Toyota Bank: 100 zł dla nowych i 50 zł dla obecnych klientów za założenie konta i lokaty 2,25%

Zakończona

Wystartowała kolejna promocja dla nowych i obecnych klientów Toyota Banku. W zamian za założenie lokaty 2,25% możemy uzyskać 50 zł lub 100 zł premii w gotówce. Zasady niemal identyczne, jak do tej pory.

100 zł za założenie Konta Jedynego
Aby skorzystać z promocji należy być nowym lub obecnym klientem Toyota Banku. W pierwszym wypadku chodzi o osoby, które nie posiadały Konta jedynego od dnia 1.01.2016. W drugim – o uczestników jednej z akcji Toyota Banku organizowanych przez Agorę.

100 zł dla nowych klientów

Jeśli spełniamy powyższe warunki jako nowy klient, to do zdobycia mamy 100 zł premii. Wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji, zarejestrujemy swój udział (wymagana jest tylko pierwsza zgoda) i wybierzemy opcję „Nie mam Konta Jedynego w Toyota Bank”.

Toyota Bank: 100 zł premii za założenie Konta Jedynego i lokaty 2.25% - zgody marketingowe

Zostaniemy wtedy przekierowani na wniosek o konto, gdzie (oprócz standardowych danych) będziemy musieli wyrazić zgody na przesyłanie informacji handlowych o ofercie banku oraz przetwarzanie danych w celu marketingu bezpośredniego banku. Dodatkowo wymagane jest wyrażenie zgody na przekazanie danych objętych tajemnicą bankową do organizatora w celu realizacji promocji. Na rejestrację i złożenie wniosku mamy czas do 10.07.

Co dalej? W ciągu kilku dni roboczych skontaktuje się z nami pracownik banku i umówi wizytę kuriera w celu podpisania umowy (nie ma innej opcji). Następnie do 3.08 będziemy musieli uruchomić co najmniej jedną lokatę Plan Depozytowy na 160 dni na kwotę min. 5000 zł z gwarantowanym oprocentowaniem 2,25%. Lokatę będziemy musieli utrzymać przez min. 90 dni (choć bardziej opłaca się wytrzymać do końca i zgarnąć zarobione odsetki).

Aktualizacja: oprocentowanie lokaty od 1.07 spadło do 2%, jednak następnego dnia po jej założeniu zostanie podniesione do 2,25%.

Oprócz powyższych czynności doszedł jeszcze jeden wymóg w porównaniu do poprzednich akcji – rejestracja w Klubie Korzyści (opisywanym kilka tygodni temu). Rejestracja możliwa jest po otrzymaniu zaproszenia, które otrzymamy mailowo po przystąpieniu do powyższej promocji.

50 zł dla obecnych klientów

A jakie warunki musi spełnić obecny klient aby odebrać premię w wysokości 50 zł? Bardzo podobne, przy czym po zarejestrowaniu na stronie promocji należy wybrać opcję „Mam Konto Jedyne w Toyota Bank”. Konieczne wtedy będzie wyrażenie zgody na przekazywanie danych objętych tajemnicą bankową w celu realizacji promocji. Oprócz tego musimy mieć wyrażone odpowiednie zgody marketingowe (można je ustawić przez infolinię).

Co dalej? Do 3.08.2017 musimy zwiększyć saldo posiadanych przez nas depozytów przez założenie co najmniej jednej lokaty Plan Depozytowy na 160 dni (i utrzymanie jej przez co najmniej 90 dni). Dniem porównania salda jest dzień 25.06.2017.

Co to oznacza? Jeśli w dniu 25.06 mieliśmy w Toyota Banku saldo na wszystkich rachunkach i lokatach w kwocie X (np. 10 000 zł) to zakładając lokatę musimy uzyskać saldo X + 5000 (czyli w naszym przykładzie 15 000 zł). Wymagane jest również utrzymanie tego stanu przez co najmniej 30 dni, licząc od dnia założenia lokaty. Przykładowo zakładając lokatę 1.07 musimy utrzymać saldo X + 5000 do końca miesiąca. Warto zwrócić na to uwagę szczególnie wtedy, kiedy kończą nam się jakieś stare lokaty w Toyota Banku – jeśli pieniądze wytransferujemy poza bank w ciągu 30 dni od założenia lokat promocyjnych, to warunek nie będzie spełniony!

Na koniec pozostaje jeszcze zarejestrować się w Klubie Korzyści (o ile nie zrobiliśmy tego wcześniej) i poczekać do listopada. Zarówno nowi, jak i obecni klienci zostaną poinformowani o zgarnięciu premii do 20.11.2017 za pomocą wiadomości e-mail. Premia w wysokości 50 zł (lub 100 zł dla nowego klienta) zostanie wypłacona do 6.12, o ile ciągle będziemy posiadaczem Konta Jedynego.

Uwaga: maksymalna ilość posiadanych Lokata Plan Depozytowy 160 dni to 10 sztuk. Jeśli mamy już 10 lokat, to kolejnej nie założymy.

Ile kosztuje Konto Jedyne?

Gdzie jest haczyk? Głównym problemem powyższej promocji jest fakt, że Konto Jedyne kosztuje 2,49 zł miesięcznie. Opłaty możemy się pozbyć wykonując transakcje kartą na kwotę min. 400 zł miesięcznie. Musimy więc decydować, czy bardziej opłacalne będzie wykonywanie płatności w sklepach czy wliczenie opłaty w koszty – co oznacza, że realnie zarobimy nieco mniej, niż 100 zł. Na szczęście sama karta debetowa jest już bezpłatna.

Promocja jest natomiast mocno polecana obecnym klientom banku – zwłaszcza tym, którzy uzyskali zwolnienie z opłat dzięki poprzedniej promocji. W takim wypadku do zgarnięcia mamy 50 zł premii + odsetki od lokaty 2,25%. Razem wyjdzie znacznie więcej, niż oferuje rynek :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Karta nie jest tak do końca bezpłatna ;) Trzeba uważać bo tylko 3 pierwsze wypłaty z bankomantu sa bezpłatne, następne to już koszt 4,50pln

  Chris Odpowiedz
 • Niedługo info o premii :) ??

  raul_r2 Odpowiedz
 • Jakby nie było mają jeszcze 5 dni ;)

  warmaschine Odpowiedz
 • dostal ktos juz jakies info? do jutra maja chyba czas

  www2 Odpowiedz
 • Nadal żadnego info. Wszystko powinno się wyjaśnić w tym najbliższym tygodniu?

  raul_r2 Odpowiedz
 • no i jest mail z prośbą o uzupełnienie danych:)

  simrisham Odpowiedz
 • Jest mail to co,czekamy Adminie na wysyłkę bonów sodexo? :D

  bolek Odpowiedz
 • Loguję się na stronie i niestety nie pokazuje się nic i nie ma gdzie uzupełnić danych,macie też tak?

  bolek Odpowiedz
 • Loguję się na stronie i niestety nie pokazuje się nic i nie ma gdzie uzupełnić danych,macie też tak?

  bolek Odpowiedz
  • Mam to samo..Próbowałem z firefoxem i chromem…ten sam efekt…

   warmaschine
  • trzeba kliknąć w ten napis „Proszę o uzupełnienie … ” i pojawi się formularz

   pozdrawiam

   kruczi
  • najpierwsz trzeba mieć ten formularz :) a jak ktoś nie ma tylko po zalogowaniu odrazu: Konkurs zakończony

   Promocja została zakończona. Rejestracja w Aplikacji nie jest możliwa.

   Piszcie na kontakt,może odpiszą co to za problem.

   bolek
  • Panowie, czy u was też pobiera regularnie co miesiąc po 0,01zł za polecenie przelewu(którego de facto nigdy nie miałem)..Niby nie dużo, ale nie lubię jeśli ktoś nawet 1gr pobiera sobie bez powodu…

   warmaschine
 • Kliknij na linijkę „uzupełnienie danych”

  Andy18 Odpowiedz
 • U mnie i żony dane do przelewu uzupełnione bez problemu.

  Krak Odpowiedz
 • Nie dostałem maila żadnego.

  Imię Odpowiedz
 • Numer konta do przelewu i dane adresowe podane bez problemu. I u mnie i u żony.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Znów czas na reklamację. Nie lubi mnie ta toyota

  Imię Odpowiedz
 • Jest 50 zł premii od Agory na koncie :)

  broker Odpowiedz
 • Minął 18-ty, do kiedy miał być przelew i echo. Oczywiście wcześniej dostałem maila , ze spełniłem warunki i wysłałem zwrotnie dane do przelewu. Czy też tak macie?

  Bolo Odpowiedz
 • Mam 50 zł :)

  Mariusz Odpowiedz
 • Dopiero dzisiaj sprawdziłem. 15 grudnia wpłynęło 2x 50/ żona i ja/.

  Waldemar Odpowiedz
 • Cześć,
  Mam pytanie, niestety się zagapiłem i nie dopilnowałem okresu przyznawania promocji.
  Z tego co widzę na maila nie dostałem żadnych informacji od Toyoty o przyznaniu premii (warunki wszystkie spełniłem)
  Czy jest sens pisać reklamacje po takim czasie ?
  Z góry dzięki za odpowiedź.

  luki_bak Odpowiedz
 • Pisz…głowy Ci przecież za to nie urwą :)

  abc Odpowiedz
  • widzę, że jesteś początkujący, więc podpowiem żebyś nie pisał w stylu, że bardzo przepraszasz, bo zapomniałeś, tylko, że spełniłeś wszystkie warunki i czekasz na info i że nie rozumiesz z czego wynika tak długi czas oczekiwania + powołaj się na regulamin itp.

   abc
 • Ani widu ani słychu o kolejnej promce. Chyba trzeba będzie odstrzelić konto.

  Mistrz Hugo Odpowiedz
 • Właśnie ja też wyczekuje…

  Mahyn Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy