Rekordowe 650 zł za założenie Konta Santander!

Zakończona

Santander Bank Polska odpalił nową edycję promocji swojego flagowego Konta Santander. Tym razem do zgarnięcia mamy już nie 600, a rekordowe 650 zł na start! A do tego 1% moneybacku od wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon czy internet oraz 5% na lokatach.

650 zł premii od Santander Bank Polska

Zyskaj 500 zł z kontem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnim obywatelem naszego kraju, który nie ma otwartego konta osobistego Santander Bank Polska od 1.01.2021. Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska (np. karta kredytowa, konto walutowe) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek internetowy o Konto Santander wraz z kartą Visa za pomocą dedykowanej strony promocji (lub w wersji dla młodych).

Umowę zawieramy za pomocą wizyty e-kuriera (w większych miastach). Podpisujemy ją wtedy na tablecie u osoby, która do nas przyjeżdża. W mniejszych miastach umowa jest wysyłana tradycyjnie kurierem.

Wracając do promocji – zgodnie z regulaminem powinniśmy również:

 • podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
 • zgodzić się na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • zgodzić się na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
 • zgodzić się na kontakt telefoniczny w celu marketingowym
 • zgodzić się na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), czyli m.in. dostarczanie korespondencji i wyciągów w formie elektronicznej

Pierwsze trzy zgody wyrażamy w trakcie wnioskowania, natomiast na EKK zgadzamy się przy pierwszym logowaniu do banku.

Na złożenie wniosku o konto mamy czas do 30.11.2023, przy czym umowę musimy zawrzeć do 10.12.2023.

Co dalej? Teraz wystarczy, że w każdym z miesięcy: grudzień, styczeń, luty marzec zalogujemy się do aplikacji Santander mobile oraz wykonamy płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł. Dodatkowo w lutym i marcu powinniśmy zapewnić wpływy na łącznie min. 1000 zł, o ile mamy 26 lat lub więcej.

I to… tyle! 150 zł zagwarantujemy sobie za spełnienie warunków w grudniu i styczniu, a kolejne 150 zł za spełnienie ich w lutym i marcu.

A jak zgarnąć dodatkowe 200 zł? Wystarczy, że spełniliśmy wszystkie powyższe warunki a oprócz tego w każdym z miesięcy (grudzień – marzec) zapłacimy w sklepach czy internecie min. 10 razy za zakupy kartą debetową lub BLIKiem.

Nagrody zostaną wypłacone do końca kolejnego miesiącu następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Dodatkowe 100 zł w programie poleceń

A jak zwiększyć swoją premię o kolejne 100 zł? Wystarczy, że w ciągu 30 dni po założeniu konta przystąpimy do programu poleceń jako nowy klient (np. za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej banku). Tam konieczne będzie podanie kodu polecającego osoby, która poleciła bank – będę niesamowicie wdzięczny za wpisanie mojego kodu: GGKYKH.

Szczegóły programu poleceń w osobnym prześwietleniu.

50 zł za kantor walutowy

Ostatnia premia to dodatkowe 50 zł za założenie kantoru walutowego w ramach bankowości Santander. Wystarczy, że jesteśmy nowym klientem (warunki jak w głównej promocji) i do 31.12 otworzymy Konto24 walutowe, a następnie wykonamy transakcję w Kantorze Santander na minimum 50 jednostek (EUR, USD, GBP lub CHF).

I to tyle! 50 zł zostanie nam przekazane do końca stycznia. Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 1000 nagród – w przypadku jej wyczerpania zaktualizuję wpis.

Moneyback od płatności rachunków

Dodatkowo Konto Santander posiada niejako wbudowaną usługę moneybacku w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Santander, a bank odda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś.

5% na lokatach

Oprócz premii i moneybacku Santander oferuje Lokatę Mobilną dającą 5%. Jej kwota maksymalna to 20 000 zł, a czas trwania – 4 miesiące. Jak nazwa wskazuje – lokatę otwieramy przez aplikację mobilną.

Dostępna jest również Lokata dla Ciebie z identycznym oprocentowaniem. Jej czas trwania to 3 miesiące, a kwota maksymalna – 50 000 zł.

Konto Santander – opłaty

Ile kosztuje Konto Santander? Zarówno karta jak i konto mogą być płatne (6+9 zł), jednak wykonanie płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł zwalnia z opłat. Osoby młode (do 26. roku życia) konto mają bezpłatnie, a za kartę nie płacą pod warunkiem wykonania jednej płatności.

Co z wypłatami z bankomatów? Te są darmowe bez żadnych ograniczeń.

Na koniec dodam, że Konto Santander jest jedynym rachunkiem na rynku, który pozwala na nielimitowane przelewy natychmiastowe.

Nie przegap!

Komentarze

 • Na stronie promocji daty są inne niż w artykule:
  Do 31 października 2023 r. złóż wniosek o otwarcie konta z kartą debetową Mastercard oraz usługami Santander online i zaakceptuj wymagane zgody

  dawid-b Odpowiedz
  • Bo nie podmienili – pewnie jutro rano to zrobią. Ja natomiast już miałem wcześniej regulaminy, więc jest i wpis – wszystkie wnioski z dziś oczywiście biorą udział w promocji.

   Michał
 • Mam pytanie dotyczące oferty utrzymaniowej.
  Mam konto Select i chcę złożyć wypowiedzenie.
  Czy może ktoś wie co konkretnie aktualnie proponują, aby wycofać wypowiedzenie?

  Bogusia Odpowiedz
 • Gdzie można znaleźć regulamin dotyczący dodatkowych 50 zł za kantor?

  MmMmMm Odpowiedz
 • Proszę o pomoc.
  Mam pytanie dotyczące oferty utrzymaniowej.
  Mam konto Select i chcę złożyć wypowiedzenie.
  Czy może ktoś wie co konkretnie aktualnie proponują, aby wycofać wypowiedzenie?

  Bogusia Odpowiedz
 • Na infolinii mi powiedzą kiedy zamknąłem konto ?

  sowam0110 Odpowiedz
 • Czy ktos dostal kase 30.11 za WYNAGRODZENIE? Byly takie promki na zaproszenie, ale niestety kasa nie wplynela tego dnia na konto.

  keton Odpowiedz
 • Chcę zamknąć konto, niestety bank zmusza do wykonania telefonu lub połączenia wideo. Nie chcę wysyłać wypowiedzenia pocztą, komuś się udało online na czacie wypowiedzieć?

  Zoria Odpowiedz
 • tylko telefon/wideo/oddział

  margob Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy