5,5 – 7,5% do 200 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

Zakończona

Bank Millennium odpalił kolejną edycję promocji konta oszczędnościowego. Osoby, które od dziś ulokują w tym banku nowe środki, zgarną 5,5% w skali roku do 200 000 zł. Oprocentowanie będzie wprawdzie można podwyższyć do 7,5%, ale po wykonaniu 5 transakcji kartą miesięcznie. Na nowych klientów czeka dodatkowo 400 zł na start.

7,5% na koncie oszczędnościowym Banku Millennium

7,5% do 200 000 zł przez 91 dni

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania należy być klientem Banku Millennium, który przeleje na swoje konto oszczędnościowe Profit nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 12.05.2023. Idealnie więc, jeśli w dniu badania salda na naszych kontach było niewiele środków – wszystko ponad tę kwotę jest teraz traktowane jako „nowe”.

W obecnej edycji promocji okres przystępowania zaczyna się 22.05, a kończy się 30.06.2023. Oznacza to, że jeśli w którymś z tych dni bank wykryje, że przynieśliśmy nowe środki, to automatycznie aktywuje nam okres 91 dni promocyjnego oprocentowania (liczony już indywidualnie, zależnie od daty wpływu nowych środków).

W obecnej edycji promocji gwarantowane jest tylko oprocentowanie 5,5% w skali roku. Aby natomiast zyskać o 2 punkty procentowe więcej należy jeszcze spełnić jeden warunek: wykonać w danym miesiącu kalendarzowym 5 płatności na dowolne kwoty kartą lub BLIKiem za zakupy w sklepach lub internecie.

Na koniec przypomnę, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit są podobne, jak rachunków oszczędnościowych w innych bankach. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, natomiast za kolejne płacimy 7,5 zł (lub 9,9 zł dla kont otwartych po 25.04.2022). Wymagane jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku. W przypadku nowych klientów będzie więc to Konto Millennium 360° – którego prowadzenie co do zasady jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową (11 zł), jednak wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Automatycznie zyskamy też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, a tu od razu warto dodać, że w przypadku wszelkich płatności zagranicznych do równowartości 1000 zł miesięcznie bank przewalutuje je po kursie organizacji płatniczej (czyli praktycznie najlepszym, jaki jest możliwy). Dopiero nadwyżka będzie traktowana standardowo (2% prowizji od wartości transakcji). Oznacza to, że do drobnych transakcji nie potrzebujemy żadnej dodatkowej karty walutowej – wystarczy nam karta Millennium 360°.

Warto tu również dodać, że w przypadku osób w wieku 18-26 lat zasady są nieco inne: opłata za kartę wynosi 5 zł, a zwalnia z niej wykonanie zaledwie jednej płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak teraz wygląda wylewanie z millennium większych kwot? Nadal jest ta zabawa co kiedyś w składanie przelewów przyszłych przez kilka dni z rzędu?

  Zet Odpowiedz
  • Zmień na autoryzację mobilną a będzie limit 200 k. xyz

   prawdziwy-xyz
  • Może mowa o większych kwotach – 200k złotych dziennego limitu w dzisiejszych czasach to ponury żart.
   Zabawa w składanie przelewów chyba cały czas obowiązuje – żałosny bank.

   Konto_do_komentowania_bo_inaczej_nie_dziala
 • Ulokowałam dzis nowe środki na koncie Profit, a pokazuje mi standardowe oprocentowanie w szczegółach konta 2% na kwocie moich nowych środków. Pisać do obsługi?

  Ira Odpowiedz
 • jakies przecieki co nas czeka od lipca ? NIe wiem czy uruchamiac jutro czy nie ma się co spieszyć bo saldo miałem kiepskie w maju.

  Barti Odpowiedz
  • nie sadze by ktos sypal, velo, pko (do dzis) czemu nie otwierasz w programie polecen jeszcze wiecej a maja 8% i 10%

   Krzychoooo
 • Czy wystarczy wykonanie 5 przelewów BLIK na telefon? Czy musi być zakup w sklepie?

  Harry Odpowiedz
  • Przelew Blik nie jest płatnością Blik. Przelew to przelew, płatność to płatność.

   Ego
 • O Millenium cisza? Do jutra można odpalić Millenium Profit konto oszczędnosciowe na nowe środki na 7,5%. Kto chce ten skorzysta 😀

  Pola33 Odpowiedz
  • Trzeba tylko wykonać 5transakcji na koncie kartą w tym miesiącu jeszcze (lub płatności blikiem chyba też) by procent się odpalił.

   Pola33
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy