7,9% do 200 000 zł na Otwartym Koncie Oszczędnościowym od ING

Zakończona

ING Bank uruchomił kolejną edycję promocyjnego oprocentowania na swoim Otwartym Koncie Oszczędnościowym. Oprocentowanie wynosi 7,9% w skali roku do 200 000 zł przez 3 miesiące. Oprócz tego ciągle czeka na nas 250 zł premii na start za założenie konta osobistego.

ING: Otwarte konto oszczędnościowe

Otwarte Konto Oszczędnościowe – bonus na start

Aby skorzystać z pierwszej z ofert należy być nowym klientem ING Banku, czyli takim, który od 11.08.2023 nie posiadał żadnego produktu w ING.

Jeśli spełniamy powyższy warunek to wystarczy, że założymy (nowe) Otwarte Konto Oszczędnościowe przez internet lub aplikację mobilną najpóźniej 11.09.2023. Podwyższone oprocentowanie (7,9% zamiast 1,5%) będzie obowiązywało przez 3 miesiące od otwarcia rachunku, dla kwoty maksymalnie 200 000 zł.

Odsetki promocyjne zostaną dopisane w kolejnym dniu po upłynięciu tego okresu, dlatego nie stresujmy się, że początkowo będą nam wpadały „grosze”.

Z oferty można korzystać tylko na jednym rachunku OKO.

Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus

Co ciekawe istnieje jednak możliwość założenia dodatkowego OKO Bonus do posiadanego już konta oszczędnościowego w PLN. Jeśli zrobimy to w trakcie trwania oferty (czyli również do 11.09) to zyskamy możliwość ulokowania dodatkowych 200 000 zł na 7% na okres 3 miesięcy – po tym terminie umowa o takie konto samoczynnie się rozwiązuje, a odsetki i kapitał są przekazywane na wskazane konto.

Ale jest jeszcze jeden, najważniejszy warunek: OKO Bonus obowiązuje dla nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo produktów depozytowych z dnia 7.08.2023. Idealnie więc, jeśli nie mieliśmy wtedy oszczędności na żadnym koncie oszczędnościowym czy lokacie w ING Banku.

Bank wypłaci nam odsetki bonusowe pod warunkiem, że saldo w dniu zamknięcia konta będzie wyższe, niż saldo początkowe w dniu badania nowych środków – czyli po prostu jak jakieś nowe środki zostaną na OKO Bonus, np. złotówka.

Nie przegap!

Komentarze

 • Z doswiadczenia: zostawienie sobie samej aplikacji ING, bez aktywnych kont oznacza, ze nie jest sie nowym klientem – nie mozna skorzystac z tej oferty 7,9%, a tylko z 7%. Tak wlasnie Pani z infolinii wytlumaczyla mi, przy kolejnej nieudanej probie zalozenia tego promocyjnego konta. Mam aplikacje? Trudno, dla ING nie jestem nowym klientem.

  smo Odpowiedz
  • Potwierdzam, mam taką samą sytuację.

   Dobcio
  • Taki warunek pojawił się po raz pierwszy w ostatniej promce obowiązującej do 10 sierpnia. Dlatego na początku sierpnia zamknąłem dostęp do moje ING. Teraz w promce od 11 sierpnia jestem już nowym klientem.

   burak
  • Czyli jakąś umowę ramową trzeba zamknąć?

   Ja123
  • to dobrze ze nalegalem na infolinii by apke mi tez zdezaktywowali, pamietam ze kont nie bylo juz a nadal apka byl aktywna i byl taki okrojony dostepu bo bankowosci bez produktow. Teraz znow otworzylem i w szczegolach konta pokazuje 7.9 takze chyba nie klamie. Tak samo dretwo zamykalem chyba BNP nie od razu apka sie zamknela razem z kontem, pilnowac tego trzeba – wszelkie umowy zrywac. Niestety zabawka w kotka i myszke byc miec lepszy procencik, glupie to i wkurzajace.

   Krzychoooo
  • Musisz wiedzieć tez ze do rachunku nie dopiszą ci 7,9 % ( wiadomo ze -podatek ) ale narazie 1,5 % a dopiero po skończonej promocji czyli za 3 miesiące wyrównają do 7,9 % także to sà jest chore warunki tak dzisaj się dowiedziałam bo myślałam ze nie umiem wyliczy odsetek czy oni wogole oddadzą to ciekawe

   Zdzislawa
 • W bankowości nternetowej po zalogowaniu znalazłem opcję zamknięcia dostępu i
  zamknąłem. Dostałem od razu maila:
  „Dzień dobry, na Twoj wniosek zamkn�li�my Ci system bankowo�ci internetowej i mobilnej Moje ING”

  burak Odpowiedz
 • O i chyba nie trzeba zgody na marketing od banku? To dość wyjątkowe. I miłe :)

  JakubAnderwald Odpowiedz
 • przelewy z OKO na konto konto direct są bezpłatne i bez limitu a samo konto direct bez karty jest bezwarunkowo bezpłatne więc jesli nie zależy mi na promce z otwarciem konta a jedynie na % na OKO i kilkoma bezpłatnymi przelewami z OKO to zakładam oba konta i ror bez karty?

  paolo Odpowiedz
 • Czy trzeba konto oszczędnościowe otworzyć od razu czy można w późniejszym terminie ? np otworzyć w 09 a oszczędnościowe w 10 ?

  aaal Odpowiedz
 • Czas promocji konta oszczędnościowego 7,9% to 3 m-ce od otwarcia, przelewu środków czy inaczej?

  Zyberiusz Odpowiedz
 • Rozumiem, że aby wycisnąć jak najwięcej będąc nowym klientem ING to: zakładam konto oszczędnościowe na 7,9 proc. Tam ładuje 200k. I w drugim kroku otwieram konto oszczędnościowe na 7 proc. Czy ROR jest obowiązkowy w drugim przypadku ?

  Duris Odpowiedz
  • zalozylem samo KO i prawidlowy procent pokazuje, wez jeszcze program polecenia od kogos i cos tam zgarniesz dodatkowo ;-)

   Krzychoooo
  • nie ma obecnie programu poleceń

   Ja123
  • jest, slabo wypromowane w google ale w apce widac to (nie sprawdzalem na stronie) chyba do listopada 2023 ale konto ROR trzeba miec minimum miesiac a ja otwieralem tylko KO…

   Krzychoooo
  • Na konta Mobi dla nastolatków

   Ja123
  • A konkretniej dla kont Mobi 18-26 lat. Jak ktoś chce, to polecam kterelak (m) o2 . pl

   Jak zgarnąć do 300 zł?
   Zyskasz 120 zł, jeśli:

   założysz konto Mobi z —kontem oszczędnościowym— i kartą do konta, zrobisz min. 10 transakcji bezgotówkowych oraz dodatkowo 130 zł, jeśli:

   z wymienionych 10 transakcji bezgotówkowych, min. 3 zrobisz BLIKIEM w internecie,
   założysz Smart Savera, na którym odłożysz min. 30 zł.

   Teraz możesz zgarnąć jeszcze 50 zł, jeśli:

   podczas zakładania konta Mobi podasz kod promocji od znajomego, który ma u nas konto osobiste, zrobisz transakcje bezgotówkowe na min. 300 zł w dwóch dowolnych miesiącach kalendarzowych promocji.

   Zapoznaj się z regulaminami promocji „Do 250 zł za otwarcie konta Mobi” i „Poleć konto znajomemu” oraz spełnij wszystkie warunki.

   Powyższe promocje łączą się, więc jeśli spełnisz warunki jednej zaliczają się one również do drugiej.

   Upewnij się, że w dniu przystąpienia do promocji masz udzielone zgody marketingowe – zrobisz to w Moim ING.

   Ja123
 • Jak myślicie, jest ryzyko że zakończą przed czasem ze względu na obniżenie stóp %?

  Zet Odpowiedz
 • Założyłem w jednym „kroku” i ROR (z promocją do 250 PLN) i OKO z 7,9 proc. W poniedziałek jeszcze drugie OKO z 7 proc, bo muszę zejść z salsa w Lokaty BFF (choć oni mają dalej 7,5 proc. i z tygodniowym wyprzedzeniem dadzą info jak się skończy, ale na chwilę obecną nie planują zmian).

  Duris Odpowiedz
 • Od dzisiaj zjazd z 7,9 proc do 6 proc. na OKO i OKO Bonus.

  Duris Odpowiedz
 • Założyłem to konto 11.09 o godz. 22 i mimo daty 11.09 na umowie, mam teraz na koncie OKO tylko 6%… Relację z bankiem zacząłem od złożenia reklamacji :/

  Michał Odpowiedz
 • Jak to jest z dziennymi limitami przelewów w ING? 200k przez www i 50k przez apkę. To w sumie 250k? Wykorzystałem limit dzienny www, a przez apkę nic nie mogę wysłać. I nie wiem czy to kwestia dzisiejszej awarii ing, czy coś innego.

  Zet Odpowiedz
 • zakończyła mi się promocja z kontem oko 7,9%, konto zamknąłem samodzielnie przez net, zamknąłem też moje ing (bankowość internetową i mobilną), czy to wystarczy aby w przyszłości znów być nowym klientem czy jeszcze coś muszę zamykać?

  paolo Odpowiedz
  • Nie wystarczy by brać udział w promocjach online dla nowych klientów. Musisz iść do oddziału by całkowicie usunęli twój profil.

   Angulo
  • Ponad 2 lata temu zamknąłem konto w ING za pomocą wniosku złożonego w Nest Banku „Przeniesienie konta…”. Po zamknięciu konta profil w bankowości był dostępny, ale po jakimś czasie, powołując się na regulamin bank ING poinformował mnie, że profil zostanie usunięty. I tak się stało. We wrześniu 2023 przystąpiłem do kolejnej promocji jako nowy klient. Wczoraj otrzymałem premię za otwarcie konta i złożyłem kolejny wniosek w Nest Banku. 😀

   Nie było więc konieczne odwiedzanie placówki ING.

   g.romek
 • A jakie konto zakładałeś w Nest Banku?

  Beata2 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy