650 zł premii za założenie eKonta w mBanku + 7% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

Zakończona

Ruszyła promocja „dopalająca” standardową ofertę mBanku. Do zgarnięcia jest aż 650 zł na start, do których możemy dołożyć jeszcze 7% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”. Ale uwaga: warto się śpieszyć: w promocji obowiązuje pula 3000 nagród.

650 zł za eKonto

450 zł w standardzie

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego mBanku/dawnego Multibanku od 1.01.2020. Posiadanie innych produktów (np. rachunków firmowych czy kart kredytowych) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zapiszemy się do promocji na dedykowanej strony promocji, a dopiero w kolejnym kroku (znów ze strony promocji) złożymy wniosek o promocyjne eKonto osobiste wraz z kartą debetową. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaakceptować oświadczenia z części „Moje Oświadczenia” oraz wyrazić zgodę na przystąpienie do programu mOkazje.

Jeśli w trakcie wnioskowania możliwe jest podanie kodu polecającego, to będę niesamowicie wdzięczny za wpisanie „livesmarter100”.

150 zł za podpisanie umowy przez selfie lub e-dowód

Pierwszy typ premii to 150 zł za otwarcie eKonta osobistego za pomocą selfie (w aplikacji mobilnej) lub przez e-dowód osobisty, za pomocą aplikacji eDO.

Aby jednak je zdobyć konieczne jest również w miesiącu otwarcia rachunku lub w kolejnym wykonanie min. 8 płatność kartą i/lub BLIKiem (w sklepach i punktach stacjonarnych lub internecie) oraz zapewnić wpływ w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta. Pod pojęciem wpływu rozumiemy tu jednorazowe przelanie min. 1000 zł (nie mogą to być środki z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy (współ)posiadaczem) lub ew. wpłaty we wpłatomacie lub w oddziale banku.

Premię 150 zł otrzymamy do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

100 zł za szybki wpływ i 8 transakcji

Co ciekawe warunki zgarnięcia kolejnych 100 zł są praktycznie identyczne, jak warunki otwarcia konta na selfie lub e-dowód.
Tu również powinniśmy zapewnić „szybki wpływ”, czyli przelać do banku jednorazowo min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta na identycznych warunkach.

Oprócz tego powinniśmy również wykonać min. 8 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Mamy na czas do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (czyli np. otwierając konto w listopadzie mamy czas do końca grudnia). Premię w wysokości 100 zł otrzymamy do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Oczywiście powyższe warunki możemy spełnić tylko raz, aby zgarnąć łącznie 150 + 100 zł.

2 x 50 zł za powtórkę

A jak zdobyć kolejne 2 x 50 zł? Wystarczy… powtórzyć operacje, które wykonywaliśmy – tym razem w drugim oraz trzecim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta.

Premia za transakcje zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

200 zł do Biedronki + Allegro Smart na miesiąc

Tak naprawdę wszystkie opisane powyżej wymagania dotyczą standardowej promocji mBanku z premią 450 zł. Jeśli jednak założyliśmy rachunek ze strony promocji i przystąpiliśmy do mOkazji, to… w zasadzie automatycznie spełniliśmy warunki zyskania dodatkowych 200 zł do Biedronki + Allegro Smart. Pokrywają się bowiem one ze standardową promocją, bo bank wymaga tu zapewnienia jednorazowego wpływu min. 1000 zł w miesiącu otwarcia konta i/lub w kolejnym oraz wykonania min. 8 transakcji kartą i/lub BLIK w miesiącu otwarcia konta i/lub kolejnym. A przecież i tak to zrobiliśmy :)

Oczywiście powyższe oznacza również, że nie musimy wcale ubiegać się o pełną premię od mBanku, np. jeśli nie mamy e-dowodu. Wtedy możemy po prostu zgarnąć 200 + 200 zł na całkiem łatwych warunkach.

Kod do wykorzystania w Biedronce pojawi się w serwisie transakcyjnym, w zakładce mOkazje. Bank udostępni ją do drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

100 zł za eKonto Junior

Na koniec dodam, że oprócz premii na start dla dorosłego, mBank oferuje 100 zł za dodatkowe podpisanie umowy o eKonto Junior. Wystarczy, że po uruchomieniu swojego konta w promocji dodatkowo otworzymy eKonto Junior do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. I to tyle – kolejne 100 zł nasze ;)

7% na koncie Twoje Cele

Biorąc udział w powyższej promocji możemy również zyskać 5,5% lub 7% na koncie oszczędnościowym Moje Cele – ta druga opcja obowiązuje osoby zakładające konto przez selfie lub e-dowód. Kwota maksymalna, którą dotyczy podwyższone oprocentowanie, to 50 000 zł. Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe.

Aby jednak zyskać podwyższone oprocentowanie konieczne jest spełnianie co miesiąc jednego, prostego warunku: zwiększanie salda o co najmniej 100 zł miesięcznie. Oznacza to mniej więcej tyle, że musimy co miesiąc dokładać do konta co najmniej stówkę – bo to właśnie regularne oszczędzanie promuje mBank.

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto osobiste. Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie płatności na min. 350 zł zwalnia z opłaty.

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Linki przekierowuja do webowego mbanku. Teraz szumne 650 musi byc tez konto dziecka, no sorry nie kazdy ma :-) No i co wypelniamy czesc na WWW a czesc przechodzimy w apce by miec premie za apke? Tego nie wiem, jakis bank tak mial ze poczatek na WWW , reszta na mobile. A tu? Tak by zgarnac max dla bezdzietnych. Kazdy ma formularz z polem do polecania?

  Krzychoooo Odpowiedz
 • Jak dla mnie trochę mylące jest to jak ten artykuł jest rozpisany. Wygląda to tak jakby było standardowo 450zł + 200zł do biedy + jeszcze dodatkowo 100zł za konto junior. Lepiej by było napisać że każdy może zdobyć 350zł + 200zł bon a jak ktoś ma dziecko i założy mu konto to jeszcze dodatkowo 100zł

  ningensanka Odpowiedz
  • Niestety tak nazywa to sam bank – gdybym zrobił tytuł z inną kwotą, to np. część osób nie trafiłaby tutaj wpisując nazwę promocji np. w google :(

   Michał
 • Czy w promocji konieczne jest wzięcie karty do konta, czy wystarczy wykonać transakcje blikiem i też będzie ok?

  J_acek Odpowiedz
 • jak się dowiedzieć kiedy się zamknęło poprzednie konto (czy to przed 01.2020) ?

  JoX Odpowiedz
  • ponoc mbank wysyla maila jak sie zamyka, poszukaj w historii, jak nie to infolinia to dziala w kazdym chyba banku

   Krzychoooo
  • ktos potwierdza, bo jednak na infolinii mowia by isc do placowki!

   Krzychoooo
  • Ja miałem pytanie do nich o tą promocję, i mi przypomnieli na chat, kiedy zamykałem konto.

   luka89waw
 • Za każdego Juniora 100 zł czy tylko za 1 dziecko?

  t.opiekulski Odpowiedz
 • A to Allegro Smart jest na jak długo?

  Henryk Odpowiedz
 • 4 lata karencja? Toż to ponury żart.

  Dario Odpowiedz
  • Żartem jest raczej to, że istnieje jakakolwiek karencja i bank wypłaca kilkakrotnie premie tym samym „nowym” klientom. Nie narzekajmy więc, tylko korzystajmy póki można:)

   Skylla
 • Ktoś wie dlaczego coś takiego: „niestety nie mamy możliwości obsługi wniosku poza placówką.
  Zapraszamy do najbliższego oddziału mBanku.”

  t.opiekulski Odpowiedz
 • Czy jest miejsce na wpisanie kodu osoby polecajacej?

  Bańka Odpowiedz
 • Czy jest gdzieś widoczne oprocentowanie „moje cele”, bo nie mogę znaleźć?

  TomekW Odpowiedz
  • Jest tylko tutaj, na starcie:
   https://www.mbank.pl/indywidualny/inwestycje-i-oszczednosci/oszczedzanie/
   ale jak już założyłeś i szukasz po wejściu w założony Cel, to nie znajdziesz, stwierdzisz to dopiero po naliczeniu % na koniec stycznia. Ja pytałem na czacie, że nigdzie tego nie widzę i mlinka potwierdziła, że mam założone na 7% (nie zakładałem w tej promocji tylko wcześniej jako Cel 7% ale to dla uwidocznienia % to bez znaczenia)

   yosa
  • Przy okazji pytanie, Cel (założony jako zwykły 7% a nie z tej promocji tutaj) kończy mi się 31.01.24 a Cel można założyć do promocji można przystąpić do 07.02.24.
   Czy mogę po zamknięciu tego Celu np. 01.02.24 założyć np. 3 czy 4.02.24 następny ?
   Czytam regulamin
   https://www.mbank.pl/pdf/regulamin-osobyfiz/oszczednosci/515.pdf
   ale nie widzę aby taki wariant był jasno zabroniony.
   Może ktoś z was, przećwiczył już kiedyś taki wariant ?

   yosa
  • Jeśli od razu nie spróbowałeś założyć kilku promocyjnych Celów jednocześnie, to już więcej w tej edycji nie założysz, bo wyskoczy tylko komunikat. A i nawet takie próby z wieloma oknami w kilku przeglądarkach niestety jrzadko są skuteczne. Chyba, że mowa o różnych edycjach promocji, to wtedy można korzystać z obu jeśli do obu są spełnione warunki salda.

   Paweł
  • @yosa Zgodnie z regulaminem: „Jako Uczestnik promocji możesz założyć tylko jeden rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie Moje cele na warunkach promocyjnych”.
   Możesz założyć ich osiem, ale siedem będzie oprocentowanych na warunkach standardowych czyli 1,5%

   gajowy
 • Rozumiem że to promocyjne oprocentowanie 7% jest od momentu założenia celu a nie od np. momentu założenia ekonta?

  rogerten Odpowiedz
 • Czy są jakieś wykluczenia mcc jesli chodzi o 8 płatności karta/blikiem?

  Oraz czy są wykluczenia mcc do spełnienja warunku bezpłatności karty – wydanie 350zł? R?

  TomekW Odpowiedz
 • Dobry wieczór, czy pula promocji jest jeszcze niewyczerpana? Po przejściu przez link trafia się teraz do 3deals ale nie bezpośrednio do wniosku o konto w mbanku – tak to ma wyglądać, że samemu trzeba odszukać to konto wśród innych ofert i wciąż te dodatkowe 200 PLN wpadnie?

  Marrrek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy