Tylko do końca miesiąca: 500 zł za Konto Santander + 1% moneyback!

7% na Koncie Mega Oszczędnościowym do 200 tys. zł + 650 zł na start w Alior Banku

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja konta oszczędnościowego Alior Banku. Do zgarnięcia mamy 7% do 200 000 zł. Ofertę można połączyć z promocją konta osobistego z super łatwą premią – aż 650 zł na start.

7% na koncie Mega Oszczędnościowym Alior Banku

Aby przystąpić do promocji podwyższonego oprocentowania na Koncie Mega Oszczędnościowym konieczne jest przyniesienie do Alior Banku nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo z dnia 31.03.2023. Powinniśmy to zrobić w terminie między 5.04 a 11.05.2023.

Zgodnie z regulaminem środki te zarobią 5% w skali roku przez kolejne 3 miesiące (od daty pierwszego wpływu nowych środków) dla kwoty maksymalnie 200 000 zł.

A co zrobić, aby zyskać tytułowe 7%? Należy spełnić dodatkowy warunek aktywności, czyli w każdym miesiącu korzystania z promocji wykonać min. 5 płatności kartą (stacjonarnie, NIE w internecie) na dowolne kwoty.

Dzień po spełnieniu warunków w szczegółach konta oszczędnościowego pojawią się informacje o promocji.

Pamiętamy również, że z danej edycji promocji nie można skorzystać biorąc udział w poprzedniej.

650 na start

Pamiętajmy, że zakładając w tej chwili konto osobiste w Alior Banku (w końcu potrzebne jest do podwyższonego oprocentowania) możemy zyskać do 650 zł na start. Wystarczy, że Konto Jakże Osobiste otworzymy w ramach promocji i spełnimy relatywnie proste warunki.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy liczą się transakcje kartą kredytową?

  Pawlik Odpowiedz
 • Transakcje kartą to trzeba wykonać po włączeniu promocji na Mega KO czy liczą się też te przed uruchomieniem promocji? Wiem, że np. w Millennium warunek płatności kartą trzeba spełnić po aktywacji promocji.

  Ew@ Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy