7% na Koncie Mega Oszczędnościowym do 100 tys. zł + 500 zł na start w Alior Banku

Trwa do 07.05.2024

Alior Bank odpalił nową promocję na nowe środki na koncie oszczędnościowym. Do zgarnięcia mamy aż 7% w skali roku przez 4 miesiące dla kwoty do 100 000 zł. A do tego ciągle aktualne 500 zł na start.

7% na koncie oszczędnościowym Alior Banku

Aby przystąpić do promocji podwyższonego oprocentowania na Koncie Mega Oszczędnościowym konieczne jest przyniesienie do Alior Banku nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo z dnia 20.03.2024. Powinniśmy to zrobić w terminie między 26.03 a 7.05.2024.

Zgodnie z regulaminem środki te zarobią 4,5% w skali roku przez kolejne 4 miesiące (od daty pierwszego wpływu nowych środków) dla kwoty maksymalnie 100 000 zł.

A co zrobić, aby zyskać tytułowe 7%? Przede wszystkim w okresie promocji należy otworzyć Konto Jakże Osobiste (np. we wspomnianej promocji). Konieczne jest również spełnienie dodatkowego warunku aktywności, czyli w każdym miesiącu korzystania z promocji wykonać min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty.

Dzień po spełnieniu warunków w szczegółach konta oszczędnościowego pojawią się informacje o promocji.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy te 5 transakcji musi być karta debetową czy może być kredytową, a moze blikiem?

  Pascal Odpowiedz
 • Rozumiem ze przeksztalcenie typu konta na to wymagane tez zalatwi sprawe. Nie tylko dla „nowych” otwierajacych konta teraz (nie posiadali wczesniej umow z Aliorem w sensie w tym czasie).

  Krzychoooo Odpowiedz
  • Przekształcenie nie wchodzi w grę. Zapis z regulaminu:
   „Uznamy, że ten warunek nie został przez Ciebie spełniony, jeśli przekształciłeś/aś inny
   rachunek w naszym banku na rachunek KJO.”

   Przemysław
  • Ale można chyba zostawić state I założyć nowe konto kjo i wtedy chyba przejdzie?

   Makuuu
  • uwaga też na to:
   Warunki przystąpienia do Promocji (…) spełniasz je jeśli:
   (…) 5) nie bierzesz udziału w poprzednich edycjach promocji Konta Mega Oszczędnościowego

   margob
  • „nie bierzesz” – czyli czas teraźniejszy, nie chodzi czasem o to żeby aktualnie nie być w jakiejś promocji ko? Czy chodzi o to czy kiedykolwiek wcześniej nie brało się udziału w jakiejkolwiek promocji ko? @Michał admin jak to jest?

   TomekW
 • Rozumiem, ze po pierwszych 4 miesiącach można konto wypowiedzieć? Bo średnia z 7 i 4,5% to 5,75%. I reasumując, najpierw otwieram Konto Jakże Osobiste, płacę 5 razy, dopiero wtedy pojawi się możliwość założenia konta w promocji 7%?

  kilo41 Odpowiedz
 • @kilo41
  Nie. Zakładasz KJO, następnie/ lub równocześnie/KMO. Po wykonaniu 5 płatności kartą będziesz miał promocyjne oprocentowanie 7%. Jeżeli 5 płatności nie wykonasz oprocentowanie pozostanie na poziomie podstawowym, czyli 4,5%

  Waldemar Odpowiedz
 • Przy aktualnej ofercie VELO to Alior bladziutko wypada.

  Duris Odpowiedz
 • Ta promocja działa tak jak w Millennium, że wykonanie 5ciu transakcji powoduje zwiększone oprocentowanie na cały miesiąc, czy te wyższe oprocentowanie jest od dnia wykonania 5ciu transakcji? Strasznie niejasno jest to napisane

  ceglaaa Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy