7,5% na Koncie Mega Oszczędnościowym do 200 tys. zł + 400 zł na start w Alior Banku

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja konta oszczędnościowego Alior Banku. Tym razem bank postanowił zmienić warunki uzyskania podwyższonego oprocentowania i aby uzyskać 7,5% w skali roku do 200 000 zł będziemy się musieli nieco bardziej natrudzić. Na szczęście ofertę można połączyć z promocją konta osobistego z super łatwą premią 400 zł na start.

7,5% na koncie oszczędnościowym Alior Banku

Aby przystąpić do promocji podwyższonego oprocentowania na Koncie Mega Oszczędnościowym konieczne jest przyniesienie do Alior Banku nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo z dnia 27.01.2023. Powinniśmy to zrobić w terminie między 1.02 a 13.03.2023.

Zgodnie z regulaminem środki te zarobią 6% w skali roku przez kolejne 3 miesiące (od daty pierwszego wpływu nowych środków) dla kwoty maksymalnie 200 000 zł.

A co zrobić, aby zyskać tytułowe 7,5%? Należy spełnić dodatkowy warunek aktywności, czyli w każdym miesiącu korzystania z promocji wykonać min. 3 płatności kartą (stacjonarnie, NIE w internecie) na dowolne kwoty.

Dzień po spełnieniu warunków w szczegółach konta oszczędnościowego pojawią się informacje o promocji.

Pamiętamy również, że z danej edycji promocji nie można skorzystać biorąc udział w poprzedniej.

400 na start

Pamiętajmy, że zakładając w tej chwili konto osobiste w Alior Banku (w końcu potrzebne jest do podwyższonego oprocentowania) możemy zyskać do 400 zł na start. Wystarczy, że Konto Jakże Osobiste otworzymy w ramach promocji i spełnimy relatywnie proste warunki.

Nie przegap!

Komentarze

 • Szkoda że te 3 płatności karta kredytową nie można.

  keram7m Odpowiedz
 • Konto można otworzyć z bankowości online? (mam dostęp bo kiedyś nie zamknęli kanału + aktywny kredyt).

  Adm Odpowiedz
 • Transakcja – dowolnej wysokości płatność bezgotówkowa Kartą wykonana w okresie od 1-go do ostatniego dnia miesiąca, która obciąży Konto w okresie od 1-go do ostatniego dnia miesiąca. Warunkiem otrzymania oprocentowania premiowego jest wykonanie trzech Transakcji na jednym Koncie, w każdym miesiącu Trwania Promocji.
  Transakcją nie jest wypłata z bankomatów i płatności Kartą wykonane za pośrednictwem Internetu.

  Be@ Odpowiedz
 • zawsze było trzeba dostać przelew 2k, a teraz płatności i to kartą? blikiem nie można?

  adaś Odpowiedz
  • Gorzej niż w Millennium, tam przynajmniej blik załatwia sprawę i można mieć konto bez karty. W Aliorze żeby korzystać z promocji na Mega KO samo konto nie wystarczy, trzeba teraz utrzymywać kartę, do tego niższe oprocentowanie.

   Ew@
  • Teraz już nie trzeba przelewać 2000.

   Arek88
  • Ale trzeba mieć kartę, która jest bezpłatna dopiero po wydaniu 300 PLN. A do tej pory w ogóle nie trzeba było mieć karty. I ja nie miałem karty.

   burak
  • włącz sobie korzyść i płać telefonem a do końca lutego dostaniesz 2% zwrotu od każdej transakcji (a potem 1% na stałe).

   Kulson
 • Zalosc i lepiej NEST 8.25% do 3mc jak teraz zalozmy, do tego z programu polec. mozna miec 50zl dodatkowo

  Krzychoooo Odpowiedz
 • W regulaminie nie ma nic o płatnościach telefonem zbliżeniowo, zadałem pytanie w bankowości czy mogą być zbliżeniowe ale albo nie zrozumieli albo nie mogą być zbliżeniowe te bo odpisali że tylko karta, moze ktoś jeszcze spyta bo nie bardzo mi sie uśmiecha odkopywać plastik

  uta Odpowiedz
 • Nie mogłem nigdzie znaleźć dokładnej informacji czy transakcje kartą wydaną do konta wspólnego też się liczą…

  Jaa Odpowiedz
 • Jesli nie wykonalem transakcji karta debetowa w marcu to wyzsze oprocentowanie nie bédzie mi naliczone w kwietniu i w maju? Nawet jesli w kwietniu i maju wykonalem takie transakcje?

  Andres Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy