6800 punktów powitalnych Mastercard Bezcenne Chwile + 50 zł na start od Getin Banku

Trwa do 31.03.2021

Ruszyła promocja dla nowych i obecnych klientów Getin Banku, w ramach której za rejestrację karty debetowej Mastercard w programie Mastercard Bezcenne Chwile zyskamy 6800 punktów o wartości ok. 100 zł. A do tego 50 zł w programie poleceń i 2% na koncie oszczędnościowym :)

Punkty Bezcenne Chwile od Getin Banku

Punkty powitalne od Getin Banku

Aby skorzystać z promocji należy być (lub stać się) posiadaczem karty debetowej Mastercard Getin Banku. Oprócz tego wymagane jest zarejestrowanie plastiku w programie Mastercard Bezcenne Chwile za pomocą strony programu.

Wymagane jest również wyrażenie zgody na co najmniej jeden kanał komunikacji, tj. numer telefonu komórkowego lub adresu e-mail o następującej treści:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie danych kontaktowych i dotyczących udziału w Programie przez Mastercard, w tym do analizy moich preferencji, struktury wydatków/schematów zakupów, zainteresowań i zachowań, do przesyłania mi spersonalizowanych wiadomości marketingowych z najbardziej odpowiednimi ofertami i treścią pochodzącymi od Mastercard, wydawców kart, agentów rozliczeniowych, sprzedawców detalicznych i partnerów związanych z Programem Priceless Specials. Chcę otrzymywać wiadomości marketingowe za pośrednictwem następujących kanałów: [okno wyboru] E-mail na adres e-mail podany podczas rejestracji lub [okno wyboru] SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji

Kolejnym krokiem będzie wykonanie min. 3 płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł w ciągu 30 dni od otwarcia przystąpienia programu Bezcenne Chwile. Bank zaznacza, że wykluczone są transakcje z kodami MCC: 4829, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540.

I to tyle! Jeśli tylko załapiemy się do puli 4200 nagród, to swoje punkty powitalne otrzymamy w ciągu 15 dni roboczych od dnia spełnienia warunków. Punkty będą ważne przez 2 miesiące.

Z promocji możemy skorzystać tylko raz.

50 zł w programie poleceń + 2% na koncie oszczędnościowym

Jeśli nie mamy jeszcze konta w Getin Banku to warto go założyć w ramach programu poleceń. Zgarniemy w ten sposób dodatkowe 50 zł. Tę promocję prześwietliłem dokładnie w tym wpisie.

Oprócz tego warto również zainteresować się możliwością korzystania z oprocentowania 2% przez rok od otwarcia rachunku. Niby tylko dla kwoty do 10 000 zł, ale zawsze to znacznie wyżej, niż rynkowa średnia :)

Ważne dokumenty

Nie przegap!

Komentarze

 • Od kilku dni w Santanderze niby są vouchery do Circle+ ale przy próbie wymiany punktów za każdym razem pisze, że już niedostępne.

  Łuki Odpowiedz
 • Czy osoby, które już mają konto w Alior Banku/ KJO/ mogą założyć konto internetowe? Próbowałam, ale nie udało mi się. Też tak macie?

  Beata2 Odpowiedz
  • W aplikacji mobilnej działało w grudniu :)

   Dzikus
  • Wg mnie to limit max. 2 kont w ciągu 2 lat w Aliorze – być może miałaś wcześniej tam konto i zamknęłaś, ale jeszcze nie minęły 2 lata. Albo teraz po niedawnym połączeniu systemów zapełnili limity kontami z TM.

   pws
 • Potrzebuję 100 zł do allegro w jednym voucherze oraz vouchery do empik – mam na wymianę decathlon, circle, kruk. Jeśli ktoś ma – proszę o kontakt karampuk33@gmail.com

  karampuk Odpowiedz
 • @Dzikus
  Dzięki. Niestety, ale przez apkę też nie udało mi się założyć KI. Szkoda, że już uszczelnili

  Beata2 Odpowiedz
 • Wymienię EuroRTV, Circle na Allegro. Proszę o kontakt zainteresowanych.
  eugeniusz077@wp.pl

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy