6 – 7,5% do 300 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

Zakończona

Bank Millennium odpalił kolejną edycję promocji konta oszczędnościowego. Osoby, które od dziś ulokują w tym banku nowe środki, zgarną 6% w skali roku do 300 000 zł. Oprocentowanie będzie wprawdzie można podwyższyć do 7,5%, ale po wykonaniu 5 transakcji kartą miesięcznie. Na nowych klientów czeka dodatkowo 400 zł na start.

7,5% na koncie oszczędnościowym Banku Millennium

7,5% do 300 000 zł przez 91 dni

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania należy być klientem Banku Millennium, który przeleje na swoje konto oszczędnościowe Profit nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 7.04.2023. Idealnie więc, jeśli w dniu badania salda na naszych kontach było niewiele środków – wszystko ponad tę kwotę jest teraz traktowane jako „nowe”.

W obecnej edycji promocji okres przystępowania zaczyna się 17.04, a kończy się 18.05.2023. Oznacza to, że jeśli w którymś z tych dni bank wykryje, że przynieśliśmy nowe środki, to automatycznie aktywuje nam okres 91 dni promocyjnego oprocentowania (liczony już indywidualnie, zależnie od daty wpływu nowych środków).

W obecnej edycji promocji gwarantowane jest tylko oprocentowanie 6% w skali roku. Aby natomiast zyskać o 1,5 punktu procentowego więcej należy jeszcze spełnić jeden warunek: wykonać w danym miesiącu kalendarzowym 5 płatności na dowolne kwoty kartą lub BLIKiem za zakupy w sklepach lub internecie.

Na koniec przypomnę, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit są podobne, jak rachunków oszczędnościowych w innych bankach. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, natomiast za kolejne płacimy 7,5 zł (lub 9,9 zł dla kont otwartych po 25.04.2022). Wymagane jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku. W przypadku nowych klientów będzie więc to Konto Millennium 360° – którego prowadzenie co do zasady jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową (11 zł), jednak wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Automatycznie zyskamy też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, a tu od razu warto dodać, że w przypadku wszelkich płatności zagranicznych do równowartości 1000 zł miesięcznie bank przewalutuje je po kursie organizacji płatniczej (czyli praktycznie najlepszym, jaki jest możliwy). Dopiero nadwyżka będzie traktowana standardowo (2% prowizji od wartości transakcji). Oznacza to, że do drobnych transakcji nie potrzebujemy żadnej dodatkowej karty walutowej – wystarczy nam karta Millennium 360°.

Warto tu również dodać, że w przypadku osób w wieku 18-26 lat zasady są nieco inne: opłata za kartę wynosi 5 zł, a zwalnia z niej wykonanie zaledwie jednej płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak niechlujny ten bank to świadczy ich opis tej promocji w aplikacji. Co to jest dzień badania salda? data 07/04/2023.
  ale
  Jak obliczamy nowe środki?
  Sprawdzamy … z dnia badania salda ( 07.10.2022)
  Więc mogą zrobić w wała bo jedno drugiemu zaprzecza!

  isekala Odpowiedz
 • Bez przesady, zwykła pomyłka, akurat BM ma super apkę, bardzo funkcjonalną i intuicyjną, do tego cykliczność ich promocji jest jedną z najlepszych na rynku, więc nie hejtowałbym ich za jeden błąd.

  Daugern Odpowiedz
 • Na KO do wczoraj miałam info, że promocja jest aktywna do 1 maja. „Do” oznacza przecież, że włącznie z tym dniem. Wchodzę dzisiaj a tam oprocentowanie standardowe i info o możliwości skorzystania z nowej promocji do 19 maja. Wyłączyli mi promocję 2 dni przed terminem? To jakiś żart?

  W opisie na LS nowa promocja kończy się 18 maja. Czy w Millennium wpłacić nowe środki DO 19 maja oznacza, że ostatnim dniem promocji jest 18 maja? Czyli jeśli moja promocja obowiązywała do 1 maja tzn. że ostatnim dniem naliczania promocyjnego oprocentowania powinien być 30 kwietnia? To i tak urwali mi jeden dzień.

  Ew@ Odpowiedz
  • Oczywiście, że Twoje środki są w promocji do 1 maja włącznie, ale systemy bankowe, a Millenium w szczególności „wariują” w takich wolnych dniach. Myślę, że albo czat. albo reklamacja rozwiąże problem. W Twoim przypadku to jest również ważne ze względu na to, że praktycznie dzisiaj wskoczyłabyś w już obecną promocję z całym swoim dobytkiem w Millenium.

   BiancaM
  • Z tego co zauważyłam to tylko w Millennium są takie cyrki. Promocyjne odsetki zostały naliczone 29 kwietnia a nie dzisiaj 30 kwietnia, jutro pewnie naliczą odsetki premiowe a ponieważ „moja” promocja wg systemu nie działa to znaczy, że jutrzejsze odsetki odpalą nową promocję?
   Powinnam dzisiaj przelać środki z KO na ROR, żeby nie dopuścić do aktywowana tej nowej promocji? (nie chcę jej uruchamiać, bo mam spalone saldo)

   Ew@
  • Odsetki nie odpalają nowej promocji, ale jeśli nie się nie zmieniło to te środki, które zostały następnego dnia po zakończeniu „starej” promocji automatycznie odpalają tę obecną, z dniem badania salda jej dotyczącego. Nie chcę Ci nic radzić, bo ja akurat bywam uparta i nie robiłabym nic dzisiaj, a KO opróżniłabym 2 maja, zgodnie z okresem mojej promocji. No i popisałabym sobie z Bankiem:) No ale jeśli masz duże obawy to faktycznie dzisiaj jest ostatni dzień na to żeby nie wskoczyć w tę obecna promocję, i należałoby przelać z KO Na ROR co tam jest. Dziwne to jest nie ma co. Mnie dzisiaj naliczyli część a jutro lub pojutrze pewnie resztę.

   BiancaM
  • Dodam jeszcze, że nawet nie wiadomo czy w systemie i tak data przelewu z KO na ROR nie będzie jako 2 maja.

   BiancaM
  • Z przelewami w dni wolne to chyba nie ma bardziej pokręconego banku, pamiętam że już kiedyś zaksięgowali mi w jakiś dziwaczny sposób przelew wykonany w niedzielę więc chyba najlepiej będzie tak jak piszesz nic nie ruszać do 2 maja i potem się upomnieć.
   Gorzej, że wysokość odsetek za te dwa dni 30.04. i 01.05. poznam dopiero za miesiąc, bo w Millennium naliczają chyba od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia obecnego miesiąca?
   Tylko odsetki za kwiecień naliczone 29 kwietnia tego nie potwierdzają. Ktoś też tak ma? bo już nic z tego nie rozumiem.

   Ew@
  • Tak, odsetki za ostatni dzień miesiąca zaliczają już do kolejnego. No i musisz wykonać jeszcze za ten jeden dzień maja 5 transakcji kartą aby wszystko było jak należy. Nie czekaj do końca maja na wyjaśnienie sprawy tylko interweniuj od razu i opisz sytuację. Najlepiej 2 czy nawet 4 maja, po tych wszystkich świętach. Spokój duszy w interesach jest ważny.

   BiancaM
  • Co do odsetek, to u mnie też te dzisiaj naliczone nie do końca mi się zgadzają. Poczekam do jutra czy wtorku co mi tam doliczą i wtedy zobaczę.

   BiancaM
  • Dzięki Bianca za pomoc. Na te transakcje mam czas do końca maja? Nie muszę ich wykonywać 1 maja?
   Odsetek to nigdy nie mogę się doliczyć. Upewnię się, odsetki masz zaksięgowane pod datą 30 kwietnia a nie tak jak u mnie 29 kwietnia?
   Na ROR miałam zmienne saldo (czasami poniżej salda początkowego), nie dojdę ile powinno być tych odsetek, czy za 29 kwietnia mi policzyli czy nie ale chyba dzień, w którym odsetki są dopisywane nie jest wliczany? Możliwe, żeby za 29.04. naliczyli odsetki na koniec maja?

   Ew@
  • Transakcje wykonasz w ciągu całego miesiąca. Wczoraj nawet nie zwróciłam uwagi na datę rozliczenia odsetek – byłam przekonana, że 30.04, a dzisiaj widzę 29.04. I nawet te odsetki tak wychodzą jakby były naliczone do 28.04. Zapowiada się ciekawie. Dzisiaj jeszcze nie widzę tych dodatkowych odsetek. Ja mam akurat łatwo je obliczyć bo tylko raz w ciągu miesiąca ruszyłam saldo.

   BiancaM
  • U Ciebie też naliczyli 29 kwietnia, czyli to nie jest kolejny błąd na moim KO jak z wyłączeniem promocji, trochę mnie pocieszyłaś:)
   Fizycznie to chyba dodatkowe odsetki zobaczymy dopiero jutro ale z datą 1 maja, tak przynajmniej było z kwietniowymi, pokazały się 30 kwietnia pod datą 29 kwietnia. Czy za 29 kwietnia naliczyli mi odsetki a jeśli tak to w jakiej wysokości to naprawdę jest dla mnie zagadka, przecież wszystkie informacje aktualizują się chyba po nocnym przetwarzaniu więc to, że 29 kwietnia widziałam promocję jeszcze aktywną nie daje gwarancji, że tak było.
   Najbardziej zbliżona kwota do odsetek, które naliczył bank wychodzi w scenariuszu, że promocję wyłączyli mi już 29 kwietnia (3 dni przed terminem!), czyli mam odsetki promocyjne za okres 31.03.-28.04. + odsetki standardowe za 29.04. Ciężko o pewność, bo często używam karty do ROR i zjeżdżałam poniżej salda, które potem uzupełniałam przelewami.
   Nie mam pojęcia jak teraz reklamować kwotę odsetek, której sama dokładnie nie znam.

   Ew@
  • Faktycznie możesz mieć problem z naliczeniem odsetek, ale w Twoim przypadku najważniejsze jest żeby Twoja promocja trwała do 1 maja, zgodnie z regulaminem. Jeśli uda Ci się to „załatwić’ i otrzymasz odsetki za 30 lub nawet 29.04 i 1.05 to wtedy może wyglądać, że jest OK. Saldo z tych 3 ostatnich dni jest tutaj kluczowe, bo do 28.04 w moim przypadku wszystko naliczyło się dobrze, tzn 6%, a co do reszty trzeba czekać.

   BiancaM
  • Dlatego póki co to nie ma sensu reklamować wysokości odsetek, które za te ostatnie dni będą widoczne dopiero w czerwcu. W Twoim przypadku chodzi przede wszystkim o to czy i dlaczego została skrócona Twoja promocja. Jeśli masz trochę czasu to spróbuj teraz pogadać na ich czacie, a nuż coś się dowiesz.

   BiancaM
  • Do takich samych wniosków doszłam:) dlatego chciałam się upewnić czy 29 kwietnia nie był uwzględniany przy wypłacie odsetek za kwiecień. Jeśli odsetki za 29 i 30 kwietnia powinniśmy otrzymać w następnym miesiącu to teraz zostaje tylko reklamować, że od 30 kwietnia promocja przestała wyświetlać się na KO. Jeszcze raz dzięki za pomoc:)

   Ew@
 • A ja już po rozmowie na czacie – odsetki za 29 i 30.04 zostaną wypłacone po koniec maja:)

  BiancaM Odpowiedz
  • Dzwoniłam na infolinię i konsul plątał się w zeznaniach:) najpierw dostałam odpowiedź, że odsetki są naliczone do 29 kwietnia włącznie, potem że jednak 29 będzie płacony za miesiąc a najlepsze było z wyłączeniem promocji, która wg konsultanta jeśli obowiązuje do 1 maja to jest wyłączana w nocy i 1 maja ma prawo jej nie być, dopiero kiedy powiedziałam, że już 30 kwietnia promocja była nieaktywna przyznano mi rację, że i wczoraj i dzisiaj promocja powinna działać. Zgłoszenie poszło do działu technicznego i czekam na odpowiedź. Ogólnie obsługa Millennium (z którą po raz pierwszy miałam do czynienia) nie robi dobrego wrażenia.

   Ew@
 • Mam jeszcze pytanie, jeśli ustawię na jutro dwa przelewy, wewnętrzny z KO na ROR i przelew z ROR do innego banku to nie będzie problemu z realizacją? Wiem że np. w Pekao jeśli ustawiamy przelew z późniejszą datą wykonania to trzeba w przeddzień zapewnić środki, czyli żeby przelew z datą jutrzejszą się wykonał dzisiaj musiałabym przelać kasę z KO na ROR. Czy w Millennium też tak jest?

  Ew@ Odpowiedz
  • W Millenium można tak ustawić przelewy jak piszesz, ale wiesz, że z ROR można przelać tylko 50 tys na dzień, prawda? Chyba że masz ustawioną autoryzację mobilną to wtedy zdaje się można jakoś więcej. Ja jeszcze nie sprawdziłam tej drugiej metody więc nie wiem ile.

   BiancaM
  • Ale uprzedzam, że możesz się zdziwić. Ja pamiętam jak którejś niedzieli zleciłam właśnie w ten sposób dwa przelewy tj z KO na ROR i do innego banku. Ku mojemu zdziwieniu kasa z KO od razu była na ROR. Podczas czatu dowiedziałam się, że odsetki za niedzielę zostaną dopisane do salda, a system tak zadział. O ile pamiętam to nawet w historii była data poniedziałkowa. Taki to bank:)

   BiancaM
  • O limicie wiem. W Millennium wszystko działa nietypowo:) opcja przelewu z KO na ROR w dniu dzisiejszym bez utraty odsetek by mi pasowała ale w mojej sytuacji (z przedwczesnym wyłączeniem promocji) wolę nie ryzykować.
   Dopytuję o te przelewy, bo pamiętam że w którymś banku z dwóch przelewów ustawionych z datą przyszłą na ten sam dzień wykonał się tylko przelew z KO na ROR a przelew na zewnątrz został odrzucony z powodu braku środków. Nie jestem pewna ale to chyba było w ING.
   Ustawianie przelewów z datą przyszłą jest dla mnie wygodne, bo można to zrobić na spokojnie a nie w pośpiechu rano tylko nie w każdym banku przelewy wewnętrzne i zewnętrzne się synchronizują i można się naciąć:)

   Ew@
  • Masz rację, w Twoim przypadku lepiej nie ryzykować. Poza tym jutro mogą zostać dopisane te bonusowe odsetki. W Nest i chyba w Getinie też można zlecić takie2 przelewy, ale faktycznie w ING chyba się nie da. Pamiętam coś niecoś ale to dawno było.

   BiancaM
 • Odsetki bonusowe naliczyli Wam?

  Daw Odpowiedz
  • No nie naliczyli! Ten bank nieźle sobie pogrywa; nie wypłaca odsetek za jeden dzień, komuś skraca promocję, nie wypłaca bonusowych odsetek, bo 1 maja był. W ogóle to dzielenie odsetek jest już irytujące. Ciekawa jestem czy przeproszą za te numery, a Ewę to powinni nie tylko przeprosić, ale wypłacićj jakąś rekompensatę za to jej zafundowali.

   BiancaM
  • Łaskawie dali powiadomienie w apce, że odsetki premiowe będą wypłacone 2 maja do końca dnia, czyli zobaczymy je jutro albo pojutrze.
   Też uważam, że to dzielenie odsetek na raty jest jakieś chore, zwłaszcza że na KO mamy tylko jeden darmowy przelew więc wykorzystujemy go już na początku miesiąca chcąc wypłacić odsetki. Ja musiałam dzisiaj przelać środki z zakończonej promocji, żeby nie utknąć z nimi na 3go maja i teraz muszę czekać do czerwca, żeby wypłacić drugą ratę odsetek, którą nie wiadomo kiedy naliczą. Masakra

   Ew@
  • Napisałam o rekompensacie, i raczej nie ma szans, ale na Twoim miejscu domagałabym się możliwości jeszcze jednego bezpłatnego przelewu z KO na ROR, właśnie z powodu -żeby nie użyć brzydkiego słowa- tego nieporozumienia. Przecież te dodatkowe odsetki powinny być wczoraj naliczone, a dzisiaj to już mus. Dlaczego niby maja one leżeć do czerwca?

   BiancaM
  • A dlaczego powinny być wczoraj naliczone? Przecież w regulaminie promocji jest wyraźnie zaznaczone, że są one naliczane pierwszego dnia roboczego nowego miesiąca. Pierwszy dzień roboczy jest dzisiaj, więc wszystko się zgadza.

   Przemysław
 • Pisze w regulaminie,kiedy naliczą odsetki premiowe:” Jeżeli w danym miesiącu kalendarzowym zostały spełnione warunki określone w § 7 ust. 1, to kapitalizacja odsetek z tytułu Oprocentowania premiowego nastąpi na
  Koncie Oszczędnościowym Profit w pierwszym dniu roboczym kolejnego miesiąca.”

  Rafał Odpowiedz
  • No, OK co do dnia naliczenia odsetek premiowych. Nie zmienia to faktu, że bank tym razem się nie popisał. Poza tym zwyczajowo czy to przy lokatach, czy kontach oszczędnościowych odsetki naliczane są po przekroczeniu na zegarze godz. 24:00, i są do dyspozycji klienta. Jest godz. 14:53 a odsetek brak.

   BiancaM
  • To „zwyczajowo” o którym piszesz tyczy się tylko tej głównej cześci odsetek, które są z automatu dopisywane na koniec miesiąca. W przypadku gdy są jeszcze odsetki premiowe, dla których trzeba było spełnić jakieś dodatkowe warunki, to system w pierwszym dniu roboczym je weryfikuje, po czym dopisuje przeważnie na koniec dnia. I tutaj nie ma co twierdzić, że bank się nie popisał, bo w takich sytuacjach tak działają systemy we wszystkich bankach. W innym banku te odsetki były by naliczane w identyczny sposób.

   Przemysław
  • Nieprawda, wcale nie jest tak we wszystkich bankach, w Aliorze gdzie też trzeba spełnić dodatkowy warunek płatności kartą odsetki zostały naliczone 30 kwietnia i niespodzianka, zostały wypłacone w całości a nie w ratach tak jak w Millenium, można? Można.
   A co najlepsze w Aliorze mamy nieograniczone przelewy z KO a w Millennium albo musimy zamrozić odsetki albo na początku miesiąca tracimy jedyny darmowy przelew na wypłatę odsetek.

   Ew@
  • Ten idealny bank pozwolił sobie uszczknąć dodatkowy jeden dzień do wypłaty odsetek. Jakoś inne banki dały radę i wypłaciły należne odsetki jak trzeba. No i fakt, że klient, który był przekonany o trwającej promocji do 1 maja włącznie, nie był wcale a wcale zaskoczony i zdenerwowany, że mu kilka dni przed tym dniem bank wyłączył promocję, a on nie wiedział co robić żeby nie stracić odsetek i żeby go przypadkiem system nie wciągnął w nową promocję, jest luzik. No ten bez skazy bank w ubiegłym miesiącu też zafundował coś ciekawego; najpierw wypłacił odsetki na KO, a po kilku dniach część ich sobie zabrał. Nawet jeśli zostały one błędnie policzone to wypadałoby poinformować o tym klientów, bo nie każdy dokładnie wylicza swoje odsetki i może nie wiedzieć co się stało.

   BiancaM
 • Millenium naliczy odsetki dzisiaj i będą widoczne po nocnym przetwarzaniu danych czyli widoczne na saldzie dopiero po północy czyli jutro.

  jankos Odpowiedz
 • @Ew
  Możesz ustawić tak, aby odsetki wpływały na ROR/ konto 360/. Wtedy nie stracisz darmowego przelewu.

  Beata2 Odpowiedz
 • Wypłacili odsetki, tym razem wszystko się zgadza

  Daw Odpowiedz
 • Co za bank , dziewczynom tak prawie całą majówkę popsuł. A kiedy teraz , kiedy tak będzie , dopiero za rok czy trochę wcześniej ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Właśnie dzwonili, że kurier z kwiatami już w drodze- w ramach przeprosin i podziękowań. Obiecali wziąć wszystkie uwagi do serca oraz poprawić swoje usługi.

   BiancaM
 • Na zwykłym oszczędnościowym kiedyś dawało się przy zakładaniu konta ustawić dyspozycję odsetek na przelew a już na profit nie było tej możliwości i była tylko kapitalizacja. A jak jest teraz to nie wiem , może osobiście , przez internet , przez telefon ? Zapomniałem , że w tym banku niedziele nie istnieją , bo przelew zrobiony z profitu 30.04. a data transakcji i księgowania to 2.05. Jakieś tam grosze zniknęły od razu z rachunku ale ślad jest po nich dopiero w maju i co teraz ? Jeden bezpłatny przelew w miesiącu już wykorzystany czy jak ? Może licznie zgromadzeni tu fachowcy coś wiedzą lub mieli taki przypadek osobiście lub w rodzinie ? Dziewczyny niech teraz trochę odpoczną. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • @Prawdziwy-xyz
   Mnie Millennium dało urlop wypoczynkowy na cały miesiąc, wtedy dopiero będę mogła bezpłatnie wypłacić odsetki za 3 ostatnie dni promocji o ile po takim czasie nie zapomnę, że coś tam jeszcze wisi na koncie:)

   Ew@
 • Czy słyszał ktoś-coś o bezterminowej lokacie z Mille? Dziś moja małżonka otrzymała telefon z Millennium jako, że kończy jej się promocyjne oprocentowanie na KO i żeby zatrzymać środki w banku pojawiła się oferta jakiejś ‚bezterminowej lokaty’ na 7,6% czy jakoś tak. Niestety, szczegółów żona nie poznała lub nie zapamiętała a w celu otwarcia ma się udać do oddziału. Chciałem coś więcej o tym usłyszeć zanim pójdzie, straci czas i/lub da się nabić w jakiś dziwaczny strukturyzowany produkt =)

  Pietia Odpowiedz
  • Trzeba pójść jutro z małżonką w celu ochrony , dobrze słuchać i czym prędzej tu relację zdać co to takiego. Może to jakaś propozycja nie do odrzucenia ?

   prawdziwy-xyz
  • Może. Ale jeśli to bubel to nie dość, że ona straci czas ale dodatkowo jeszcze ja ;)

   Pietia
 • W dniu dzisiejszym wpłaciłam środki na K.O w Millennium. Promocja trwa 91 dni. Czy ostatnim dniem obowiązywania promocyjnego oprocentowania będzie 06 sierpnia- zgodnie z tym jak informuje mnie doradca?

  Bogusia Odpowiedz
  • W szczegółach konta jest napisane od kiedy do kiedy obowiązuje Cię oprocentowanie promocyjne. Według mnie ostatnim dniem jest 3 sierpnia.

   BiancaM
  • @ BiancaM
   Super. Dzięki.

   Bogusia
 • Jak myślicie czy oprocentowanie w kolejnej edycji spadnie do 7% ?

  Marcel Odpowiedz
 • Jakieś przecieki co odpali Millennium?

  Daw Odpowiedz
 • Dzień badania był 12 maja, to mnie załatwili 🙆‍♂️

  Bartosz Odpowiedz
 • Ja dzisiaj próbowałem się doliczyć kwoty odsetek za konto Profit za maj 2023. I metodą empiryczną w końcu doszedłem do tego jaka jest dokładna formuła i za cholerę nie jest to takie oczywiste. W tym wątku wcześniej były próby wyznaczenia pełnego sposobu, to mi trochę pomogło.

  Zatem odsetki podstawowe (6%) naliczają się za cały miesiąc, ale BEZ ostatniego dnia miesiąca (u mnie do 30.05 włącznie). Przelew przyszedł 01.06.2023, ale z datą księgowania na 31.05.2023. Z kolei odsetki premiowe (1.5%) naliczają się już za pełen miesiąc (uwzględniając 31.05)! I one przyszły 2 czerwca rano, z datą księgowania na 1 czerwca. Czyli 1.5% za saldo z 31 maja już mi zapłacili, a pozostałe 6% oddadzą w lipcu…

  Andrzej Odpowiedz
  • Odsetki w Millennium to wyższa szkoła jazdy:) Ja wczoraj dostałam odsetki podstawowe (trochę mniejsze niż wynikało z mojego wyliczenia) a dzisiaj 0 premiowych. Moja promocja obowiązywała do 1 maja, wychodzi na to, że nie uwzględniane są obroty kartą z całego miesiąca tylko trzeba je wykonać w trakcie trwania promocji, czyli miałam cały jeden dzień na wykonanie 5 transakcji, słabe to jest.

   Ew@
  • To istotna informacja. Trzeba było iść w pochodzie i pięć razy zjeść po lodzie. xyz

   prawdziwy-xyz
  • Prawdziwy-xyz:)

   Kolejna ciekawostka z Millennium, na KO miałam odsetki z początku maja (A) i odsetki z 1 czerwca (B), wczoraj-2 czerwca aktywowałam nową promocję i wpłaciłam nowe środki (C) a dzisiaj pokazuje, że:
   saldo KO to suma A+B+C,
   środki oprocentowane promocyjnie to kwota C
   a środki oprocentowane standardowo to kwota A.

   Kwota B, czyli odsetki wypłacone 1 czerwca (księgowane pod datą 31 maja) wyparowały, nie są ujęte ani jako środki promocyjne ani jako standardowe. Co za bank…

   Ew@
  • Jakby kogoś interesowało to potwierdzam, że moje wyliczenia i przewidywania z poprzedniego posta się sprawdziły – podstawowe odsetki 6% za dzień 31.05.2023 przyszły dopiero w lipcu.

   Andrzej
 • Jakie są sposoby na KO w Mille, żeby wypłacić drugi raz za free? Jakoś przez lokatę czy coś się da?

  idiayp Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy