HIT! Łatwe 620 zł za założenie konta osobistego BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas z premią na start. W zamian za założenie rachunku osobistego i spełnienie warunków zgarniemy tym razem aż 620 zł – i to na bardzo prostych warunkach!

620 zł premii na start od BNP
Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 30.06.2024 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na złożenie wniosku mamy czas do 30.06, natomiast na podpisanie umowy oraz aktywację karty – do 12.07.2024. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć czasem bywa to problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

W promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

Premia w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 70 zł w formie e-kodu do Biedronki, otrzymamy za sam fakt założenia konta w promocji i aktywowanie go poprzez nadanie PINu :)

Kolejne 275 zł otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w lipcu:

 • otrzymamy wpływ(y) na łącznie min. 1000 zł oraz
 • wykonamy min. 1 – 10 płatności kartą

W pierwszym przypadku wystarczy np. przelać sobie środki z konta w innym banku. W drugim – o wszystkie „normalne” płatności za towary i usługi w sklepach czy internecie (z wyłączniem kodów MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829).

Dlaczego bank definiuje zakres 1 – 10 płatności? Ano dlatego, że tak naprawdę zapłaci nam za każdą transakcję po 27,5 zł. Jeśli więc wykonamy ich 10, to zgarniemy 275 zł. Na szczęście nie ma kwoty minimalnej transakcji – dlatego spełnienie tego warunku jest niesamowicie proste.

Kolejną nagrodę w wysokości max. 275 zł zł zgarniemy za spełnienie identycznych warunków w kolejnym miesiącu – czyli sierpniu. Oczywiście pod warunkiem, że spełniliśmy te warunki w poprzednim miesiącu (wpływ i min. 1 transakcja) – inaczej premie przepadają.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród trafią do nas do 26.07, 20.08 oraz 24.09. W drugim mailu znajdziemy instrukcję do uzupełnienia swoich danych do odbioru premii gotówkowej – będziemy mieć na to czas do 26.08.2024. Nagrody będą przekazywane do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie może kosztować 2,5 zł miesięcznie, jednak do końca roku obowiązuje oferta zwalniająca z tej opłaty – wystarczy co najmniej raz w miesiącu zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej oraz wyrazić zgody marketingowe. Zapłacić możemy również 7 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie kosztowało 0 zł. Bank przewiduje również pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy zamknięcie konta 02.06.2023 uprawnia do promocji?

  aviator Odpowiedz
 • Z tym bankiem zawsze przygody.
  Weryfikacja online oczywiście nie przeszła. Zdjecia za słabe itp.
  Weryfikacja kurierem – wnioski stają na etapie podsumowania danych i zaznaczenia wymaganych zgód.
  Zaznaczam je, i przy zapisie pokazuje się na czerwono, że wymagana jest ta zgoda – ta którą zaznaczyłem. I wniosek staje w
  Miejscu.

  aviator Odpowiedz
 • U mnie nadal brak możliwości założenia konta, na etapie zgód wyskakuje komunikat ze zgody wymagane mimo, że są zaznaczone i nie możliwości przejść dalej. Infolinia rozkłada ręce.
  Błąd ten sam z telefonu, z laptopa, z różnych przeglądarek.

  aviator Odpowiedz
 • aviatror, ten sam problem … ten bank to dno!

  mohel Odpowiedz
 • Jak mam zarejestrować KK w Bezcennych chwilach do 7 dni, gdy jeszcze jej nie dostałem, bo drukowali ją 4 dni? Niby można przez stronę lub aplikację, ale instrukcje na ich stronach są jakieś stare, gdyż w aktualnych wersjach nie ma takich opcji. Całego numeru karty też nie ma widocznego jak w innych bankach.

  Dario Odpowiedz
 • Dzień dobry. Zawsze dzielę się bonusem płacąc różne kwoty na siepomaga. Czy orientuje się ktoś czy płatności na siepomaga wchodzą też w tą promocję? Tzn ten kod mmc

  aviator Odpowiedz
 • dostał już ktoś info o tym kodzie do Biedry?

  mohel Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy