65 zł za założenie lokaty dla obecnych klientów Toyota Bank!

Zakończona

Trzeba przyznać, że mało kto dba tak o swoich klientów depozytowych, jak Toyota Bank. Właśnie ruszyła kolejna promocja, w której obecni klienci banku mogą zgarnąć 65 zł premii za… założenie lokaty! Oprócz tego bank przewidział dodatkowy bonus w postaci zwolnienia z opłat za konto przez najbliższe pół roku. Zainteresowani? :)

65 zł premii za założenie lokaty Depozyt Plus od Toyota Banku

Podwójne korzyści dla obecnych klientów Toyota Bank

Aby skorzystać z promocji „Podwójne korzyści dla uczestników Klubu Korzyści” należy być obecnym klientem Toyota Banku, który Konto Jedyne otworzył w jednej z promocji organizowanej przez firmę Agora. Generalnie zaliczamy tu wszystkie promocje prześwietlane na blogu, które organizowane były na stronach zpremia.pl (np. duetlokat.zpremia.pl).

Oprócz posiadania konta konieczne jest wyrażenia zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą poczty elektronicznej i wiadomości SMS oraz na przetwarzanie danych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu marketingu bezpośredniego.

Bank zastrzega również, że z promocji wykluczone są osoby, które rozwiązały umowę o prowadzenie Konta Jedynego w okresie 1.01.2016 – 19.09.2017.

65 zł za zwiększenie salda

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zarejestrujemy swój udział (nie później, niż 22.10.2017). Po aktywacji dostępu będziemy musieli wybrać opcję „Mam Konto w Toyota Bank”, która przekieruje nas na specjalną stronę Toyota Banku, gdzie wymagane będzie wyrażenie zgody na zwolnienie z tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji. Chodzi oczywiście o to, aby bank mógł przekazać organizatorowi promocji informację o tym czy należy nam się premia.

Co dalej? Kolejnym krokiem będzie zalogowanie się do systemu bankowości internetowej Toyota Banku i założenie lokaty Depozyt Plus na 6 miesięcy na kwotę min. 8000 zł. Lokatę musimy utrzymać przez co najmniej 90 dni, a poprzez jej założenie musimy zwiększyć swoje saldo w banku z dnia 19.09.2017 o min. 8000 zł i utrzymać je przez co najmniej 30 dni.

O co tu chodzi? Jeśli w dniu 19.09 mieliśmy w banku kwotę X (np. 10 000 zł), to zakładając lokatę musimy zwiększyć swoje saldo do kwoty X + 8000 (czyli w naszym przykładzie do 18 000 zł). Każdego dnia, przez 30 dni od założenia lokaty, saldo musi wynosić co najmniej X + 8000 (czyli 18 000 zł).

Jeśli więc w tym terminie skończy nam się jakaś stara lokata w Toyota Banku, to nie możemy jej wypłacać, ponieważ saldo spadanie poniżej wymaganej kwoty. Uważajmy też na saldo konta osobistego – jeśli z niego korzystamy, to drobne zakupy mogą sprawić, że nasze saldo spadnie poniżej wymaganego poziomu. Generalnie trzymajmy się zasady, że od dnia założenia lokaty przez 30 dni nasze saldo w banku musi wynosić X + 8000. Pamiętajmy również o tym, że bank pobiera opłatę 2,49 zł miesięcznie – lepiej więc dorzucić kilka złotych więcej na rachunek/lokatę.

Na koniec warto dodać, że oprocentowanie lokaty wynosi 2% i jest gwarantowane dla uczestników akcji. Czas na założenie lokaty mamy do 6.11.2017, dlatego warto odpowiednio rozplanować działania uwzględniając kończące się wcześniej lokaty.

Premia dla uczestników Klubu Korzyści

Na koniec jeszcze jeden wymóg promocji – konieczność zarejestrowania się w akcji Klub Korzyści, o której sporo pisałem kilka miesięcy temu. Mail z zaproszeniem do rejestracji otrzymamy po rejestracji do promocji. Jeśli już wcześniej byliśmy zarejestrowani w akcji, to nie musimy się rejestrować drugi raz. Co ciekawe za założenie promocyjnej lokaty również otrzymamy punkty do klubu korzyści – 100 za założenie i 200 za utrzymanie jej przez 60 dni. Ponoć dodatkowe 50 punktów zdobędziemy również za udział w ankiecie satysfakcji.

To tyle, jeśli chodzi o warunki :) Premia w formie wypłaty 65 zł zostanie nam przekazana do 16.03.2018. Wcześniej jednak zostaniemy powiadomieni o jej przyznaniu i poproszeni o zalogowanie się na stronie promocji i podanie danych do odbioru premii. Zgodnie z regulaminem maila otrzymamy do 26.02, a czas na uzupełnienie danych będziemy mieć do 4.03.2018.

Zwolnienie opłat w trakcie trwania promocji

Premia za założenie lokaty to jednak nie wszystko. Bank postanowił kolejny raz wprowadzić zwolnienie z opłaty za Konto Jedyne dla uczestników promocji. Aby zgarnąć comiesięczny zwrot opłaty w wysokości 2,49 zł wystarczy spełnić warunki promocji oraz utrzymać aktywną lokatę promocyjną Depozyt Plus. Bank zwróci nam opłatę za każdy miesiąc posiadania lokaty, jednak nie dłużej, niż do 31.03.2018.

Zgodnie z regulaminem zwrotu opłat nie otrzymają jednak klienci, którzy korzystają już ze zwolnienia z opłat aktywowanego podczas zimowej promocji Duet Lokat. Otrzymałem jednak zapewnienia, że chodzi tu po prostu o to, że nie możemy otrzymywać podwójnych zwrotów. Jeśli korzystamy już ze zwolnienia z opłat, to po jego zakończeniu automatycznie obejmie nas nowe zwolnienie z niniejszej promocji :)

Szczegóły promocji w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Właśnie skończyła mi się lokata na 5000 i kasa poooossszzzłaaa.

  Imię Odpowiedz
 • Admin popraw Co ciekawe za założenie promocyjnej lokaty również otrzymamy punkty do klubu korzyści – 100 za założenie i 200__zł__za utrzymanie jej przez 60 dni. Chodzi chyba o pkt.

  Zuk Odpowiedz
 • „Premia w formie wypłaty 65 zł zostanie nam przekazana do 16.03.2018”
  „Bank zwróci nam opłatę za każdy miesiąc posiadania lokaty, jednak nie dłużej, niż do 31.03.2018”
  — idealnie pasuje do zimowego Duetu Lokat, właśnie w połowie marca kończy mi się też tamta roczna. ☺

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • Ok…kończą mi się lokaty plan depozytowy 160 dni 3 pazdziernika b.r i zgodnie z regulaminem poprzedniej promocji 140 zł dla nowych klientów z Groupona wpadam po tym okresie w opłatę za konto 2,49 zł jeśli nie założę obok 12 miesiecznej lokaty nowej lokaty plan depozytowy….mogę tak zrobić aby teraz zarejestrować się w promocji i zaczekać do 3 pazdziernika, wylać środki z tych lokat i założyć tą lokatę dezpozyt plus na 8k, tak abym był wciąż zwolniony z opłat za konto?

  Clio Odpowiedz
  • pamiętaj, że od założenia nowej lokaty musisz mieć przez 30 dni wyższe saldo (o 8000 zł) niż w dniu 19.09.2017. Jak wylejesz stare lokaty, to obawiam się, że możesz nie mieć takiego salda.

   Michał
 • Mam nadzieję, że standardowo chodzi o saldo na koniec dnia dnia 19.09.2017?

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • według mnie tak
   ciekawe też jak liczą blokady, wysłałem zapytanie w tej sprawie

   pozdrawiam

   kruczi
 • Dokladnie dzisiaj skonczyly mi sie plany depozytowe, piec po 13000 zl. Na jakie konto w Toyocie najlepiej przelac te srodki, aby moc spelnic warunki promocji, a nastepnie je wycofac? Ktos moglyby pomoc?

  ik4 Odpowiedz
  • Aby spełnić warunki promocji musisz dalej mieć te środki w banku (np. na nowych lokatach), a dodatkowo założyć lokatę Depozyt Plus na 8000 zł. Oczywiście warto to zrobić jak najszybciej, aby jak najszybciej minęło 30 dni, kiedy saldo musi być wyższe niż wczoraj.

   Michał
 • Jak rozumieć zapis „Bank zastrzega również, że z promocji wykluczone są osoby, które rozwiązały umowę o prowadzenie Konta Jedynego w okresie 1.01.2016 – 19.09.2017”. Czy jeżeli złożyłem wypowiedzenie tydzień temu i nadal jestem klientem banku to nie mogę wziąć udziału w promocji? Czy też mogę „anulować” wypowiedzenie i wtedy mogę wziąć udział w promocji?

  Mateusz Odpowiedz
  • Ty jeszcze nie rozwiązałeś umowy, więc masz szansę na skorzystanie – o ile wycofasz wypowiedzenie :)

   Michał
 • Jak jest liczone saldo w tym banku? O określonej godzinie czy tez średnie saldo z całego dnia?

  markz Odpowiedz
 • Pytanie mam
  Czemu emial o tym przychodzi od Bank z Premią ??

  dfss Odpowiedz
  • Bo organizatorem promocji jest pośrednik wynajęty przez bank, czyli firma Agora, która działa jako „bank z premią” (akcje są na stronach zpremia.pl)

   Michał
 • „rozwiązały umowę o prowadzenie Konta Jedynego w okresie 1.01.2016 – 19.09.2017.”

  Ja w 2016 rozwiazalem ale pozniej znowu skorzyatalem z promocji agory w 2017 i zawzsze dostawalem premie. Czy tym teraz cos sie zmienilo i jestem wykluczony? A moze kolejne podpisanie umowy powoduje anulowanie rozwiazanie poprzednie umowy?

  dfss Odpowiedz
  • Oficjalnie jesteś wykluczony. Nieoficjalnie nie zdziwię się, jak będzie OK – no chyba, że faktycznie znaleźli takich jak ty i chcą uszczelnić system. Ciężko powiedzieć…

   Michał
 • Punkty w Klubie Korzysci.
  Macie pomysl jak to najlepiej zbierac? Moze jakis pomysl?
  I jak z tego zrobic PLN z glowa? Bo zbieram i po co mi one

  dfss Odpowiedz
  • Dostajesz 300 na start, 50 za każdą wypłatę premii w tankuj korzyści co miesiąc, był niedawno tydzień transakcyjny, gdzie za transakcje kartą minimum 25 zł miałeś chyba 75pkt ( za 9 transakcji wpadło mi 600 pkt). Reszta to lokaty i inne kredyty, w które ja osobiście się nie bawię. Ja już mam status silver (1000pkt) czyli 50 zł do wypłaty + można coś tam jeszcze wygrać.

   TM
 • Jak policzyć oprocentowanie lokaty uwzględniając premie?

  Pytajnik Odpowiedz
  • Fajnie, jakby ktoś sprawdził moje rachunki, ale dla 8000zł wyszło mi 4%.

   Obliczenia:
   Zysk z lokaty dla 8000zł (przyjąłem 180 dni):
   ((8000*0,02)*180/365) =78,90 – zysk z lokaty bez podatku
   (((8000*0,02)*180/365))*0,19= 15 – podatek
   Zysk z lokaty przyjąłem 63zł + 65zł prmemia = 128zł

   Teraz „x” to oprocentowanie, które chcemy poznać:
   ((8000*x)*180)/365 – (((8000*x)*180)/365)*0,19 = 128
   x = 0,04=4%
   W przybliżeniu, po pewnych uproszczeniach tak mi wyszło.
   Ktoś potwierzi lub wskaże błąd?

   Pozdrawiam
   TomL

   TomL
  • Potwierdzam, że wynik się zgadza. Mnie też wychodzi 4%

   Aleksy
  • @TomL Dzięki.

   Pytajnik
  • Można było proście to policzyć – jak już doszedłeś do tego, że 63 zł to odsetki po 6 miesiącach a lokata jest na 2 % to doliczając premię 65 zł, zysk 63+65 czyli 2 x większy więc 4%.

   Tommmmmmm
 • Czy banki liczą stan konta uwzględniając saldo na początku dnia czy na końcu?
  Pytam dlatego, że akurat 19.09 uszczupliłem stan środków w toyotabank i nie wiem, z jaką kasą wrzucić na nowo, żeby załapać się na promocję.

  Darek Odpowiedz
 • Eh. zamknąłem TB, bo była cisza, naliczali opłatę, a limit przelewów był 1 tys., więc mnie to irytowało. Poczekam rok i wrócę jako nowy klient.

  sojer Odpowiedz
 • @TomL
  @Aleksy
  Oprocentowanie dla półrocznej lokaty na 8000 z premią wynosi rzeczywiście 4%. W sytuacji gdy komuś, np. mnie jutro kończy się lokata na 5000 to muszę te 5000 utrzymać na relatywnie niskim procencie przez 30 dni. I w taki sposób fajne / 4%/ oprocentowanie niestety się obniża. Ktoś już pytał więc powtórzę: jak najlepiej/ najkorzystniej/ ulokować w TB 5000 na 30dni?

  Eugeniusz Odpowiedz
  • Konto oszczędnościowe 0,40%
   Lokata 1m 0,50%

   wg TOiP jest jeszcze Lokata Mocny procent – 2 dni 1%

   Gruby Rychu
 • A ja się obawiam czy nie ma tu jakiegoś wałka. Przy ostatniej promocji (50 zł dla obecnych za założenie lokaty na 5000 zł) liczyło się saldo z dnia 25.06.2017. Natomiast 01.07.2017 z konta znika opłata za prowadzenie konta, która jest zwracana w późniejszym terminie. W ten sposób chyba już tracimy wymagane saldo + X? Obawiam się, że jest to celowa zagrywka i że tutaj może być tak samo.

  fgsdfsdfs Odpowiedz
  • Na wszelki wypadek zaloz lokate na 8002,49 zl

   aaaa
  • O kurcze, nie pomyślałem o tym wcześniej – faktycznie jak zwiększyłem względem danego dnia X saldo o 5 tys.zł a 1ego dnia kolejnego miesiąca pobrali opłatę za konto ( oczywiście później zwracaną) to przez te kilkanaście dni do momentu zwrotu opłaty moje saldo względem dnia X było większe nie o 5 000 a o 4997,51 – tym samym jeden z warunków promocji nie został przeze mnie spełniony. Czy dużo jest takich osób jak ja, czy tylko ja przegapiłem?

   wiechu
  • We wcześniejszych promocjach też tak tak było i nie robiono mi problemów z premią. Teraz zobaczymy.

   Pozdrawiam
   TomL

   TomL
  • Założenie lokaty na 8002,49 jak sugeruje „aaaa” nic nie da, ponieważ „Zwiększone saldo depozytów rozumiane jest jako kwota środków pieniężnych zdeponowanych na wszystkich kontach i lokatach Obecnego Klienta Banku na dzień 19.09.2017 roku powiększone o kwotę min. 8 000 zł wynikającą co najmniej z jednej lokaty Depozyt Plus na 6 miesięcy założonej w ramach Promocji”. Czyli lokata na 8002,49 to konieczność utrzymania salda większego o 8002,49 – a po pobraniu opłaty nie będzie utrzymane. Lepiej założyć oddzielnie lokatę i oddzielnie przelać te 2,49 żeby nie było wątpliwości. Wówczas saldo z promocji zwiększymy o 8000, choć po dodatkowym przelewie o 8002,49. Ale po pobraniu opłaty dalej mamy zwiększone saldo o 8000. I śpimy spokojnie ;)

   tno3city
  • Oczywiście, że założenie lokaty na 8002,49 spełni warunki, bo chodzi o utrzymanie zwiększonego salda o MINIMUM 8000 a nie dokładnie takiego o które zwiększyliśmy, bo to przy pobieraniu opłat za konto byłoby w każdej sytuacji niemożliwe do spełnienia.

   Bolo
  • To weź kartkę/arkusz XLS i dzień po dniu rozpisz sobie saldo aż do pierwszego dnia miesiąca, kiedy to pobierają opłatę (na ok. 2 tygodnie). I wówczas okaże się, że jesteś poniżej salda :( przez te 2 tygodnie. I lipa… No ale jak chcesz, wpłata tego 2,49 nie była dla mnie problemem :)

   tno3city
  • Errata – lokata 8002,49 wystarczy. Nie wystarczyłaby na 8000zł, ale +2,49 jest OK :)

   tno3city
 • czy jako saldo liczy się wszystko co mam ulokowane w Toyota bank czy tylko to co na koncie osobistym? Mam założoną jedną lokatę i nie wiem czy ją brać pod uwagę przy liczeniu salda czy to się pomija?

  kabaste Odpowiedz
 • Czy trzeba na stronie – https://lokata2.zpremia.pl/promocja/ zaznaczyć wszystkie 3 zgody , czy wystarczy tylko ta pierwsza – „Akceptuję regulamin promocji i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez Organizatora promocji.” ?

  Bolo Odpowiedz
  • Standardowo wystarczy pierwsza :)

   Michał
  • Dzięki.

   Bolo
  • Ostatnio w Millennium też nie zaznaczyłem wszystkich zgód, np. nie zaznaczyłem zgody na przetwarzanie danych przez organizatora w celach marketingowych i nie dostałem zwrotu za 5% płatności Blikiem za pierwszy miesiąc. Potem musiałem dzwonić do banku i zgodzić się na to, by dostać zwroty w następnych miesiącach. Chodziło o to, że to jest promocja, a organizator promocji (czyli cele marketingowe) nie mógł przetwarzać moich danych.

   Dario
 • Ile macie punktów w klubie Korzyści i za co?

  Bartek Odpowiedz
 • Oferta bez rewelacji. Na 8000 oprocentowanych na 2% traci sie 40zl brutto wzgledem lokaty/ROR na 3%, tak wiec na czysto dostaje sie tylko jakies 30zl. Zaleta sa dodatkowe punkty. Ja juz zalozylem marna lokate na 2k/1m zeby zdobyc 400pkt a teraz z ta lokata uzyskam juz tyle, ze bedzie >1000 czyli gwarantowane 50zl. No i zwolnienie z oplat do marca daje mi jakies 10zl oszczednosci. W sumie czemu nie :) Tylko musze chyba zaczekac az ta lokata 1m mi sie skonczy.

  keton Odpowiedz
  • No wlasnie to saldo z 19.09 trzeba utrzymac przez 30 dni liczac od 19.09 czy od dnia zalozenia lokaty? Bo mam niestety lokate 2k/1m zalozona 17.09 i bede musial srodki z niej utrzymac zeby promocja nie przepadla.

   keton
  • Od dnia założenia lokaty.

   Bolo
  • Faktycznie, dzieki, wlasnie tez doczytalem. Czyli lokate zakladam dzisiaj, bedzie mniej przestoju :)

   keton
 • Optima by lepiej dała jakąś promkę.

  Imię Odpowiedz
  • Przeciez dala – na 2.3%, a mogliby dac 2% jak tutaj :)

   keton
  • Jakbyś nie zauważył tu masz de facto blisko 4%

   Imię
  • Mi wychodzi 3,625 % w skali roku.

   Bartek
  • Wyżej już są wyliczenia. Pamiętaj, że premię liczymy jako kwotę bez podatku, dlatego musimy założyć, że 65 zł zysku odpowiada 65 zł zysku netto na lokacie, czyli 80,24 zł brutto.

   Ponieważ lokata 2% po pół roku dla kwoty 8000 zł da jakieś 80 zł odsetek brutto (a premia to kolejne 80,24 zł brutto) to tak, jakbyśmy mieli lokatę 4,006% :)

   Michał
  • Imię : Zauwazylem i juz taka lokate rano zalozylem. Jednak wcale to nie jest taka swietna opcja bo sa takie ograniczenia na ktorych wiele straci, np. koniecznosc utrzymania salda przez 30 dni. Na szczescie u mnie to tylko kilka dni i mala kwota. Jednak i tak sie oplaca, bo sa dodatkowe punkty, dzieki ktorym juz mam 1k i gwarantowane 50zl, no i zwolnienie z oplat. Ciekawe co wymysla w marcu, zeby im masa ludzi nie uciekla z kasa.

   keton
  • Dodam jeszcze, ze Toyota zamiast dac normalnie promocje na 4% kombinuje jak moze liczac, ze ktos nie spelni ktoregos warunku (saldo na 30 dni, zgody, itp) i wtedy po pol roku delikwent budzi sie z reka w nocniku. A na tym forum zapewne zaroi sie od postow, ze bank oszukal bo nie wyplacil premii.

   keton
  • Ja najprawdopodobniej zwine żagle bo trzymanie przeszło 30k przez ponad połowe miesiąca na 1% mi się nie uśmiecha. Dodatkowo brak zwolnienia z opłat. Słabo w moim przypadku to wygląda.

   Clio
 • A dostaliście już zwrot 2,49 zł w tym miesiącu? Mój syn dostał 16 września, ja i mąż jeszcze nie dostaliśmy.

  Lidia Odpowiedz
 • Witajcie!

  Słuchajcie, taka sytuacja.

  Zarejestrowałem się na dedykowanej stronie promocji.

  Kolejnym krokiem było: „KLIKNIJ przycisk „Mam konto w Toyota Banku” i Wypełnij krótki formularz na stronach Toyota Banku”

  Wypełniłem formularz.. zalogowałem się do banku ale nie mam jeszcze tych nowych 8000zł.

  Teraz wchodzę na stronę promocji.. loguje się i nie mam już możliwości kliknięcia w przycisk „Mam konto w Toyota Banku”.

  Rozumiem że już jestem zarejestrowany w promocji i teraz mogę sb wejśc normalnie przez stronę banku?? żeby założyć lokatę jak będę miał 8k?

  Dajcie cynka.

  raul_r2 Odpowiedz
  • Mam taką samą sytuację.

   Lidia
  • Też mam taką sytuację, a kasy tam nie przelałem, bo zabrałem się za to dopiero wieczorem, a do Toyoty przelewy natychmiastowe nie dochodzą… I też mnie zaskoczyło to przekierowanie do bankowości, ale wg regulaminu na zwiększenie salda i założenie lokaty mamy czas do 6.11.2017.

   Don Quijote de la Mancha
  • Z tego co się orientowałem istotne jest wyrażenie zgód. Lokaty możecie już założyć w dowolnym momencie, bez żadnego przekierowania.

   Michał
  • Po rejestracji otrzymujesz emaila z danymi do logowania. Ale to pewnie nie ma znaczenia jesli juz byles na stronie Toyoty i wyraziles zgody. Wtedy normalnie zakladasz lokate przez bank. Przynajmniej ja tak zrobilem. A czy zadzialalo okaze sie za pol roku.

   keton
  • Logiczne, że kolejność : rejestrowanie się w promocji -> na stronie banku/wyrażenie zgód i dopiero przelew środków i zakładanie lokaty jest właściwa, a nie najpierw przelew środków a potem rejestrowanie się. W związku z tym po rejestracji czas na założenie samej lokaty jest zgodnie z regulaminem do końca promocji.

   Bolo
  • Pamiętam, że w poprzedniej promocji (http://livesmarter.pl/toyota-bank-podwojne-korzysci-100-zl-dla-nowych-50-zl-dla-obecnych-klientow/) było identycznie (po wypełnieniu wniosku przekierowanie do bankowości) i też się tym zmieszałam, ale lokatę bez problemu założyłam dopiero parę dni później. I z pewnością załapałam się na promocję, bo włączyli promocyjne oprocentowanie.

   Mari
  • Moim zdaniem przelew srodkow mozna wykonac w dowolnym momencie. W regulaminie jest tylko info o zwiekszeniu salda w stosunku do 19.09. A rejestracja jest tylko po to aby agencja wiedziala, kto wchodzi w promo i dostala wszystkie zgody zgodnie z przepisami.

   keton
  • Mi oni kiedyś zakwestionowali niezałożenie lokaty z przekierowania mimo zarejestrowania sie na stronie promocji i wyrażenie zgód tam. Więc nie ryzykowałbym 2 raz.

   Mateusz
  • Mateusz, założenie lokaty czy konta z przekierowania jest ważne przy promocji dla nowych klientów. Tam musi być zachowana kolejność, żeby otwarcie produktu zliczyło się organizatorowi. Tutaj akcja jest przeznaczona dla obecnych klientów i otrzymałem odpowiedź, że nie trzeba. Ale jak ktoś chce – w niczym to nie szkodzi. Tak jak pisałem – istotne jest wyrażenie zgody na przekazanie informacji objętych tajemnicą bankową.

   Michał
  • Ja po prostu miałem takie przykre doświadczenie przy 1 z ich promocji i wcale nie jako nowy klient więc wole ostrzec. Wiele promocji wcześniej było ok, później było ok, a w 1 zakwestionowali własnie to i premii nie było.

   Mateusz
  • @ Admin możesz uściślić o jaką zgodę chodzi (w którym momencie na jakim wniosku powinna być zaznaczona, może screen) Ja już sam nie wiem czy właściwe pozaznaczałem ….

   jojo
  • Albo jeszcze doprecyzuje bo premia mogłaby wynikać z winy pośrednika, a tutaj brak premii był wyłącznie winą banku otóż dokładnie mówiąc – bank z powodu nie założenia przez przekierowanie lokaty twierdził, że nie jest ta lokata objęta promocją i miała niższe o 0,25 oprocentowanie. Nie pomogły reklamacje o podwyższenie oprocentowania a dalszy ciąg był tylko konsekwencją – nie było premii, bo lokata nie była objęta promocją.

   Mateusz
  • Albo jeszcze doprecyzuje bo premia mogłaby wynikać z winy pośrednika, a tutaj brak premii był wyłącznie winą banku otóż dokładnie mówiąc – bank z powodu nie założenia przez przekierowanie lokaty twierdził, że nie jest ta lokata objęta promocją i miała niższe o 0,25 oprocentowanie. Nie pomogły reklamacje o podwyższenie oprocentowania a dalszy ciąg był tylko konsekwencją – nie było premii, bo lokata nie była objęta promocją.

   Mateusz
 • Czy to należy założyć lokatę przez klub korzyści??? Wsadzić do koszyka ten depozyt plus na 6 miesięcy i kliknąć złóż wniosek i przeniesie mnie do banku?? Chyba tak to trzeba założyć??

  raul_r2 Odpowiedz
  • Nie, to tylko taka symulacja… Zakładasz lokatę normalnie przez bankowość elektroniczną. Agora (obsługująca Klub korzyści) powinna Ci naliczyć punkty w nastepnym miesiącu. Oczywiście potrzebne są odpowiednie zgody aby bank na koniec miesiąca mógł przesłać informacje o założonych produktach do Agory. Przynajmniej ja tak to rozumuje :)

   Chris
  • A czy zauwazyliscie, ze w klubie korzysci potrafi dziwnie liczyc punkty za te nowa lokate? Na stronie glownej dodaje 300, ale jak juz sie wejdzie do skorzystania to podaje mi sume 1000, a poki co mam 300 i 400 bedzie dopiero jak mi nalicza za lokate 2k/1m

   keton
 • @MICHAŁ ADMIN: Czy lokatę Depozyt Plus na 6 miesięcy powinienem założyć poprzez wybranie produktu w Klubie Korzyści i złożenie wniosku? Czy wtedy naliczy się zarówno 65 PLN premii jak i punkty?

  Evela Odpowiedz
  • Nie ma znaczenia jak założysz lokatę. Możesz po prostu zalogować się do bankowości Toyota Banku.
   Ważne natomiast, aby po zarejestrowaniu do powyższej promocji wyklikać „Mam Konto” i wyrazić zgodę na przekazywanie informacji objętych tajemnicą bankową do organizatora (tak, aby mógł wypłacić premię/naliczyć punkty).

   Michał
  • Dzięki za pomoc.

   Evela
 • Coraz bardziej zawiłe te promocje. Ja mówię pas. Niech banki sie zastanowią nad lepszą promocją bez tylu haczyków.

  Sławek Odpowiedz
  • Jak chodzi o ten Klub Korzyści, to strasznie to przekombinowane, ja też odpuściłem.
   Ale te 65 zł za założenie lokaty z nowych środków to nic nowego, tego typu promocje banki miały odkąd pamiętam, choć przeważnie oferowali po prostu większe oprocentowanie, a nie premię — ale w sumie wychodzi na jedno. Miłym drobiazgiem jest dalsze zwolnienie z opłaty za konto.

   Don Quijote de la Mancha
  • Ja generalnie właśnie z tego powodu trochę żałuję, że „wszedłem” w ten bank… Jeśli faktycznie zgarnę wszystkie premie czyli 100zł za założenie konta + lokaty na 160dni + 50zł z KK + 65zł z tej lokaty to zmienię zdanie i powiem, że było warto. Natomiast ogarnianie tych promocji było dla mnie bardzo czasochłonne. No ale jak już się weszło w ten bank to z tej lokaty jednak dobrze jest skorzystać…

   Chris
  • A ja właśnie bardzo się cieszę, że w to wszedłem. Na początku bodajże 130 zł na start, później trzeba tylko było dokładać lokaty i zgarniało się kolejne premie. Nawet, jak kończyły się poprzednie i trzeba je było np. odnowić, żeby utrzymać wymagane saldo przez 30 dni, to zazwyczaj i tak wychodziło lepiej, niż średnia rynkowa.

   Michał
 • Tragedii nie ma, jednak trzeba się pilnować bo są haczyki, przez które można się przejechać. Sam mam obawy czy dostanę wszystkie premie i czy czegoś nie przeoczyłem. Po prostu promocje w tym banku wymagają czasu na analizę. A czasu tak łatwo nie wycenimy bo u każdego „stawka” jest indywidualna :) Jeśli premie wpłyną na konto to będę na plus :)

  Chris Odpowiedz
  • Dlatego to mi się nie podoba bo bank obraca naszą kasą a koszty ich pozyskania w porównaniu z zyskiem są niewielkie, mało tego tyle jest kruczków…trzeba tracić mnóstwo czasu i nerwów. Oferta powinna być klarowna i zrozumiałą dla przeciętnego Kowalskiego.

   Clio
 • też mnie słabi ta promocja ze względu na zawiłości ale jednak w nią wchodzę już zastanawiając się czy dostanę premię. Mnie jeszcze nurtuje coś innego. Saldo. Trzeba utrzymać 30 dni a póki co pobierają 2,49 więc się zmniejszy na jakiś czas. Nie będzie to znów jakiś haczyk do niewypłaty???? Coś sobie przypominam że w jednej z ostatnich promocji w tym banku były takie jaja że ludziom zmniejszała się kwota (po pobraniu na opłatę) a potem były błagania tu na forum o wpłatę szybkim przelewem bo coś tam, nie pamiętam dokładnie. Nie będzie powtórki z rozrywki?

  jojo Odpowiedz
  • Najbezpieczniej będzie nadpłacić tę kwotę na ror.

   Ja np. 18 września wypłaciłem tam kasę z zakończonej lokaty razem z odsetkami, ale z rozpędu razem z tym zwróconym i czekającym na następne pobranie 2,49 zł; zostało mi więc tylko okrągłe 5 k zł + 3 k zł na lokatach 12M i 160D wymaganych dla bezpłatności.

   Teraz wpłaciłem 8 k zł i założyłem z nich lokatę 6M, ale będę musiał przelać jeszcze kilka złotych, żeby było na pobranie tej opłaty i żeby saldo ciągle było większe, niż na dzień badania.

   Nie widzę tu żadnej filozofii, ogólnie to bardzo podobnie do Millennium, gdzie też liczy się łączne saldo ze wszystkich kont.

   Don Quijote de la Mancha
  • Różnica jest taka, że Millenium nie pobiera opłaty za konto, żeby później ją zwrócić. Dlatego trzeba pamiętać aby wpłacić kwotę X (slado) z 19.09 + 8k + kasa na opłatę za konto. Ja też wypłaciłem z tego banku kwotę 18.09 więc przyfarciłem :) PS. Te 2,49 za dany miesiąc to po jakim czasie zwracają?

   Chris
  • A ja przy poprzedniej promocji nic wiecej nie wrzucilem na konto tylko lokate zalozylem na 5010zl. Nie wiem czy to pomoglo czy i bez tego promo zadzialala, bo tam test byl prosty – jesli podniesli na 2 dzien oprocentowanie do 2.25% to znaczy ze dziala. No i tak wlasnie bylo. Caly czas tez oddaja kase za prowadzenie.

   keton
  • @Chris – zwrot 2,49 jest do dwóch tygodni, czyli do połowy miesiąca. Raz zwrócili mi pod koniec miesiąca, ale zwrócili ;)

   tno3city
  • Tak, różnie bywa, 14-24. dzień miesiąca.

   Michał
 • Mail z zaproszeniem do Klubu Korzyści ma od razu przyjść czy po jakimś czasie?

  hasz Odpowiedz
  • Zaproszenia do Klubu Korzyści przychodziły w czerwcu.
   W tej promocji po rejestracji przychodzi „Lokata z premią – aktywacja konta” (prawie od razu).

   Don Quijote de la Mancha
  • Jak ktoś nie był jeszcze zarejestrowany to w tej promocji też będzie taka opcja. Nawet regulamin tego wymaga, choć nie wiem jak będzie wyglądało zapraszanie (bo sam już mam konto w Klubie Korzyści).

   Michał
  • Do mnie mail z zaproszeniem przyszedł od razu. Ale ja już jestem zairejestrowany w Klubie więc nie rejestruje się się drugi raz. Po zalogowaniu do KK jest nowy produkt o którym tu mowa.

   Chris
 • Czy uczestniczę w promocji podwójne korzyści?
  Kliknąłem przycisk „Mam konto w Toyota Banku”, wypełniłem formularz, kliknąłem „Zaloguj się i opłać lokatę”, strona toyoty się otwarła, ale nie zalogowałem się. Później już nie miałem dostępnego przycisku „Zaloguj…”. Zalogowałem się wiec normalnie do toyoty i opłaciłem lokatę.

  keram7m Odpowiedz
  • Moim zdaniem zadzialalo. Wazne zeby sie zarejestrowac i wyrazic zgody.

   keton
  • Czy uczestniczę w promocji podwójne korzyści?
   Kliknąłem przycisk „Mam konto w Toyota Banku”, wypełniłem formularz, kliknąłem „Zaloguj się i opłać lokatę”, strona toyoty się otwarła, ale nie zalogowałem się. Później już nie miałem dostępnego przycisku „Zaloguj…”. Zalogowałem się wiec normalnie do toyoty i opłaciłem lokatę.
   do keram7m
   Ja tak miałam w poprzedniej promocji i nie chcieli mi wypłacić premii- stwierdzili -jesteśmy pewni, że strona pośrednia na którą kieruje link nie została otwarta, w logach nie odłożyła się żadna informacja o kliknięciu w link. To należało zrobić w czasie trwania Promocji, a lokaty można było założyć później. o dokładnej weryfikacji, Potem odpowiedz – uprzejmie informuję, że pod tym adresem mailowym w ogóle nie zarejestrowała się Pani w naszej Promocji i zgodnie z Regulaminem nie jest Pani jej Uczestnikiem. Dlatego nie możemy przyznać premii. Po wielu mailach w końcu dostałam premię, ale nie zwracali mi opłaty za konto i nie dostałam na grupona.

   ktoś
 • Coś czuję że za pól roku będziemy tu biadolić ze hej :)

  jojo Odpowiedz
 • Czy ktoś próbował zapisać do promocji drugą osobę na tym samym komputerze? Jeśli tak, to jak zrobić, żeby pojawił się stosowny formularz do wypełnienia a nie informacja „Witaj itd” do osoby, która się wcześniej rejestrowała?

  Lidia Odpowiedz
  • Inna przeglądarka albo tryb incognito. Ważne, aby cały proces przejść od początku.

   Michał
  • Najprosciej wcisnac przycisk „wyloguj” :) Ja tak zrobilem i wszystko poszlo bez problemu. Pozniej przyszly na oba konto emaile z haslem. Na wszelki wypadek od razu na oba konta u agenta sie zalogowalem. Wszystko dziala.

   keton
 • Chyba zrobiłem najgłupszą rzecz jaką można…
  20/09 wypłaciłem 200 zł (nie wiedząc jeszcze o promocji)
  22/09 – wpłaciłem i założyłem lokatę na 8250 zł.

  I się właśnie teraz zaczaiłem, że ta końcówka 250 zł miała zostać na ROR a nie na lokacie, aby „wyrównać” te wypłacone 200 zł z 20 września….. kurde

  PETRUS Odpowiedz
  • Nie zrobiłeś żadnego błędu, tu nie ma znaczenia, czy na konto czy lokatę przelałeś te dodatkowe środki.
   Z regulaminu wynika, że należy zwiększyć swoje saldo w banku (a więc wszystkie rach. razem wzięte) z dnia 19.09. o min 8000 zł – ten warunek jak najbardziej spełniłeś :)

   Abri
  • Moim zdaniem wszystko OK. Pisałem o tym wyżej, ale nie wszyscy zrozumieli. Saldo to jet wszystko co na rachunkach i lokatach, więc jaka różnica czy jakaś mała część jest na rachunku czy na lokacie? Chodzi tylko o zwiększenie salda o minimum 8000 co zrobiłeś i utrzymanie tego – „zwiększenia ponad 8000 zł” co spełnisz jeśli nie zerwiesz lokaty. Przecież dla tych co wpłacają dodatkowe 2,49 na ror to też saldo się zmniejsza po pobraniu opłaty, więc też nie byłby spełniony warunek „utrzymania zwiększonego salda”.

   Bolo
  • Dokładnie, jest OK. Saldo to ilość środków w całym banku, więc można mieć na lokacie tę nadwyżkę 200 zł. Ważne teraz, aby przez 30 dni od założenia lokaty było ciągle min. 8000 zł więcej, niż w dniu 19.09.

   Michał
  • @PETRUS jest ok: „przez co najmniej 30 dni, licząc od dnia założenia lokaty: Depozyt Plus na 6 miesięcy, utrzymać powiększone o kwotę min. 8 000 zł saldo wszystkich depozytów, które Obecny Klient posiadał w Banku w dniu 19.09.2017 roku”. Warunek minimum 8000 spełniłeś. Warunek utrzymania zwiększonego salda (czyli depozyt plus saldo z 19.09) też spełniłeś – wpłaciłeś o 8 250 zł więcej niż miałeś na 19.09 (o ile wypłata z 20.09 była jedyną i 19.09 nic nie wypłacałeś), z czego 8 000 przeznaczyłeś na Depozyt. Gdybyś wpłacił 8200 to też spełniłbyś warunek zwiększenia salda o min. 8000 (wtedy zwiększyłbyś równo o 8000). I spełniałbyś go aż do pobrania prowizji – wtedy to zwiększenie przez 2 tygodnie wyniosłoby 7997,51 zł (saldo z 19.09: 200 zł, wpłata 8200 zł to powiększenie salda o 8000; pobranie opłaty to pomniejszenie tego salda o 2,49 zł do 7997,51 zł), a warunkiem jest utrzymanie zwiększenia przez 30 dni. Wcześniej (przy innym komentarzu) błędnie wpisałem, że lokata 8002,49 nie wystarczy – errata: wystarczyłaby. Ale samo 8000 byłoby za mało.
   Reasumując: przy Twojej wpłacie 8250zł w stosunku do 200zł na koniec 19.09 śpisz spokojnie :)

   tno3city
  • Dzięki za wyprowadzenie mnie z błędu.
   Ja błędnie zinterpretowałem kwestie salda na koniec 19/09 tj. nie uwzględniałem „nadwyżki” ponad kwotę 8000 zł z lokaty Depozyt Plus, że może ono powiększyć saldo do wszystkich rachunków.
   Najważniejsze że wszystko wyjdzie :-) Dzięki raz jeszcze

   PETRUS
 • @Gruby Rychu
  Opłaca się.
  19 września saldo miałem 15004,98. 20 września skończyła się lokata na 5000 muszę więc zainwestować 5000+8002,49. Do końca listopada mam zwrot opłaty za konto. 2 października wpłacam do TB 13 002,49. Wpłata 2-go sprawia, że po zakończeniu zwrotów za konto w listopadzie nadal do końca marca będę otrzymywał zwroty za konto.
  Kalkulacja
  5000 na 1% 30 dni plus 8002,49 na 2% na 30dni plus 1/6 premii równa się zysk w wysokości 24,80 czyli oprocentowanie wynosi ok. 2,86%.
  8002,49 na 2% 152 dni plus 5/6 premii daje zysk 108,15 zł czyli 4,01%.
  Podsumowując z 13002,49 na 30 dni mam 24,80 zł i z 8002,49 na 152 dni mam 108,15 razem 132,95. Rewelacji nie ma ale gdzie na lokatach dostaniemy lepiej?

  Eugeniusz Odpowiedz
  • A te lokaty 1% to sa jednodniowki? Trzeba pewnie codziennie je odnawiac, czy mozna ustawic autoodnawianie?

   keton
 • Po założeniu tej lokaty dostaliście te 100pkt w klubie? czy dopiero po 30 dniach dają?

  keram7m Odpowiedz
  • Trzeba czekać, punkty do klubu wpadają dość późno. To nie bank ogarnia klub, ale podwykonawca – czyli Agora, która musi dostać odpowiednie informacje z banku.

   Michał
  • A tak z praktyki – zaproszenie do Klubu kiedy powinno dojść? Lokata już założona (przez lokata2.zpremia.pl), ale tam na stronie ciągle „odfajkowany” jest tylko pierwszy punkt „Zarejestruj się w promocji”. Na rejestrację jest jeszcze trochę czasu (do 31.10), no ale… tik-tak, tik-tak, tik-tak ;)

   tno3city
 • „Aby skorzystać z promocji „Podwójne korzyści dla uczestników Klubu Korzyści” należy być obecnym klientem Toyota Banku, który Konto Jedyne otworzył w jednej z promocji organizowanej przez firmę Agora.”
  jeśli otworzyłem konto w jednej z ww promocji, ale jej nie wykorzystałem, to spełniam wymóg i tym razem po spełnieniu warunków może wpaść mi 65zł. Dobrze myślę?

  wally Odpowiedz
 • W „klubie korzyści” właśnie wyrzuciło mi pop-upa, że 410 punktów za „lokate standardową” jest do 1. października. A że chciałem w przyszłym tygodniu do skompletowania 1000pkt założyć lokatę miesięczną… Dopero po dłuższej chwili zauważyłem, że wcześniej było 400, więc to 410 to tylko chwilowy chwyt poniżej pasa. Z takimi zagraniami ten bank daleko nie zajedzie…

  Iks Odpowiedz
 • A mi wywaliło coś takiego https://imgur.com/a/m6CAW
  Nie mam wogóle przycisku do kliknięcia „Mam konto w Toyota Banku”. Jak założę lokatę to stwierdzą, że nie wypełniłem formularza. Be sensu

  falusinski Odpowiedz
  • Też nie mam takiego przycisku bo… już go kliknąłem i wypełniłem formularz. Może dlatego go nie masz, bo już spełniłeś ten warunek? :)

   Michał
  • W takim razie skąd trójkąt z wykrzyknikiem przy trzecim kroku. Powinien być raczej zielony haczyk, że wykonano

   falusinski
 • Wciąż nie dostałem linka do rejestracji we klubie korzyści. Dzwoniłem do Toyota odsyłają do Agory na nr 22 55 55 542 ale na razie nikt nie odebrał. Przerobił już ktoś to? Łatwy sposób do nie wypłacenia premii….

  jojo Odpowiedz
 • Znalazłem formularz kontaktowy na stronie promocji Agory napisałem i już mam linka. Na razie nie rejestruje się bo nie jestem na swoim komputerze (wole dmuchać na zimne) zobaczymy jak to pójdzie. Biorąc pod uwagę ze już ów formularz jest kłopotliwy ( problemy z wysłaniem wiadomości) nie zapowiada się to różowo ale może przesadzam…..

  jojo Odpowiedz
 • A do kiedy trzeba się zarejestrować w klubie korzyści? Zaproszenie z czerwca wykasowałam, bo nie myślałam, że kiedyś będę chciała skorzystać. Lokatę założyłam ale bez premii 65 zł to jej nie chcę. Co teraz? Ktoś pisał wcześniej, że będą jeszcze raz wysyłać ale nie wysyłają.

  Lidia Odpowiedz
 • Chyba dałem się złapać, lokata założona, ale saldo nie będzie utrzymane przez 30 dni bo jutro, tj. 1.10.2017 r., zabiorą 2,49 zł prowizji i przez to saldo nie będzie utrzymane…
  Oczywiście Toyota Bank jako genialny bank nie obsługuje przelewów natychmiastowych.

  krzychu.pl Odpowiedz
 • Ale to w końcu pewne, że za te dwapiontka wykluczają z promocji? Bo chyba admin pisał, że kiedyś nie robili problemu.

  ykssss Odpowiedz
  • Szczerze mówiąc nie przypominam sobie, abym coś takiego pisał. Z drugiej strony nie przypominam sobie też aby ktoś zgłaszał niewypłacenie premii właśnie przez 2,49 zł. Szczerze – nie wiem jak to będzie. Mogę jedynie zgłosić banowi, aby przymknął na to oko, bo faktycznie może się znaleźć kilka takich osób, które nie doczytały komentarzy (zaraz jeszcze dodam info do wpisu).

   Michał
  • Pytanie czy w ogóle warto im o tym mówić, bo może nie „zauważą”, a tak damy im na tacy powód do nie wypłacenia…

   ykssss
  • Tak, też się nad tym zastanawiam. Może faktycznie lepiej zostawić w spokoju. Inna sprawa, że Toyota też mocno idzie klientom na rękę, więc nie zdziwię się, jeśli już przewidzieli taką opcję i nie będą karać za brak tych 2,49 zł. Byłby to przecież niepotrzebny strzał w stopę – niby by mieli rację, ale klient mógłby się mocno zdenerwować :)

   Michał
  • A nie lepiej po prostu zapytac indywidualnie czy spelnilo sie warunki promocji bez wchodzenia w szczegoly? Bo jesli odp. bedzie nie – to szybko uciekac z kasa z kiepsko % lokaty.

   keton
 • A pisałem o tym ze te 2,49 to może być problem, no i……

  jojo Odpowiedz
 • Nie polecam korzystania z jakichkolwiek promocji w Toyota Bank. Już wyjaśniam dlaczego.

  Własnie do mnie zadzwonili 33 dni po terminie wpływnięcia wniosku o zamknięcie rachunku (płatny 2,49 miesięcznie), że mam zamknąć lokatę założoną na rok na oprocentowanie 2,3% (lokata była od marca do teraz, czyli 7 miesięcy), bo – uwaga – nie mogę mieć lokaty bez rachunku.

  Oprocentowanie za marzec do października wynosi 0,1%. Czuję się okradziona. Kwota niewielka, ale zagranie cwaniackie i zniechęcające do korzystania z jakichkolwiek ofert tego banku.

  Mogłabym nie zamykać rachunku i płacić 2,49 zł za każdy miesiąc – wtedy oprocentowanie byłoby 2,3%, zamiast 0,1%. Do końca roku zapłaciłabym za rachunek ok. 12,5 zł, żeby mieć 2,3% na lokacie.

  Dodam, że w związku z tym, że zadzonili już po 30-dniowym terminie nie mam już dostępu do bankowości elektonicznej, żeby sobie tę lokatę zamknąć. Trzeba ufać na słowo pau z infolinii, że środki do mnie wrócą. Toyota się wzbogaciła na 5000 zł przechowywanych na 0,1% od marca do teraz. Tak cieniutko przędą???

  Czytajcie bardzo uważnie, co przemycają w regulaminach i tabelach opłat – jak widać kombinują coraz bardziej.

  Li Odpowiedz
  • Nie chcę ich bronić, ale niestety w niektórych bankach tak jest. Na dodatek jest to pewnie zapisane w regulaminie, który klient oświadczył, że przeczytał, a bank ma to na piśmie… :)

   Zgodzę się natomiast co do terminu – banki liczą 30 dni wypowiedzenia od momentu otrzymania pisma (a nawet otwarcia koperty, która może leżeć przez kilka dni), a nie od daty wysłania pisma. To, moim zdaniem, jest niedopuszczalne.

   Michał
  • Szczęśliwie i tak w tej promocji to ja wyszłam na swoje, a nie Toyota Bank.

   Uszczknął tylko część z premii 140 zł (razy 2 + chyba za polecenie), sprawiając, że zawsze będzie tylko wisienkodawcą (o ile to dla mnie będzie korzystne :)), a nie bankiem, któremu powierzę swoje pieniądze :) Krótko mówiąc, Toyota Bank podpadł jak kiedyś Alior, zmieniając rachunki techniczne do lokat w odpłatne.

   Nie odpuszczam takich zagrań. Cóż wygadałam się, bo jestem bardzo niezdowolona. Mam nadzieję, że wszystkie ich promocje będziemy megadokładnie prześwietlali. U mnie Toyota Bank jest na czarnej liście razem z Aliorem.

   Li
 • Hej,

  Może mi ktoś powiedzieć gdzie sprawdzić na stronie TB poniższe zgody?

  „Oprócz posiadania konta konieczne jest wyrażenia zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą poczty elektronicznej i wiadomości SMS oraz na przetwarzanie danych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu marketingu bezpośredniego.”

  warsaw4ever Odpowiedz
 • Witam. Dostał może już ktoś punkty w Klubie Korzyści za założenie w/w lokaty ???

  diego Odpowiedz
 • Jeszcze nie.

  Waldemar Odpowiedz
 • Chyba wpadłem w pułapkę Toyoty. Zarejestrowałem się w promocji, założyłem lokatę na 8000zł (28.09) . 1.10 Toyota pobrała z rachunku 2,49zł. Rozumiem, że to, że lokata została założona na równe 8tys. zł dyskwalifikuje mnie z promocji, jako, że różnica salda (sprawdzane codziennie?) po pobraniu opłaty spadło poniżej 8tys. zł?
  Czy mam rację? Jeżeli tak, jakie widzicie rozwiązania? Zerwanie obecnej lokaty i założenie nowej pozwoli na wzięcie udziału w promocji? Bo przelew na konto niczego już raczej nie zmieni. Będę wdzięczny adminowi za pomoc i wyjaśnienia. Eeeech… :(

  Bogy Odpowiedz
  • ? Eeeech, tyle tu o tym było, i w komentarzach, i w tekście Michała…

   Ale nadzieja jakaś jest: http://livesmarter.pl/65-zl-za-zalozenie-lokaty-dla-obecnych-klientow-toyota-bank/?replytocom=165728#comment-163919

   A przelew wyrównujący to saldo o 2,49 zł ja bym na Twoim jednak zrobił…

   Don Quijote de la Mancha
  • Rozmawiałem właśnie z konsultantem, który… po sprawdzeniu mojego przypadku powiedział, że ZDECYDOWANIE SPEŁNIAM warunki promocji i że wliczane jest jedynie saldo „depozytów” a nie ROR. Po zakończeniu lokaty otrzymam premię 65zł. Dopytałem jeszcze czy mogę w razie czego powołać się na rozmowę w razie „problemów” z premią, konsultant potwierdził i dodał, że „premię na pewno otrzymam”. Rozumiem, że gdyby trzymać się literalnie regulaminu (definicji salda depozytów) to mógłbym mieć uzasadnione wątpliwości, ale w tym przypadku – trzymam się wersji konsultanta.

   Bogy
 • KO Toyoty to jak jest oprocentowane? Kolejne progi skutkują wzrostem oprocentowania dla tylko nadwyżki nad próg, czy całej kwoty?
  Dla 30kzł:
  A) całość na 1,1%
  B) 20kzł na 0,4% + 10kzł 1,1%?

  keram7m Odpowiedz
  • Niestety wariant B, a muszę przetrzymać na b.niskim procencie do 23.X (21.IX opłaciłem lokatę). Warunki promocji na razie chyba spełniam, bo dziś otrzymałem 100pkt.
   Szkoda było zachodu wchodzić w tę promocję…

   keram7m
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy