieli wykonać min. 15 płatności kartą (mogą być tylko w Lidlu/Biedronce, ale mogą w innych miejscach) oraz zapewnić wpływ wynagrodzenia min. 2000 zł.

Jako wynagrodzenie rozumiemy tu wpływy z tytułu:

(i) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę, dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę lub
(ii) stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło dokonanych bezpośrednio na Rachunek ROR przez zleceniodawcę, lub
(iii) renty lub emerytury i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub
(iv) stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub
(v) świadczenia z programu Rodzina 800 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie

A co, jeśli nie możemy zapewnić wpływów z tytułu wynagrodzenia? Po pierwsze – warto próbować. Czasem zwykły przelew odpowiednio zatytułowany potrafi czynić cuda :) Jeśli jednak się nie uda, to cashback również otrzymamy – tylko niższy, bo 5% max 60 zł miesięcznie. Oczywiście również obowiązuje nas zapewnienie wpływu 2000 zł – ale dowolnego, np. ze swojego konta w innym banku.

Wypłata premii nastąpi do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

7,1% na Lokacie Witaj

Na koniec przypomnę, że w ciągu 30 dni od założenia Nest Konta możliwe jest uruchomienie Lokaty Witaj z oprocentowaniem 7,1%, dostępnej dla nowych klientów. Kwota maksymalna lokaty to 25 000 zł, a jej czas trwania to 3 lub 6 miesięcy.

Pierwsza wersja lokaty (kwartalna) dostępna jest prawie bez żadnych dodatkowych warunków – każdy nowy klient zgarnie 5,25% w skali roku, o ile udzieli zgód marketingowych dla banku. Jeśli natomiast chcemy skorzystać z półrocznej wersji lokaty z oprocentowaniem 7,1%, to ma ona dodatkowe wymogi: musimy udzielić zgód na marketing oraz zapewnić w każdym pełnym miesiącu trwania lokaty wpływów min. 2000 zł oraz wykonanie 3 dowolnych transakcji spośród: płatność BLIK, operacja kartą debetową, przelew
(z wyłączeniem przelewu pomiędzy własnymi rachunkami Nest Banku).

7,1% na Nest Koncie Oszczędnościowym

Oprócz lokaty możemy również otworzyć konto oszczędnościowe, które oferuje 7,1% do 100 000 zł przez pierwsze 90 dni otwarcia rachunku, pod warunkiem, że spełnimy poniższe warunki w dwóch okresach: do 30 dni od otwarcia rachunku oraz między 31. a 60. dniem:

 • zapewnienie wpływu(ów) w wysokości min. 2 000 zł oraz
 • wykonanie 3 dowolnych transakcji spośród: płatność BLIK, płatność kartą, przelew z wyłączeniem przelewu pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku

Ile kosztuje Nest Konto?

Nest Konto to jeden z ostatnich, całkowicie darmowych rachunków na rynku. Co istotne – bezwarunkowo darmowych. Bank nie pobiera bowiem ani grosza za prowadzenie rachunku, obsługę karty oraz wypłaty z bankomatów w kraju – niezależnie od aktywności na koncie! W zasadzie jedyne, na co należy uważać, to opłata za wydanie drugiej i kolejnej karty (np. do konta w PLN, a następnie do rachunków walutowych). Opłata ta wynosi 25 zł. Na szczęście wyrabiając kartę do konta w PLN nie ponosimy żadnych opłat.

Nie przegap!

Komentarze

 • 1000zł mam przepalać w markecie na zarcie, cudowna promocja dla tych co robią tam zakupy i nigdzie indziej

  stalker Odpowiedz
 • Coraz gorzej z tymi promocjami. „Wielkie” liczny na banery, a otrzymają je nieliczni.

  ozjasz_goldberg Odpowiedz
 • Skończyło mi się promocyjne oprocentowanie na koncie „moje cele”, a czy jak teraz założę nowe takie konto, to też będę miał na nim oprocentowanie 6,9%?

  Marcinek Odpowiedz
 • Czy płatność kartą wirtualną również liczy się do spełnienia warunków 15 płatności i zwrotów?

  Konrad Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy