6800 punktów powitalnych Mastercard Bezcenne Chwile za rejestrację karty kredytowej Getin Banku

Trwa do 30.06.2020

Ruszyła promocja, w której za rejestrację karty kredytowej Getin Banku w programie Mastercard Bezcenne Chwile zyskamy 6800 punktów. Będziemy je mogli wymienić na bony o wartości 100 zł lub np. 8 biletów do kina.

100 zł za wyrobienie karty kredytowej Getin Bank

Punkty powitalne od Getin Banku

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem karty kredytowej Mastercard Getin Banku (o numerach początkowych 545508, 513026, 516832). Oprócz tego wymagane jest zarejestrowanie plastiku w programie Mastercard Bezcenne Chwile (znanym jeszcze niedawno pod nazwą Priceless Specials). Dokonamy tego za pośrednictwem Getin Banku (np. w bankowości internetowej).

Wymagane jest również wyrażenie zgody na co najmniej jeden kanał komunikacji, tj. numer telefonu komórkowego lub adresu e-mail o następującej treści:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie danych kontaktowych i dotyczących udziału w Programie przez Mastercard, w tym do analizy moich preferencji, struktury wydatków/schematów zakupów, zainteresowań i zachowań, do przesyłania mi spersonalizowanych wiadomości marketingowych z najbardziej odpowiednimi ofertami i treścią pochodzącymi od Mastercard, wydawców kart, agentów rozliczeniowych, sprzedawców detalicznych i partnerów związanych z Programem Priceless Specials. Chcę otrzymywać wiadomości marketingowe za pośrednictwem następujących kanałów: [okno wyboru] E-mail na adres e-mail podany podczas rejestracji lub [okno wyboru] SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji

Kolejnym krokiem będzie wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych w ciągu 60 dni od otwarcia rachunku programu Bezcenne Chwile.

I to tyle! Jeśli tylko załapiemy się do puli 3000 nagród, to swoje punkty powitalne otrzymamy w ciągu 14 dni roboczych od dnia spełnienia warunków. Punkty będą ważne przez 3 miesiące.

Z promocji możemy skorzystać tylko raz (rejestracja więcej, niż jednej karty kredytowej, nic nam nie da).

Ważne dokumenty

Nie przegap!

Komentarze

 • @ cykor: W Pocztowym. Ostatni raz były na początku stycznia i od tego czasu lipa. Nawet biletów do CC nie ma. Oczywiście nagród do wyboru jest wiele, ale w większości to albo jakiś badziew, albo coś co mnie kompletnie nie interesuje. Ciekawe ile jeszcze trzeba będzie czekać…

  Lord Klops Odpowiedz
 • Mam bon 100 zł do PYSZNE.PL wielokrotnego użytku (tylko w restauracjach oferujących płatność online), ale ważny tylko do jutra włącznie (31.03.2020).
  Chętnie wymienię np. na bon do Decathlona lub $. kontakt: [nick]@jadamspam.pl

  hazzan Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy