7% na Koncie Mega Oszczędnościowym do 300 tys. zł + 450 zł na start w Alior Banku

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja konta oszczędnościowego Alior Banku. Do zgarnięcia mamy tym razem 7% do 300 000 zł. Ofertę można połączyć z promocją konta osobistego z łatwą premią 450 zł na start.

7% na koncie Mega Oszczędnościowym Alior Banku

Aby przystąpić do promocji podwyższonego oprocentowania na Koncie Mega Oszczędnościowym konieczne jest przyniesienie do Alior Banku nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo z dnia 10.07.2023. Powinniśmy to zrobić w terminie między 19.07 a 29.08.2023.

Zgodnie z regulaminem środki te zarobią 5% w skali roku przez kolejne 3 miesiące (od daty pierwszego wpływu nowych środków) dla kwoty maksymalnie 300 000 zł.

A co zrobić, aby zyskać tytułowe 7%? Należy spełnić dodatkowy warunek aktywności, czyli w każdym miesiącu korzystania z promocji wykonać min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty.

Dzień po spełnieniu warunków w szczegółach konta oszczędnościowego pojawią się informacje o promocji.

Pamiętamy również, że z danej edycji promocji nie można skorzystać biorąc udział w poprzedniej.

450 na start

Pamiętajmy, że zakładając w tej chwili konto osobiste w Alior Banku (w końcu potrzebne jest do podwyższonego oprocentowania) możemy zyskać do 450 zł na start. Wystarczy, że Konto Jakże Osobiste otworzymy w ramach promocji i spełnimy relatywnie proste warunki.

Nie przegap!

Komentarze

 • Ponieważ trochę nie śledziłem fluktuacji oprocentowania KO chciałem zapytać o aktualne tendencje: 29.08 raczej obniżą oprocentowanie i trzeba je zaklepać na następne 3 miechy, czy raczej poczekać na nową promocję?

  DLW Odpowiedz
 • Badanie salda na który dzień przewidujecie ?

  Duris Odpowiedz
 • Dzień weryfikacji dla 38. edycji promocji KMO to 28.08.2023 r. kwota max 100 000. edycja krótka bo do 18 września

  zenek64 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy