6800 punktów Mastercard za rejestrację karty w programie

Zakończona

Ruszyła promocja kierowana do posiadaczy kart Mastercard. W zamian za rejestrację w programie Bezcenne Chwile zyskamy 6800 punktów o wartości około 100 zł.

Punkty Priceless Specials Mastercard od Citibanku

Paliwo na zimę

Aby skorzystać z promocji należy być (lub stać się) posiadaczem dowolnej karty Mastercard, który nie był uczestnikiem programu Priceless Specials przed dniem startu oferty.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy kartę w programie w trakcie trwania oferty, a następnie dokonamy zakupów na kwotę min. 25 zł w ciągu 30 dni.

Zakupy mogą być dokonane w dowolnym miejscu – byle były realnymi płatnościami za towary czy usługi (wykluczone są transakcje z kodami MCC 4829, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540).

I to tyle! Jeśli załapiemy się do puli (8740 nagród), to 6800 punktów Bezcenne Chwile zostanie dopisane do naszego konta w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia warunków. Punkty będą ważne 6 miesięcy.

O ewentualnym zakończeniu promocji (i wyczerpaniu puli) organizator powiadomi nas na swojej stronie internetowej.

Ważne dokumenty

Nie przegap!

Komentarze

 • Cześć znowu wymienię 4 x cinema na allegro/circle (50). brzydok(at)gmail(dot)com
  P.S. Waldemar, nie jestem zainteresowany innymi bonami, nie mam biletów do multikina.

  Brzydok Odpowiedz
 • Cześć Brzydok!
  Napisałem Ci e-meila.

  Waldemar Odpowiedz
 • W pko dają te 24000 za kartę i mam pytanie. Mam w propozycji dostanie karty do 5600 zł. Tam widze że trzeba też dane pracodawcy wypełnić a na górze przed wniosekiem jest info że limit wymaga dodatkowej weryfikacji? Będę chcieli dokumenty czy dzwonią w celu potwierdzenia ?

  bolek Odpowiedz
 • Na koncie Santander przy karcie jest możliwość zapisanie jej do Programu Priceless Specials. To wychodzi na to samo jak samodzielne zapisanie tej karty przez stronę BCH? Czy przez Santander są jakieś inne warunki? Regulamin się nie ściąga. W sumie mam kartę z SAN zapisaną w BCH, ale w banku jest nadal opcja zapisania jej do Priceless Specials hmm.

  uki Odpowiedz
 • Z innej promocji mam jeden bilet do Cinema, zamienię go na jeden bon do allegro najlepiej 20 zl. Reasumując mam jeden bilet i chcę go zamienić roch9 małpa int.pl

  Stanisław Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy